Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Intencje mszalne

Intencje mszalne 21.10.2019 – 27.10.2019

Poniedziałek 21 października 2019    

  8.00  + Edward Studnicki

  8.00  + Stanisław Piznal

18.00  + Józef Marek z rodzicami

18.00  + Wiesław i Barbara Płonka

Wtorek 22 października 2019        

  8.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny i Wojciecha z ok. 45 rocz. ślubu

  8.00  + Sławomir Lewek

  8.00  + Piotr Paprzycki

18.00  + Anna Klimczak

18.00  + Jadwiga Kłosowska

Środa 23 października 2019               

  8.00  + Florian Pawlak

  8.00  + Barbara Branicka

18.00  + Anna Mrowiec

18.00  + Jan Szewczulak

18.00  + Irena Hołdyk

18.00  + Oswald Seweryn

Czwartek 24 października 2019  

  8.00  + Teofila /ona/ Hanus w 5 rocz. śmierci

  8.00  + Genowefa Ciebiera

  8.00  + Krzysztof Rusek

  8.00  + Edward Grzegorczyk

18.00  + Eryk Miranowicz

Piątek 25 października 2019         

  8.00  + Zbigniew Mykietyn

  8.00  + Jadwiga Umińska

  8.00  + Franciszek Gibas

  8.00  + Jan Stefko

18.00  + Maria Wiśniewska w 7 rocz. śmierci

18.00  + Jan i Helena Świętojański

Sobota 26 października 2019            

  8.00  + Józefa Jarecka

  8.00  + Janina Koraczyńska

  8.00  + Urszula Pysz

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ilony z ok. 30 rocz. urodzin

18.00  + Alicja Bartnik

NIEDZIELA 27 października 2019                                          

  6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30   Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8.00   + Zygmunt Małysiak w 9 rocz. śmierci

  9.30   O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Hildegardy i Ryszarda oraz Alicji i Andrzeja z ok. rocz. ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla Adriana i Grzegorza z ok. urodzin

11.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Małgorzaty i Henryka z ok. 40 rocz. ślubu

12.30  + Aniela i Józef Włoch

15.30   NABOŻENSTWO  RÓŻAŃCOWE

16.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary i Andrzeja z ok. 50 rocznicy ślubu

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Wiktora i Antoniego z ok. 9 rocz. ur.





Intencje mszalne 14.10.2019 – 20.10.2019

Poniedziałek 14 października 2019    

  8.00  + Marianna i Jan Trynda

  8.00  + Arkadiusz Czauderna

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Eugeniusz Kądzioła

 

Wtorek  15 października 2019        

  8.00  + Józef Pacia w 6 rocz. śmierci z żoną Janiną

  8.00  O Boże błogosław., potrzebne łaski i zdrowie dla Mariana Kasprzyka z ok. 80 rocz. ur.

18.00  + Jadwiga Chmura

18.00  + Halina Ziaja

 

Środa 16 października 2019               

  8.00  + Józef Krzempek

  8.00  + Antoni Więzik

18.00  + Artur Milewski w 3 rocz. śmierci

18.00  + Edward Studnicki

18.00  + Włodzimierz Marszałek

 

Czwartek 17 października 2019  

  8.00  + Genowefa Grojs

  8.00  + Joanna Janas

  8.00  + Maria Kolasińska-Twardak

18.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty Goduli z ok. im.

 

Piątek 18 października 2019         

  8.00  + Edward Studnicki

  8.00  + Tadeusz Zdyb

  8.00  + Stefania Sikora

14.00  ślub: K. Gabryś – B. Dobrowolski

18.00  + Zofia Faber w rocz. ur.

18.00  + Grażyna Drewniak

 

Sobota 19 października 2019            

  8.00  + Zygfryd Ptassek w 2 rocz. śmierci

  8.00  + Marek Gaweł

  8.00  + Tadeusz Baron

15.00   ślub: M. Rosner – M. Pietrzykowski

18.00  + Helena i Bronisław Walasik z córką Józefą, zięciami Stanisławem i Antonim

NIEDZIELA 20 października 2019                                          

  6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30  Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8.00  W 40 rocz. ślubu Danuty i Czesława w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia

  8.00  + Anna Majak

  9.30  + Zenon Walczak w 9 rocz. śmierci

11.00  + Antonina i Edward Wachnik

12.30  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Damiana z ok. 25 rocz. ur.

15.30   NABOŻENSTWO  RÓŻAŃCOWE

16.00  + Joanna Szymura w 10 rocz. śmierci z ojcem Tadeuszem 




Intencje mszalne 07.10.2019 – 13.10.2019

 

Poniedziałek 07 października 2019 

 

  8.00  + Edward Studnicki

  8.00  + Anna Wentrys

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Różańcowej

 

Wtorek  08 października 2019    

   

  8.00  + Marian Januszkiewicz

  8.00  + Anna Góra

18.00  O potrzebne łaski dla Kazimierza za wstawiennictwem św. Antoniego

18.00  + Benedykt Folek

 

Środa 09 października 2019             

 

  8.00  + Dagmara Drąg w 5 rocz. śmierci

  8.00  + Kazimiera Holisz

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Zuzi z okazji 7 rocz. ur.

18.00  + Jan Bialikiewicz

 

Czwartek 10 października 2019  

 

  8.00  + Małgorzata Gazda

  8.00  + Janusz Szewczyk

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Zdzisława Dobrzyńskiego z okazji 70 rocz. urodzin

 

Piątek 11 października 2019        

 

  8.00  + Edward Studnicki

  8.00  + Bogumiła Warpachowska
  8.00  + Bronisława Gazur 

18.00  + Edward Gadowski

18.00  + Józef Michałowski

 

Sobota 12 października 2019      

     

  8.00  + Julia Siedlecka w 6 rocz. śmierci

  8.00  + Aniela i Wojciech Wrona

  8.00  + Mieczysław Nowak

18.00  + Marianna i Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

18.00  + Maciej Zbroński

 

NIEDZIELA 13 października 2019                                          

     

  6.30      ZA  PARAFIAN

  6.30  + Mieczysław Armatys

  8.00  + Jerzy Jasiński

  8.00  + Wanda Gradek

  9.30  + Czesław Manowski

11.00  + Tadeusz Góra w 23 rocz. śmierci z żoną Anną

12.30  + Maria i Wojciech oraz Edward Warzecha

15.30   NABOŻENSTWO  RÓŻAŃCOWE

16.00   + Irena Bielecka w 4 rocz. śmierci z rodzicami 




Intencje mszalne 30.09.2019 – 06.10.2019

 

Poniedziałek 30 września 2019   

       8.00  W pewnej intencji

  8.00  + Janina Koraczyńska

18.00  + Anastazja i Jan Klimek z rodzicami i rodzeństwem

18.00  + Czesław Haciuk

Wtorek 01 października 2019          

  8.00  + Wiesław Sordyl

  8.00  + Zdzisław Wójcik

  8.00  + Anna Nikiel

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

18.00  + Irena Jończy

Środa 02 października 2019                 

       8.00  + Aleksandra Seemann z ok. urodzin

  8.00  + Irena Kita

18.00  W intencji życia

18.00  + Edward Studnicki

Czwartek 03 października 2019    

  8.00  + Edward Studnicki

  8.00  + Anastazja Janosz

18.00  + Janina i Leon Dendys

Piątek 04 października 2019            

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o Boże błogosławieństwo i zdrowie

17.00  Jan Kubień w 13 rocz. śmierci z rodzicami z obu stron

18.00 ++Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Anna Batog, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Włodzimierz Glaser, Maria Stasicka, Irena Jończy, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Benedykt Folek, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Łukasz Donocik, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Kazimiera Holisz, Jan Bialikiewicz, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Franciszek Jazowy, Wendelin Torba, Janusz Całka, Joanna Janas, Anna Staniec, Maria Kolasińska – Twardak, Ewa Luci, Tadeusz Zdyb, Grażyna Drewniak, Stefania Sikora, Tadeusz Baron, Mieczysław Armatys, Edward Grzegorczyk, Janusz Szewczyk, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Anna Mrowiec, Zbigniew Mykietyn, Jadwiga Umińska, Antoni Grzyb, Franciszek Gibas, Jan Stefko, Urszula Pysz, Zdzisław Wójcik, Józef Michałowski, Alicja Bartnik, Kazimierz Zarychta, Mieczysław Nowak, Maciej Zbroński, Sławomir Lewek, Anna Klimczak, Jadwiga Kłosowska, Florian Pawlak, Barbara Branicka, Zygmunt Mieszczak, Irena Hołdyk, Jolanta Machej, Anna Kempys, Genowefa Ciebiera, Jan Świętojański, Krzysztof Rusek, Krystyna Gibas, Oswald Seweryn, Janina Koraczyńska, Czesław Haciuk, Wanda Gradek, Anna Nikiel, Anastazja Janosz, Arkadiusz Czauderna, Halina Ziaja,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Leszek Borgieł w 1 rocz. śmierci

Sobota 05 października 2019          

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  W podziękowaniu za cudowne ocalenie życia w wypadku z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i pełny powrót do zdrowia dla Łukasza

13.00  ślub: K. Gąsiorek – K. Zabawski

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej  

18.00  + Bogusław Klimczyk

NIEDZIELA 06 października 2019                                             

       6.30  ZA  PARAFIAN   

  8.00  + Władysław Gowin

  9.30  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Katarzyny i Piotra Szarek z okazji 22 rocz. ślubu

11.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Pawła w 40 rocz. ur.

12.30  + Andrzej Zennegg

15.30   NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa





Intencje mszalne 23.09.2019 – 29.09.2019

 

Poniedziałek 23 września 2019   

       8.00  + Kazimierz Oleksy

  8.00  + Irena Hołdyk

18.00  + Emilia i Franciszek Zarzecki

18.00  + Krystyna Gibas

 

Wtorek 24 września 2019          

  8.00  + Stanisław Dobrowolski w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Oswald Seweryn

18.00  + Ludgarda i Eugeniusz Woźniccy

18.00  + Jan i Helena Świętojańscy

 

Środa 25 września 2019                 

       8.00  + Bożena Chrobak

  8.00  + Katarzyna Kosińska

18.00   O łaskę nawrócenia, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Jerzego Mitury

18.00  + Edward Moskała

18.00  + Kazimierz Brutkowski

 

Czwartek 26 września 2019     

  8.00  + Franciszek Pisarczyk

  8.00  + Maria Nowak

  8.00  + Danuta Sidzina

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Św. Patrona i zdrowie dla ks. Damiana z ok. imienin

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny z ok. urodzin

18.00  + Stanisław Żuromski

 

Piątek 27 września 2019            

  8.00  + Krzysztof Rusek

  8.00  + Franciszek Gibas

  8.00  + Jan Stefko

18.00  + Bartosz Moździeż

18.00  + Urszula Pysz

 

Sobota 28 września 2019          

  8.00  + Bronisława Talik w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Alicja Bartnik

  8.00  + Kazimierz Zarychta

18.00  + Andrzej Boczar w rocz. śmierci

18.00  + Jadwiga Kłosowska z ok. urodzin

 

NIEDZIELA 29 września 2019                                             

       6.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Stefanii i Piotra Kutny z ok. 50 rocz. ślubu

       6.30  + Renata Stańco

  8.00  + Zofia i Bronisław Szary z synami Marianem i Bronisławem

  9.30  + Eryk Miranowicz w rocz. śmierci

11.00  + Edward, Maria, Wiesław

12.30  + Michał Miś z żoną Anną i Marią

14.00  ślub –  B. Rostkowska – M. Tomaszczyk

16.00  + Michał, Janina, Stanisław i Wanda /Roczek: Maja Tengler/





Intencje mszalne 16.09.2019 – 22.09.2019

 

Poniedziałek 16 września 2019 

 

       8.00  + Henryk Gleindek

  8.00  + Janusz Całka

18.00  + Agnieszka i Wendelin Borowy, Anna i Wiesław

18.00  + Piotr Kłosowski

 

Wtorek 17 września 2019        

 

  8.00  + Antoni Średnicki

  8.00  + Jadwiga Umińska

18.00  + Barbara Filipiuk

18.00  + Joanna Janas

 

Środa 18 września 2019               

 

       8.00  + Maria i Franciszek Osowscy

  8.00  + Anna Staniec

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mateusza z ok. 16 rocz. ur.

18.00  + Maria Kolasińska-Twardak

 

Czwartek 19 września 2019  

 

  8.00  + Renata Hatt

  8.00  + Barbara Branicka

18.00  + Helena i Zenobiusz Zwolski

18.00  + Ewa Luci

18.00  + Tadeusz Zdyb

 

Piątek 20 września 2019         

   

  8.00  + Bogusława Gradowska

  8.00  + Grażyna Drewniak

  8.00  + Stefania Sikora

18.00  W intencji życia

18.00  + Marek Gaweł

 

Sobota 21 września 2019      

    

  8.00  + Józef i Katarzyna Witka z synem Leszkiem i rodzicami

  8.00  + Tadeusz Baron

18.00  + Sebastian Barut w rocz. śmierci

18.00  + Edward Grzegorczyk

 

NIEDZIELA 22 września 2019                                           

 

       6.30  ZA  PARAFIAN   

  8.00  + Barbara Rogala w 8 rocz. śmierci

  9.30  Dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Moniki i Grzegorza z ok. 31 rocz. ślubu i Marty i Pawła z ok. 11 rocz. ślubu

11.00  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Dawida z okazji 18 rocz. ur.

12.30  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mariana Kasprzyka z ok. 80 rocz. ur. /Roczek: DAWID STASZKO/

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jakuba z okazji 35 rocz. ur.





Intencje mszalne 09.09.2019 – 15.09.2019

 

Poniedziałek 09 września 2019 

 

       8.00  + Izabela Nagi w rocz. śmierci

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Włodzimierz Glaser

 

Wtorek 10 września 2019        

 

  8.00  + Ks. Alojzy Szulc, rodzice i rodzeństwo

  8.00  + Oskar Hojny

18.00  + Maria Klemens w 1 rocz. śmierci

18.00  + Zygmunt Mieszczak

 

Środa 11 września 2019               

 

       8.00  + Małgorzata Kolarczyk

18.00  + Marian Woźniak z rodzicami z obu stron

18.00  + Mieczysław Michalski

 

Czwartek 12 września 2019  

 

  8.00   W intencji Łukasza i Aleksandry

  8.00  + Krystyna Pawlinka

18.00  + Andrzej Petryla w rocz. śmierci

18.00  + Małgorzata Gazda

 

Piątek 13 września 2019         

   

  8.00  + Elżbieta Kowalska

  8.00  + Irena Kita

18.00  + Domink Golda w 3 rocz. śmierci

18.00  + Danuta Misik

 

Sobota 14 września 2019      

    

       8.00  + Maria Marek z mężem Janem

  8.00  + Maria Machniewska   

  8.00  + Franciszek Jazowy

18.00  Dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wypełnienie woli Bożej dla Krzysztofa i Jolanty z ok. 25 rocz. ślubu 

18.00  + Krystyna Adamaszek

 

NIEDZIELA 15 września 2019                                           

 

       6.30  ZA  PARAFIAN   

  6.30  + Bronisława /ona/ Gazur

  8.00  + Maria i Józef Kruczek z synem Józefem, żoną i wnukiem Henrykiem

  9.30  + Antonina i Edward Wachnik

11.00  + Władysława Gowin

12.30  + Halina Góral /Roczek: JAN KLUSKA/

16.00  + Marianna i Bronisław Pawluk

16.00  + Wendelin Torba





Intencje mszalne 02.09.2019 – 08.09.2019

Poniedziałek 02 września 2019 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Dyrekcji, nauczycieli, katechetów i uczniów z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i katechetycznego

  8.00  + Stefan z żoną i rodzicami

  8.00  + Florian Pawlak

18.00  + Andrzej Zębala

Wtorek 03 września 2019        

  8.00  + Izabela z rodzicami i teściami

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziny Nędza

18.00  + Zygmunt Mieszczak

Środa 04 września 2019               

  8.00  + Elżbieta z mężem, rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Czesław Utmańczyk

18.00  + Teresa i Józef z rodzicami z obu stron

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Katarzyny z ok. 40 rocz. ur.

Czwartek 05 września 2019  

  8.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo dla Bożeny, Grzegorza, syna Damiana i bliskich

  8.00  + Anna Wentrys

18.00  + Danuta Robiłko

18.00  + Krystyna Pałka, Paweł Bąbała

Piątek 06 września 2019         

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Katarzyna Kosińska

17.00  + Katarzyna i Józef Wala

18.00  Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Mariusz Tomiczek,  Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Anna Batog, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Włodzimierz Glaser, Maria Stasicka, Irena Jończy, Barbara Płonka, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Benedykt Folek, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Łukasz Donocik, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Kazimiera Holisz, Jan Bialikiewicz, Bronisława Gazur, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Franciszek Jazowy, Wendelin Torba, Janusz Całka, Joanna Janas, Anna Staniec, Maria Kolasińska – Twardak, Ewa Luci, Tadeusz Zdyb, Grażyna Drewniak, Stefania Sikora, Marek Gaweł, Tadeusz Baron, Mieczysław Armatys, Edward Grzegorczyk, Janusz Szewczyk, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Anna Mrowiec, Zbigniew Mykietyn, Bożena Chrobak, Jadwiga Umińska, Antoni Grzyb, Franciszek Gibas, Jan Stefko, Urszula Pysz, Zdzisław Wójcik, Józef Michałowski, Alicja Bartnik, Kazimierz Zarychta, Franciszek Pisarczyk, Teresa i Feliks Rzeszotarscy, Mieczysław Nowak, Janina Zamojska, Maciej Zbroński, Sławomir Lewek, Anna Klimczak, Jadwiga Kłosowska, Florian Pawlak, Barbara Branicka, Zygmunt Mieszczak,

18.00  W intencji rodzin, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  W intencji Jakuba z ok. 24 rocz. ur. – dziękczynna z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia

Sobota 07 września 2019      

    8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Franciszek Gaik

  8.00  + Kazimierz Oleksy

15.00  ślub – P. Węglarz – D. Gąsiorek

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej  

18.00  + Zofia Pyć

NIEDZIELA  08 września 2019                                           

  6.30  + Bożena Kutny w 31 rocz. śmierci

  6.30  + Jadwiga Sidzina

  8.00  ZA  PARAFIAN   

  9.30  + Józef Tomiczek w 3 rocz. śmierci

11.00  + Władysława Ewertowska w 5 rocz. śmierci

12.30  + Rozalia Kłaptocz w 12 rocz. śmierci /ROCZEK: Szymon Wojtyłka/

16.00  + Barbara Wardzińska

16.00  + Renata Stańco 





Intencje mszalne 26.08.2019 – 01.09.2019

 

Poniedziałek 26 sierpnia 2019 

 

  8.00  + Janina Młynarska w rocz. śmierci

  8.00  + Kazimierz Zarychta

18.00  + Waleria Dyduch

18.00  + Mieczysław Nowak

 

Wtorek 27 sierpnia 2019    

   

  8.00  + Czesława Doroszkiewicz, Marian Kwiatkowski

18.00  + Wanda Różańska w rocz. śmierci

18.00  + Sławomir Lewek

 

Środa 28 sierpnia 2019             

 

  8.00  + Dagmara Drąg w 12 rocz. śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo i świętość dla rodziny Płonka

18.00  + Emilia i Franciszek Zarzecki

 

Czwartek 29 sierpnia 2019  

 

  8.00  W intencji Aleksandry i Łukasza

  8.00  + Franciszek Pisarczyk

18.00  + Helena Szerf

 

Piątek 30 sierpnia 2019        

 

  8.00  + Anna Klimczak

  8.00  + Benedykt Folek

15.00  ślub – K. Sobczak – R. Gawlas

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jolanty Klajmon

18.00  + Stanisław Żuromski

 

Sobota 31 sierpnia 2019      

     

  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Sławomira z rodziną z okazji urodzin

  8.00  + Kazimiera Holisz   

18.00  + Wysocka Janina w 4 rocz. śmierci i Franciszek w 21 rocz. śmierci

18.00  + Jan Bialikiewicz

 

NIEDZIELA  01 września 2019                                          

     

  6.30  + Bronisława i Władysław Łopatka, rodzice i rodzeństwo oraz + Piotr Łopatka

  8.00  + Maria i Tadeusz Faber z synami Tadeuszem i Andrzejem 

  9.30  Dziękczynna z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Katarzyny i Mirosława z ok. 15 rocz. ślubu

11.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

12.30   ZA  PARAFIAN  

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 19.08.2019 – 25.08.2019

 

Poniedziałek 19 sierpnia 2019 

 

  8.00  + Marian Koim w 4 rocz. śmierci

  8.00  + Jadwiga Umińska

18.00  + Stanisław Małysiak w rocz. śmierci

18.00  + Jan Stefko

 

Wtorek 20 sierpnia 2019    

   

  8.00  + Edyta i Zbigniew Polak

18.00  + Hildegarda w 15 rocz. śmierci

18.00  + Urszula Pysz

 

Środa 21 sierpnia 2019             

 

  8.00  + Andrzej Wróbel

  8.00  + Zdzisław Wójcik

18.00  + Krystyna Meisner

18.00  + Józef Michałowski

 

Czwartek 22 sierpnia 2019  

 

  8.00  + Alicja Bartnik

  8.00  + Teresa i Feliks Rzeszotarscy

18.00  + Eugenia i Mieczysław Polak

 

Piątek 23 sierpnia 2019        

 

  8.00  + Maria i Jan Marek

  8.00  + Maciej Zbroński

18.00  + Bartłomiej Mierzyński w 6 rocz. śmierci

18.00  + Łukasz Donocik

 

Sobota 24 sierpnia 2019      

     

  8.00  + Ksawera Chrobot w rocz. śmierci

  8.00  + Janina Zamojska

  8.00  + Helena Szerf

15.00  ślub  –  J. Dobrowolska – H. Strzałkowski

18.00  + Marianna i Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

18.00  + Anna Góra

 

NIEDZIELA  25 sierpnia 2019                                          

     

   6.30   ZA  PARAFIAN  

  8.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie Zofii z okazji urodzin

  9.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy z okazji 50 rocznicy urodzin

11.00  + Maria i Bronisław Sroka  

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  + Ludwik Mrowiec

19.00  + Teresa i Franciszek Lachowski 





Intencje mszalne 12.08.2019 – 18.08.2019

 

Poniedziałek 12 sierpnia 2019 

 

  8.00  + Edward Moskała

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Zbigniew Mykietyn

 

Wtorek 13 sierpnia 2019    

   

  8.00  W 12 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Marcina i Małgorzaty w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie oraz dla całej rodziny

18.00  + Stanisława Kos z ok. urodzin

 

Środa 14 sierpnia 2019             

 

       8.00   Dziękczynna za dar powołania z prośbą o świętość i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Świętego z okazji 20-lecia życia zakonnego

18.00 W intencji dzieci i wnuków z rodziny Koraczyńskich o Bożą opiekę i dary Ducha Św.

18.00  + Bożena Chrobak

18.00  + Antoni Grzyb

 

Czwartek  15 sierpnia 2019   Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + syna Janusza, męża Franciszka

  9.30  Z okazji ur. Zofii, Pawła i Wincentego o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

11.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi i Piotra z ok. 10 rocz. ślubu

16.00  + Teresa Wantoła

19.00  + Maciej Kisiel w 14 rocz. śmierci

 

Piątek 16 sierpnia 2019        

 

  8.00  + Joletta z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Franciszek Gibas

18.00  W intencji życia

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Klary

 

Sobota 17 sierpnia 2019      

     

  8.00  Dziękczynna z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Władysława z ok. 80 rocz. urodzin

  8.00  + Jerzy Englert w 8 rocz. śmierci

18.00  + Tadeusz i Helena Bagier

 

NIEDZIELA  18 sierpnia 2019                                          

     

  6.30   ZA  PARAFIAN  

  8.00  Dziękczynna w 20 rocz. ślubu Agaty i Tomasza z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla całej rodziny

  9.30   + Irena Gibas i rodzice z obu stron

11.00   + Antonina i Edward Wachnik

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  + Leszek Kuśnierz z rodzicami

19.00  + Krzysztof Gąsior w 6 rocz. śmierci




Intencje mszalne 05.08.2019 – 11.08.2019

 

 

Poniedziałek 05 sierpnia 2019 

 

  8.00  + Danuta Jędrzycka

18.00  + Andrzej Sokołowski

18.00  + Bogumiła Warpachowska

 

Wtorek 06 sierpnia 2019    

   

  8.00  + Sabina Kubieniec w 1 rocz. śmierci

18.00  + Alfred Byra z ok. urodzin

 

Środa 07 sierpnia 2019             

 

       8.00  O rozwiązanie pewnych spraw rodzinnych dla Aleksandry i Łukasza

18.00  + Zbigniew Faruga w rocz. śmierci

18.00  + Anna Mrowiec

 

Czwartek 08 sierpnia 2019    

      

  8.00  + Maria Szczygieł

18.00  + Elżbieta Kliś

 

Piątek 09 sierpnia 2019        

 

  8.00  + Marian Woźniak

  8.00  + Zofia Pyć

18.00  + Marian Prochot w 12 rocz. śmierci

 

Sobota 10 sierpnia 2019      

     

  8.00  + Marianna i Eugeniusz Wojtyła

  8.00  + Bogusław Klimczyk

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Apolonii z okazji 75 rocz. urodzin

 

NIEDZIELA  11 sierpnia 2019                                          

     

  6.30    ZA  PARAFIAN  

  8.00  + Władysława Gowin

 9.30  W podziękowaniu za sakrament małżeństwa z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Bartłomieja z okazji 18 rocz. ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci Kasi i Emilki

11.00   + Elżbieta Gunia

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Zosi z okazji 10 rocznicy urodzin /ROCZEK: Iga Magdalena/

19.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny i Mirosława z okazji 25 rocz. ślubu 





Intencje mszalne 29.07.2019 – 04.08.2019

Poniedziałek 29 lipca 2019 

 

  8.00  + Jadwiga Zych w 10 rocz. śmierci 

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Romany z okazji urodzin

18.00  + Leszek Jancia

 

Wtorek 30 lipca 2019    

   

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Ewy z ok. 40 rocznicy ur.

18.00  + Władysław Gȍttlich z rodzicami

 

Środa 31 lipca 2019             

 

       8.00  + Józefa i Stanisław Nędza

18.00  + Czesława i Ryszard Francuz, Stefan Dudra, Władysław Nikiel

18.00  + Czesław Utmańczyk

 

Czwartek 01 sierpnia 2019    

      

  8.00  + Wojciech Karolak z ok. urodzin

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Mariusza i Marzeny

 

Piątek 02 sierpnia 2019        

 

  8.00  + W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Krystyna Pawlinka

18.00  + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Anna Batog, Adam Laszczak, Paweł Liboski, Elżbieta Kiełbik, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Danuta Robiłko, Włodzimierz Glaser, Maria Stasicka, Oskar Hojny, Irena Jończy, Barbara Płonka, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Benedykt Folek, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Łukasz Donocik, Zofia Pyć, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Kazimiera Holisz, Jan Bialikiewicz, Bronisława Gazur, Renata Stańco, Jan Stasicki, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Franciszek Jazowy,  Piotr Kłosowski, Wendelin Torba, Janusz Całka, Joanna Janas, Anna Staniec, Maria Kolasińska-Twardak, Ewa Luci, Danuta Jędrzycka, Tadeusz Zdyb, Grażyna Drewniak, Stefania Sikora, Marek Gaweł, Antoni Średnicki, Tadeusz Baron, Mieczysław Armatys, Edward Grzegorczyk, Janusz Szewczyk, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Anna Mrowiec, Zbigniew Mykietyn,

 

Sobota 03 sierpnia 2019      

     

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Tadeusz Filipiuk

14.00  ślub: W. Harla – P. Heller

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej  

18.00  + Jadwiga Siwiec

 

NIEDZIELA  04 sierpnia 2019                                          

     

  6.30    ZA  PARAFIAN  

  8.00  + Władysław Dziedzic w 15 rocz. śmierci

  9.30  ++ rodziców: Waleria i Michał oraz teściów Bronisława i Władysław

11.00   + Stefan Pietras w 13 rocz. śmierci, Weronika Pietras

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

19.00  + Ryszard Gutkowski w rocz. śmierci, Janina Mika 





Intencje mszalne 22.07.2019 – 28.07.2019

 

 

Poniedziałek 22 lipca 2019 

 

  8.00  + Jan Janas z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Edward Grzegorczyk

18.00  + Andrzej Górka w 1 rocz. śmierci

18.00  + Mieczysław Armatys  

 

Wtorek 23 lipca 2019    

   

   8.00  + Wacław Obruśnik

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny z synami i ich rodzinami oraz dla Darii i Michała

18.00  + Mieczysław Michalski

 

Środa 24 lipca 2019             

 

       8.00  + Maciej Okrawka, Wolfgang  

  8.00  + Antonii Średnicki

18.00  + Janusz Mysior w rocz. śmierci

18.00  + Kazimierz Brutkowski

 

Czwartek 25 lipca 2019    

      

  8.00  + Bronisław Dendys

  8.00  + Małgorzata Gazda

18.00  + Krzysztof Rogala

 

Piątek 26 lipca 2019        

 

  8.00  + Renata i Stefan Nachyła oraz Anna Batog

  8.00  + Maria Nowak

15.00  ślub: K. Figura – M. Handzel   

18.00  + Helena Pszczółka

18.00  + Edward Moskała

 

Sobota 27 lipca 2019      

     

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Patrycji z okazji 40 rocz. urodzin oraz w intencji całej rodziny

  8.00  + Janusz Szewczyk

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty i Edmunda Paleczny z okazji 40 rocz. ślubu

18.00  + Tadeusz Baron

 

NIEDZIELA  28 lipca 2019                                          

     

  6.30    ZA  PARAFIAN  

  8.00  + Anna Ząbek z mężem    

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Albiny /ona/, Franciszka i Danuty z okazji urodzin

11.00   + Anna i Edward Janikowscy

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  + Andrzej Ratyński w 16 rocz. śmierci

19.00  + Stanisław Majkut w 9 rocz. śmierci i ++ z rodziny 





Intencje mszalne 15.07.2019 – 21.07.2019

Poniedziałek 15 lipca 2019 

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Urszuli z ok. 70 rocz. ur.

  8.00  + Grażyna Drewniak

  8.00  + Adam Laszczak

18.00  + Maria Krzeszowiak w 20 rocz. śmierci

18.00  + Stefania Sikora

 

Wtorek 16 lipca 2019    

   

       8.00  + Izabela z rodzicami

       8.00  + Marek Gaweł

18.00  + Marian z żoną, rodzicami i bratem

 

Środa 17 lipca 2019             

 

       8.00  + Waleria Zielińska w rocz. śmierci

       8.00  + Wojciech Karolak

       8.00  + Elżbieta Kiełbik

18.00  + Józefa /ona/ Kurzyniec

18.00  + Paweł Liboski

 

Czwartek 18 lipca 2019    

      

  8.00  + Emilia Talik

  8.00  + Grażyna Lewandowska

  8.00  + Charlota Skutil

18.00   W intencji Anety i Wojciecha w 10 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

 

Piątek 19 lipca 2019        

 

  8.00  + Bernadetta Jancia z synem Markiem

  8.00  + Eleonora Zemczak

  8.00  + Oskar Hojny

18.00  W INTENCJI ŻYCIA

18.00  + Edward Wołoszyn

 

Sobota 20 lipca 2019      

     

  8.00  + Marcin Kaim w 13 rocz. śmierci

  8.00  + Irena Jończy

  8.00  + Tadeusz Filipiuk

12.00   Ślub: M. Sylwestrzak – S. Borgieł

18.00  W intencji Anny z okazji 65 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla dzieci i wnuków

18.00  + Leszek Kubica

 

NIEDZIELA  21 lipca 2019                                          

     

  6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Anna Batog

  8.00  + Waleria, Karol z synami

  8.00  + Wendelin Torba    

  9.30   W intencji Anny i Henryka z ok. 30 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

11.00   + Andrzej Górka

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  + Ryszard Drzewiecki w rocz. śmierci

19.00  + Janina i Piotr Lizurej 




Intencje mszalne 08.07.2019 – 14.07.2019

 

 

Poniedziałek 08 lipca 2019 

 

  8.00  + Elżbieta z mężem, rodzicami i córką

  8.00  + Anna Staniec

18.00   W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Maria Kolasińska-Twardak

 

Wtorek 09 lipca 2019    

   

       8.00  + Helena i Tadeusz Ptasiński z córką Barbarą

       8.00  + Danuta Jędrzycka 

18.00  + Jadwiga Jachym

18.00  + Bogusława /ona/ Gazur

 

Środa 10 lipca 2019             

 

       8.00  + Władysław Poprawa, żona Maria

       8.00  + Tadeusz Zdyb

       8.00  + Anna Góra

18.00  + Maria Białożyt w 25 rocz. śmierci

18.00  + Kazimiera Holisz

 

Czwartek 11 lipca 2019    

      

  8.00  + Franciszek Ruciński w 13 rocz. śmierci

  8.00  + Danuta Misik

  8.00  + Waleria Machniewska

18.00  Dziękczynna w 10 rocz. ślubu Jolanty i Grzegorza w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

 

Piątek 12 lipca 2019        

 

  8.00  + Genowefa Szkucik z ok. urodzin

  8.00  + Franciszek Jazowy

  8.00  + Piotr Kłosowski

18.00  + Jan Motyczyński

18.00  + Katarzyna Kosińska

 

Sobota 13 lipca 2019      

     

  8.00  + Marian Woźniak

  8.00  + Franciszek Gaik

  8.00  + Jadwiga Siwiec

  9.00   W intencji chorych i osób starszych z naszej Parafii

18.00  + Anna, Jan i Eugeniusz Popielewicz

18.00  + Włodzimierz Glaser

 

NIEDZIELA  14 lipca 2019                                          

     

  6.30  + Jadwiga Siwiec 

  8.00   O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi z okazji 85 rocz. urodzin

  9.30   + Antonina i Edward Wachnik

11.00  SUMA ODPUSTOWA  - ZA  PARAFIAN

11.00    + Helena Pszczółka    /ROCZEK: ANTONI CIEŚLAK/

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  + Izabela Pawlak w 17 rocz. śmierci

19.00  + Władysława /ona/ Gowin 





Intencje mszalne 01.07.2019 – 07.07.2019

 

 

Poniedziałek 01 lipca 2019 

 

  8.00  + Maria Pawlik z mężem i rodzicami

  8.00  + Mieczysław Murawski

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

 

Wtorek 02 lipca 2019    

   

       8.00  + Jan Rudaś w rocz. śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Marii Rechlewicz z ok. imienin

 

Środa 03 lipca 2019             

 

       8.00  + Józef Koraczyński w rocz. śmierci

18.00  + Alfred Byra

18.00  + Janusz Całka

 

Czwartek 04 lipca 2019    

      

  8.00  Dziękczynna za 17 lat małżeństwa Jolanty i Dawida z prośbą o potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla rodziny

18.00  + Stanisław Szulc w 23 rocz. śmierci

 

Piątek 05 lipca 2019        

 

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o Boże błogosławieństwo i zdrowie

18.00  + Marek Roj

18.00  + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Antoni Broda, Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Emilia Talik, Anna Batog, Adam Laszczak, Paweł Liboski, Elżbieta Kiełbik, Czesław Utmańczyk, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Danuta Robiłko, Katarzyna Kosińska, Włodzimierz Glaser, Maria Stasicka, Oskar Hojny, Irena Jończy, Barbara Płonka, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Benedykt Folek, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Maria Szczygieł, Łukasz Donocik, Zofia Pyć, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Kazimiera Holisz, Jan Bialikiewicz, Bronisława Gazur, Renata Stańco, Mieczysław Murawski, Jan Stasicki, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Franciszek Jazowy, Wacław Obrusnik, Piotr Kłosowski, Wendelin Torba, Janusz Całka, Joanna Janas, Anna Staniec, Grażyna Drewniak, Danuta Jędrzycka, Ewa Luci, 

 

Sobota 06 lipca 2019      

     

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Joanna Janas

18.00  + Danuta Misik

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej  

 

NIEDZIELA  07 lipca 2019                                          

     

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Anna i Karol Gruszka

  9.30   + Stanisław Romański, rodziców z obu stron i siostrę Annę

11.00    O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Anety i Sławomira w 30 rocz. ślubu

11.00    + Marcin Hubczak

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

19.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Ilony i Grzegorza z okazji 1 rocz. ślubu





Intencje mszalne 24.06.2019 – 30.06.2019

 

 

Poniedziałek 24 czerwca 2019 

 

  8.00  + Władysław, Janina, Leszek Kuśnierz, Władysław Poprawa

  8.00  + Wacław Obruśnik

18.00  + Ryszard Tokarski

 

Wtorek 25 czerwca 2019    

   

       8.00  + Karolina Bierczak w 1 rocz. śmierci

18.00  W intencji Danuty i Jarosława Golonka w 30 rocz. ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu małżeńskim

18.00  + Piotr Kłosowski

 

Środa 26 czerwca 2019             

 

       8.00  + Janina Mika, Ryszard Gutkowski

18.00  + Zofia i Władysław oraz siostra Władysława

 

Czwartek 27 czerwca 2019    

      

  8.00   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Barbary i Władysława Trynda

18.00  + Hildegarda–Wanda Paluch

 

Piątek 28 czerwca 2019        

 

  8.00  + Wanda Różańska

18.00  + Bolesław Jakóbiec w 9 rocz. śmierci

18.00  + Erna Żelazna w 9 rocz. śmierci

 

Sobota 29 czerwca 2019      

     

  8.00  W intencji Wandy i Tadeusza z okazji 45 rocznicy ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

  8.00  + Władysław Żelazny

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętego Patrona dla Piotra Wicher z okazji imienin

 

NIEDZIELA  30 czerwca 2019                                          

     

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Władysława, Kazimierz, Czesław Zoń

  9.30   + Rudolf Hoffmann, Czesława Węgrzyńska

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Piotra Moll z okazji imienin

12.30   W intencji Pauliny i Michała w 1 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

12.30   Przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Polski o Boże błogosławieństwo dla syna Adama z okazji przyjęcia sakramentu chrztu świętego oraz w intencji całej rodziny

15.30   NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00   + Józef Koraczyński w 1 rocz. śmierci 




Intencje mszalne 17.06.2019 – 23.06.2019

 

Poniedziałek 17 czerwca 2019 

 

      8.00  + Anna Kwiatkowska z ok. urodzin

  8.00  + Waleria Machniewska

18.00  + Krystyna Macioszczyk z d. Nikiel w 2 rocz. śmierci

18.00  + Alfreda /ona/ Pawlik

 

Wtorek 18 czerwca 2019    

   

       8.00  + Helena i Ludwik Górkiewicz

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Elżbiety Peciak z ok. imienin

 

Środa 19 czerwca 2019             

 

       8.00  Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego: w intencji Dyrekcji Szkoły, Nauczycieli, Katechetów, dzieci i młodzieży oraz rodziców

  8.00  + Mieczysław Wiesner

  8.00  + Franciszek Jazowy

18.00  ++ teściów: Longina /ona/ i Józef Białas

18.00  + Bogusława /ona/ Gradowska

 

Czwartek 20 czerwca 2019   Uroczystość Bożego Ciała    

      

  6.30   ZA  PARAFIAN

  6.30   + Danuta Sidzina

  8.00   + Karolina i Stanisław Komędera oraz Ireneusz Komendowski

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Alicji Janc z ok. imienin

  9.30  + Władysława /ona/ Gowin

12.30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Aniołów, łaskę zdrowia i pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy dla Grażyny

16.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Anny, Marysi, Alicji i Michała Kisiel z prośba o Boże błogosławieństwo w rodzinie

16.00  + Helena Szerf

 

Piątek 21 czerwca 2019        

 

      8.00  + Joanna Stekla w rocz. urodzin

  8.00  + Maria Szczygieł

18.00  W intencji życia

18.00  + Irena Kita

 

Sobota 22 czerwca 2019      

     

  8.00  + Władysław Gȍttlich w 1 rocz. śmierci, ++ rodzice: Maria i Józef

  8.00  + Zofia Pyć

  8.00  + Bogusław Klimczyk

18.00  + Jacek Konikiewicz w 20 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  23 czerwca 2019                                          

     

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Antonina i Edward Wachnik

  9.30   + Józef Tomiczek

11.00   + Emil Knapczyk w 6 rocz. śmierci

12.30   + Wanda z rodzicami i bratem

15.30   NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00   + Józef Jurek w 15 rocz. śmierci z żoną Antoniną  





Intencje mszalne 10.06.2019 – 16.06.2019

Poniedziałek 10 czerwiec 2019 

 

      8.00  ++ rodziców: Bronisława i Alojzy Koza

  8.00  + Bogumiła Zagórska w 3 rocz. śmierci

18.00  W intencji Akcji Katolickiej

18.00  Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Leszek Kubica

 

Wtorek 11 czerwiec 2019    

   

       8.00  + Ryszard Czech i Edward Paluch

       8.00  + Małgorzata Gazda

18.00  + Stanisława i Mirosław Ceglik w rocz. śmierci    

18.00  + Zofia Majewicz

 

Środa 12 czerwiec 2019             

 

       8.00  + Kazimiera Holisz

  8.00  + Bronisława Gazur

  8.00  + Maria Hawryłeczko

18.00  + Elżbieta Gunia w 12 rocz. śmierci

18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rodziny Plewka i Miller

 

Czwartek 13 czerwiec 2019       

      

  8.00  + Władysław Hutryra

  8.00  + Wiesław Sordyl

18.00  + Piotr Misik w rocz. urodzin

18.00  + Antoni Broda

 

Piątek 14 czerwiec 2019        

 

      8.00  + Kazimierz Oleksy

  8.00  + Jan Bialikiewicz

18.00  + Tadeusz Niezręcki w 2 rocz. śmierci

18.00  + Mieczysław Michalski

18.00  + Benedykt Folek

 

Sobota 15 czerwiec 2019      

     

      8.00  + Franciszek Piecha w 4 rocz. śmierci

  8.00  + Renata Stańco

  8.00  +  Stanisław Żuromski

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jolanty Lejawka z ok. imienin

18.00  + Maria Nowak

 

NIEDZIELA  16 czerwiec 2019                                          

     

  6.30   ZA  PARAFIAN

  6.30   + Jadwiga Sidzina

  8.00   Dziękczynna z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Faber

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Wojciecha, Anety i Hani

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla ks. Marka z ok. imienin 

12.30   W intencji Agnieszki Majdak – dziękczynna za 80 lat Bożej opieki i prowadzenia, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia

15.30   NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00  + Bronisław Klaczek w 6 rocz. śmierci

16.00  + Edward Wołoszyn





Intencje mszalne 03.06.2019 – 09.06.2019

Poniedziałek 03 czerwiec 2019  

  8.00  + Erna Żelazna

  8.00  + Aniela Górecka

18.00  + Wiktor i Fryderyka Krupińscy

18.00  + Janina i Krystian Młynarscy

Wtorek 04 czerwiec 2019    

  8.00  + Zofia Pyć

18.00  + Janina Mika w rocz. śmierci i Ryszard Gutkowski  

18.00  + Wiktoria Wawrzuta

Środa 05 czerwiec 2019             

  8.00  + Krzysztof Kraus

  8.00  + Nina Oleksiak

  8.00  + Helena Świętojańska

18.00  + Waleria Dyduch  

18.00  + Bogusław Klimczyk

Czwartek 06 czerwiec 2019       

       8.00  + Łukasz Donocik

  8.00  + Charlota Skutil

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Antoniego z ok. 70 rocz. ur.

18.00  + Jadwiga i Franciszek Dudek

Piątek 07 czerwiec 2019        

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Julianna i Jan Gruszecki z dziećmi

17.00  + Alojzy Błachut z rodzicami i braćmi

18.00  + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Franciszek-Ryszard Pliżga, Jan Ferfecki, Józef Klimczak, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Wiktoria Wawrzuta, Antoni Broda, Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Piotr Batkowski, Wojciech Karolak, Emilia Talik, Anna Batog, Adam Laszczak, Paweł Liboski, Elżbieta Kiełbik, Czesław Utmańczyk, Edward Wołoszyn, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Danuta Robiłko, Marek Roj, Katarzyna Kosińska, Franciszek Gaik, Jadwiga Siwiec, Jadwiga Sidzina, Kazimierz Oleksy, Włodzimierz Glaser, Maria Stasicka, Oskar Hojny, Irena Jończy, Tadeusz Filipiuk, Krystyna Pawlinka, Barbara Płonka, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Adam Konior, Benedykt Folek, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Maria Szczygieł, Łukasz Donocik, Zofia Pyć, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Kazimiera Holisz, Bronisława Gazur,

19.15  Dziękczynna w intencji rodziny Witek z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie

Sobota 08 czerwiec 2019      

      8.00  + Kazimierz Stetkiewicz w 37 rocz. śmierci

  8.00  + Mieczysław Wiesner

  8.00  + Jerzy Kopel

18.00   W intencji Joanny z mężem z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą

18.00  + Kazimierz Brutkowski

NIEDZIELA  09 czerwiec 2019                                          

       6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Agnieszka, Augustyn, Józef Pawlik  

  9.30   + Tadeusz Kuś

11.00   + Tadeusz Indyka z rodzicami i rodzeństwem

12.30   + Irena Kubica – Walczak w rocz. śmierci

15.30   NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00  + Zbigniew Bech w 2 rocz. śmierci

16.00  + Jadwiga Kąkol w 3 rocz. śmierci 





Intencje mszalne 27.05.2019 – 02.06.2019

 

Poniedziałek 27 maja 2019  

       8.00  + Fryderyk Kieczka w 3 rocz. śmierci

  8.00  + Maria Szczygieł

18.00  + Józefa Mrowiec

18.00  + Bogusława Gradowska

Wtorek 28 maja 2019    

       8.00  + Józefa Martyniak z mężem

       8.00  + Gertruda Zając

18.00  + Józef Świerczek w 1 rocz. śmierci

18.00  + Danuta Sidzina

Środa 29 maja 2019             

       8.00  + Piotr Batkowski

  8.00  + Paweł Liboski

  8.00  + Elżbieta Kiełbik

18.00  + Józefa /ona/ Pociecha z rodzicami i rodzeństwem

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Heleny Szerf z ok. 90 rocz. urodzin

Czwartek 30 maja 2019       

       8.00  + Katarzyna Kosińska

  8.00  + Marek Roj

18.00  + Grzegorz Konior w 30 rocz. śmierci z rodzicami i rodzeństwem z obu stron

18.00  + Tadeusz Filipiuk

Piątek 31 maja 2019        

  8.00  + Oskar Hojny

  8.00  + Krystyna Pawlinka

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

18.00  + Irena Jończy  

18.00  + Ryszard Wielgosz

Sobota 01 czerwiec 2019      

      8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Alfred Byra

  8.00  + Grzegorz Zgud

18.00  W podziękowaniu za sakrament małżeństwa z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Macieja i Katarzyny z okazji 8 rocz. ślubu z dziećmi

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej   /Roczek: LEON HACHUŁA/

NIEDZIELA  02 czerwiec 2019                                          

       6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   W 45 rocznicę ślubu Jadwigi i Eugeniusza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

  9.30   O Boże błogosławieństwo dla chrześniaków: Grzegorza, Marietty, Zofii, Barbary, Anny, Tomasza, Sebastiana, Michała, Wojciecha

11.00   ++ Rodzice: Maria i Piotr Romańczyk z dziećmi

12.30 W intencji Ewy i Tomasza z okazji 20 rocznicy ślubu – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie 

15.30   NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa





Intencje mszalne 20.05.2019 – 26.05.2019

 

Poniedziałek 20 maja 2019  

 

       8.00  + Wiktoria Żelazna w 30 rocz. śmierci

  8.00  + Adam Laszczak

18.00  + Stanisław Pociecha z rodzicami i rodzeństwem

18.00  O dar zdrowia i łaskę żywej wiary dla Andrzeja

 

Wtorek 21 maja 2019    

 

       8.00  + Anna Wentrys

18.00  + Józef Siemiątkowski z rodzicami i teściami

18.00  + Irena Kita

 

Środa 22 maja 2019      

       

       8.00  W intencji Moniki z okazji 53 rocznicy chrztu

  8.00  + Kazimierz Oleksy

  8.00  + Czesław Utmańczyk

18.00  + Barbara Paluch

18.00  + Edward Moskała  

 

Czwartek 23 maja 2019    

   

       8.00  + Rozalia i Bronisław oraz Jan i Edward Niedochodowicz

  8.00  + Władysław Seemann

18.00  + Danuta Robiłko

18.00  + Franciszek Gaik

 

Piątek 24 maja 2019       

 

  8.00  + Wanda Różańska

  8.00  + Eleonora Zemczak

18.00  + Joanna z mężem, rodzicami i dziećmi

18.00  + Jadwiga Siwiec

18.00  + Jadwiga Sidzina

 

Sobota  25 maja 2019     

 

      8.00  + Mieczysław Soroczyński

  8.00  + Wojciech Karolak

  8.00  + Józef Klimczak

18.00  + Aleksander Pryszcz

18.00  ++ rodziców: Karol i Krystyna Majdak 

 

NIEDZIELA  26 maja 2019                                        

 

       6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   W intencji rodziny Łopatka – dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie

  9.30   + Antonina i Edward Wachnik

11.00   + Józef Kos z rodzicami

12.30   + Janina Kuśnierz oraz + męża i syna Leszka

15.30   NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

16.00   + Władysława /ona/ Gowin

16.00   + Włodzimierz Glaser 





Intencje mszalne 13.05.2019 – 19.05.2019

 

Poniedziałek 13 maja 2019  

 

       8.00  + Eugeniusz Bednarek w 5 rocz. śm. z ojcem Stanisławem, teściami Zofią i Franciszkiem

  8.00  + Adam Konior

18.00  Za żyjące i zmarłe członkinie Róży Różańcowej Matki Bożej Fatimskiej

18.00  Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

Wtorek 14 maja 2019    

 

       8.00  + Antoni Baron z rodzicami

18.00  ++ rodziców Annę i Ignacego oraz teściów Elfrydę i Henryka

18.00  + Janina Tryniecka w 3 rocz. śmierci oraz Przemysław Tryniecki w 18 rocz. śmierci

 

Środa 15 maja 2019      

       

       8.00  + Anna i Józef Oleksy

  8.00  + Małgorzata Gazda

  8.00  + Kazimierz Brutkowski

18.00  + Zofia Faber

18.00  + Krzysztof Gałuszka w 2 rocz. śmierci

 

Czwartek 16 maja 2019    

   

       8.00  + Benedykt Folek

  8.00  + Bernadeta Marcinkiewicz

18.00  + Emil, Zofia, Leszek Szczepańczyk

18.00  + Charlota Skutil

 

Piątek 17 maja 2019       

 

  8.00  + Janina i Marian Rosiak

  8.00  + Leszek Kubica

18.00  + Anna Batog

18.00  W intencji życia

18.00  + Antoni Broda

 

Sobota  18 maja 2019     

 

      8.00  + Marianna i Stanisław Błachut

  8.00  + Gertruda Czader

  8.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  + Anna i Krzysztof Makuch oraz ++ z rodziny Paluszek   

 

NIEDZIELA  19 maja 2019                                        

 

       6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Władysława Waleczek w rocz. śmierci

  9.30   + Zofia, Marzena, Jan i Stanisław Gołębiewscy

11.00   W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej ich rodziców i chrzestnych

11.00   + Maria Buda w 7 rocz. śmierci  

12.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Izabelli z okazji 45 rocznicy urodzin oraz w intencji Jej bliskich

15.30   NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

16.00   + Andrzej Gwizdak w rocz. śmierci

16.00   + Maria Jeleśniańska

17.00 Nabożeństwo dla dzieci I Komunijnych





Intencje mszalne 06.05.2019 – 12.05.2019

 

Poniedziałek 06 maja 2019  

 

       8.00 + Leon Sztwiertnia

  8.00  + Irena Jończy

18.00  + Julian Kasza, Jerzy Jasiński, Antoni Czech

18.00  + Genowefa Borgieł z synem Leszkiem

 

Wtorek 07 maja 2019    

 

       8.00  + Krystyna Pawlinka

18.00  + Paweł Przeniosło w rocz. śmierci

18.00  + Stanisław Dobrowolski

 

Środa 08 maja 2019      

       

       8.00  + Władysław Rafalczyk w 4 rocz. śmierci

  8.00  + Emilia Kulińska

18.00  + Stanisław i Władysława Feret

18.00  + Oskar Hojny

 

Czwartek 09 maja 2019    

   

       8.00  + Wiesław Sordyl

  8.00  + Mieczysław Michalski

18.00  + Stanisław Ceklarz

18.00  + Weronika Hamerlik

 

Piątek 10 maja 2019       

 

  8.00  + Krzysztof Kraus

  8.00  + Helena Świętojańska 

  8.00  + Michał Bednarz

18.00  + Teresa i Jan Ciuba

18.00  + Maria Hawryłeczko  

 

Sobota  11 maja 2019     

 

      8.00  + Bronisław w 25 rocz. śmierci i Karolina Bierczak

  8.00  + Sylwester Golec

  8.00  + Grażyna Lewandowska

18.00  + Marianna i Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

18.00  + Grzegorz Suchodolski  

 

NIEDZIELA  12 maja 2019                                        

 

       6.30   ZA  PARAFIAN

  6.30   + Emilia Talik

  8.00   + Zbigniew Kuziów

  9.30   + Maria Poprawa z mężem, córką i zięciem

11.00   + Zofia i Jan Kulczycki  /Roczek: GNIEWOMIR WOŁYNIEC/

12.30   + Sławomir Chylak w 12 rocz. śmierci

15.30   NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

16.00   + Wiesław Matusiak w 1 rocz. śmierci

16.00   + Edward Wołoszyn 






Intencje mszalne 29.04.2019 – 05.05.2019

 

Poniedziałek 29 kwietnia 2019  

 

       8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Anny Kluba z córką Olgą i synem Danielem

18.00  + Aleksander, Maria i Krystyna Stokłosa w 8 rocz. śmierci

Wtorek 30 kwietnia 2019    

 

       8.00  + Tadeusz Filipiuk

       8.00  + Gertruda Czader

       8.00  + Nina Oleksiak

       8.00  + Alfreda Pawlik

       8.00  + Grzegorz Zgud z ok. urodzin

       8.00  + Czesław Utmańczyk

       8.00  +  Mariusz Tomiczek

18.00  + Waleria Dyduch

Środa 01 maja 2019      

     

       8.00  + Andrzej Zennegg

  8.00  + Ryszard Wielgosz

       8.00  + Aniela Górecka

       8.00  + Wiktoria Wawrzuta

       8.00  + Jan Koźbiał

       8.00  + Paweł Liboski

       8.00  + Elżbieta Kiełbik

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

18.00  + Gertruda Zając

Czwartek 02 maja 2019    

   

       8.00  + Marek Roj

  8.00  + Władysław Hutyra

18.00  + Jadwiga Śliwka w 22 rocz. śmierci oraz ++ z rodziny Manowskich i Śliwka

Piątek 03 maja 2019     Uroczystość NMP Królowej Polski     

 

      6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o zdrowie i Boże błogosławieństwo

  9.30  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Stefana, Tadeusza i Grzegorza z ok. urodzin

11.00  W intencji członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamienicy o Boże błogosławieństwo

11.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty i Henryka Cembala

12.30  + Cecylia i Krzysztof Nocek

15.30   NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

16.00   + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Weronika Maciejna, Franciszek-Ryszard Pliżga, Barbara Płonka, Maria Stasicka, Władysława Gowin, Jan Ferfecki, Józef Klimczak, Weronika Hamerlik, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Genowefa Szkucik, Wiktoria Wawrzuta, Antoni Broda, Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Nina Oleksiak, Helena Świętojańska, Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Piotr Batkowski, Wojciech Karolak, Grzegorz Zgud, Emilia Talik, Anna Batog, Adam Laszczak, Paweł Liboski, Elżbieta Kiełbik, Czesław Utmańczyk, Edward Wołoszyn, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Danuta Robiłko, Marek Roj, Charlotta Skutil, Katarzyna Kosińska, Franciszek Gaik, Jadwiga Siwiec, Jadwiga Sidzina, Kazimierz Oleksy, Włodzimierz Glaser, Oskar Hojny, Irena Jończy, Tadeusz Filipiuk, Krystyna Pawlinka, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Helena Bączkowska,

Sobota  04 maja 2019     

 

      8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Jerzy Kopel

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00  + Wacław Dziura w 40 rocz. śmierci

NIEDZIELA  05 maja 2019                                        

 

      6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  + Karolina i Stanisław Komędera

  9.30  + Maria i Jan Fink z synem Bolesławem

11.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Waldemara Morawiec z okazji imienin

12.30  ++ rodziców Muzyka i Koraczyńskich

15.30   NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziny






Intencje mszalne 22.04.2019 – 28.04.2019

 

 

 

Poniedziałek 22 kwietnia 2019  

 

       6.30  + Władysława /ona/ Gowin

  6.30  + Emilia Talik

 8.00  Dziękczynno-błagalna o Boże błogosław. i zdrowie dla Wojciecha z ok. urodzin i imienin

  9.30  + Alfred Byra

11.00  + Ewa Wójcik w 3 rocz. śmierci

12.30  + Józef Herma w 4 rocz. śmierci  

16.00  + Aleksandra i Władysław Seemann

16.00  + Teresa Jasińska w 1 rocz. śmierci

 

Wtorek  23 kwietnia 2019    

 

  8.00  + Jerzy z rodzicami

18.00  + Kazimiera i Franciszek Miklaszewscy

18.00  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Kingi Koźbiał z ok. 18 rocz. ur.

 

Środa 24 kwietnia 2019     

 

       8.00  + Julia i Józef Drabina z córką i zięciem

  8.00  + Genowefa Szkucik

18.00  + Władysław Gȍttlich

18.00  + Antoni Broda

 

Czwartek 25 kwietnia 2019    

 

  8.00  + Mieczysław Wiesner

  8.00  + Anna Kwiatkowska

18.00  O Boże błogosław. dary Ducha Św. i zdrowie dla Krzysztofa Burejzy z ok. 25 rocz. ur.

18.00  + Danuta Holerek

 

Piątek 26 kwietnia 2019    

 

  8.00  + Maria i Leopold Łukasiewicz  

  8.00  + Maria Stasicka

18.00  + Jerzy Miś z rodzicami

18.00  + Helena Moskal

 

Sobota 27 kwietnia 2019   

 

  8.00  + Jerzy Klimczak

  8.00  + Anna w rocz. śmierci z synem Piotrem

18.00  + Aniela Gandor

 

NIEDZIELA  28  kwietnia 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Piotr Batkowski

  8.00  + Teresa i Jan Cembala z rodzicami

  9.30  + Julia Stanaszek z mężem Władysławem, córką Ireną i rodzicami z obu stron

11.00  + Aniela, Władysława /ona/, Bernadetta

12.30  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodzin Jóskow, Rokosz i Bujak

15.00   Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

16.00  W intencji zmarłych i żyjących Olimpijczyków z Podbeskidzia 






Intencje mszalne 15.04.2019 – 21.04.2019

 

 

Poniedziałek 15 kwietnia 2019  

 

       8.00  + Daniel Kozyra

18.00  + Tadeusz-Jerzy Białko z córką Joanną

18.00  + Stanisław Ceklarz

 

Wtorek  16 kwietnia 2019    

 

  8.00  + Leon Morawiec w rocz. śmierci

  8.00  + Franciszek Gaik

18.00  + Wiktoria Wawrzuta

18.00  + Kazimierz Oleksy

 

Środa 17 kwietnia 2019     

 

       8.00  + Stanisław Wawrzuta w 3 rocz. śmierci

  8.00  + Włodzimierz Glaser

18.00  + Leokadia Gucwa w 21 rocz. śmierci

18.00  + Jadwiga Siwiec

 

Czwartek 18 kwietnia 2019    

 

18.00  W intencji kapłanów, którzy pracowali i pracują w naszej Parafii

18.00  + Maria i Stanisław Tokarscy

18.00  + Edward Pieronkiewicz w 1 rocz. śmierci z rodzicami Marianną i Franciszkiem

 

Sobota 20 kwietnia 2019   

 

18.00  O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Małgorzaty Nędza z okazji 50 rocznicy urodzin

18.00  + Teresa i Jan Ciuba

18.00  + Janina Klaub

18.00  + Władysława /ona/ Gowin

 

NIEDZIELA  21  kwietnia 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Piotr Batkowski

  8.00  + Zofia Faber  

  9.30  + Antonina i Edward Wachnik

11.00  + Jan Janica i Przemysław Fink

12.30  O Boże błogosławieństwo, zdrowie, światło Ducha Świętego dla Dominika z okazji 18 rocznicy urodzin

15.30   NIESZPORY  ŚWIĄTECZNE

16.00   Dziękczynna: w podziękowaniu za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jerzego z okazji 70 rocz. urodzin

16.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Moniki 






Intencje mszalne 08.04.2019 – 14.04.2019

 

Poniedziałek 08 kwietnia 2019  

 

  8.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety i Kazimierza z okazji 30 rocz. ślubu

18.00  + Józef Wiśniewski w 6 rocz. śmierci z matką Anielą

18.00  Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

Wtorek  09 kwietnia 2019    

 

       8.00  + Karolina Bierczak w rocz. urodzin

  8.00  + Charlota Skutil

18.00  + Zofia Pająk

18.00  W intencji Anny w 85 rocz. urodzin w podziękowaniu za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie

 

Środa 10 kwietnia 2019     

 

       8.00  + Stanisław Brutkowski

  8.00  + Katarzyna Kosińska

18.00  + Bronisława i Ignacy Trocha

18.00  + Wanda Jaśniewicz w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek 11 kwietnia 2019    

 

       8.00  ++ Rodzice: Hildegarda i Ignacy Panchyrz

  8.00  + Franciszek Klaczek w 4 rocz. śmierci z rodzicami i teściami

  8.00  + Leon Sztwiertnia z okazji ur.

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla rodziny Mirka, Adama i Sławka

18.00  + Danuta Robiłko

 

Piątek 12 kwietnia 2019    

 

       8.00  + Zofia, Stanisław i Andrzej Bodziński

  8.00  + Eleonora Zemczak

  8.00  + Wojciech Karolak

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Wiesławy i Andrzeja w rocznicę ślubu

18.00   + Adam Laszczak

 

Sobota 13 kwietnia 2019   

 

   8.00  + Leokadia i Bronisław Zacharejko w rocz. śmierci z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Eleonora Zemczak

  8.00  + Bernadeta Marcinkiewicz

18.00  W intencji Anny, Krystyny i Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie 

 

NIEDZIELA  14 kwietnia 2019                                       

 

       6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Anna Batog

  8.00  + Barbara Rogala, rodzice z obu stron i ++ z rodziny Rogalów i Kuźniów

 9.30  + Wincenty Bobowski z żoną, synami, synową i zięciem

11.00  + Urszula Kubica w 1 rocz. śmierci z córką Joanną i ++ z rodziny Biela

12.30  + Józef Biedroń w 10 rocz. śmierci

15.15   GORZKIE  ŻALE

16.00  + Józefa Mikunda i Helena Gumula w 4 rocz. śmierci 





Intencje mszalne 01.04.2019 – 07.04.2019

Poniedziałek 01 kwietnia 2019  

  8.00  + Emilia Zarzecka

  8.00  + Grzegorz Suchodolski

16.00  W intencji osób chorych, starszych i samotnych

18.00  + Teresa Wantoła

18.00  + Anna Wentrys

Wtorek  02 kwietnia 2019    

  8.00  + Leszek Kubica

  8.00  + Grażyna Lewandowska

  8.00  + Piotr Batkowski

18.00  + Stefania i Jan Pudełko

18.00  + Władysław z ok. ur. i Stanisław oraz ++ z rodziny

Środa 03 kwietnia 2019     

  8.00  + Władysława z mężem Mieczysławem

  9.30  +  Jerzy Kopel

11.00  + Marek Roj

18.00  W intencji życia  

18.00  + Władysław Hutyra

Czwartek 04 kwietnia 2019    

  8.00  + Regina Pietrzak w 60 rocz. śmierci oraz Matylda i Zygfryd Pietrzak

  8.00  + Aleksandra i Władysław Seemann

  8.00  + Andrzej Górka

18.00  + Roman Wessely w 5 rocz. śmierci

18.00  + Ryszard Gutkowski i Janina Mika

Piątek 05 kwietnia 2019    

  8.00  W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Andrzej Zennegg

17.00   + Zofia Adaszyńska w 6 rocz. śmierci

18.00 + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Weronika Maciejna, Franciszek-Ryszard Pliżga, Barbara Płonka, Maria Stasicka, Władysława Gowin, Jan Ferfecki, Józef Klimczak, Weronika Hamerlik, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Genowefa Szkucik, Władysław Hutyra, Wiktoria Wawrzuta, Krzysztof Kraus, Antoni Broda, Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Nina Oleksiak, Helena Świętojańska, Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Piotr Batkowski, Wojciech Karolak, Grzegorz Zgud, Emilia Talik, Anna Batog, Adam Laszczak, Paweł Liboski, Elżbieta Kiełbik, Czesław Utmańczyk, Gertruda Zając, Edward Jurczak, Edward Wołoszyn, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Danuta Robiłko, Maria Ptasińska, Anna Frączek, Jerzy Kopel, Marek Roj, Charlotta Skutil, Katarzyna Kosińska, Franciszek Gaik,

19.15 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Julii z ok. 18 rocz. urodzin

Sobota 06 kwietnia 2019   

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Emilia Kulińska

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  07 kwietnia 2019                                       

  6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  + ks. Alojzy Borkowski w 5 rocz. śmierci i ++ Ireneusz

  9.30  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Hildegardy, Moniki i Barbary z ok. urodzin

11.00   O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Wiktorii Duc z ok. 91 rocz. urodzin

12.30  W Podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zbigniewa Szczechowicza z ok. 70 rocz. urodzin

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła i duchowe owoce działalności Rycerstwa 






Intencje mszalne 25.03.2019 – 31.03.2019

 

Poniedziałek 25 marca 2019  

 

  8.00  + Czesław Utmańczyk

18.00  W intencji życia i osób przystępujących do Duchowej Adopcji dziecka poczętego

18.00  + Mariusz Tomiczek

 

Wtorek  26 marca 2019    

 

  8.00  + Elżbieta Kiełbik

  8.00  + Danuta

18.00  + Leszek Kasperczyk

18.00  + Anna Batog

 

Środa 27 marca 2019     

 

  8.00  + Aleksandra i Jan Górka oraz Franciszek Surówka w rocz. śmierci

  8.00  + Gertruda Zając

18.00  Dziękczynna z ok. urodzin Grzegorza, Anieli i Stasia z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla nowo ochrzczonej Igi Magdaleny oraz Jej rodziców

 

Czwartek 28 marca 2019    

 

  8.00  + Stanisław Pawlus w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Józefa, Józef i Sławomir Hazuka

  8.00  + Emilia Talik

18.00  + Antoni Urbaniec w 16 rocz. śmierci z żoną, synem i wnukiem  

18.00  + Paweł Gmachowski z okazji urodzin

 

Piątek 29 marca 2019    

 

  8.00  + Edward Jurczak

  8.00  + Paweł Liboski

  8.00  + Maria i Leopold Łukasiewicz

18.00  + Irena Pieńkowska w 10 rocz. śmierci

18.00  + Edward Wołoszyn

 

Sobota 30 marca 2019   

 

  8.00  + Waldemar Chrapek

  8.00  + Władysława /ona/ Gowin

  8.00  + Aniela Górecka

18.00  + Adam w rocz. śmierci i Maria Lindert

 

NIEDZIELA  31 marca 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  + Piotr Łopatka w 5 rocz. śmierci

  9.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Stefanii z ok. 90 rocz. urodzin

11.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

12.30  + Kazimierz Gumiński w 3 rocz. śmierci

15.15   GORZKIE  ŻALE

16.00  Dziękczynno – błagalna w 41 rocz. ślubu Anny i Janusza Kisiel z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w pożyciu małżeńskim

16.00  W 60 rocznicę urodzin Lucyny z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny





Intencje mszalne 18.03.2019 – 24.03.2019

 

Poniedziałek 18 marca 2019  

 

  8.00  + Józef Pieczak

18.00  + Józef Wawak z córką Teresą oraz Anna i Władysław Kastelik

18.00  + Jan Ferfecki

 

Wtorek  19 marca 2019    

 

  8.00  + Józef Tomiczek

  8.00  + Ryszard Wielgosz

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Józefa Faber z ok. imienin

18.00  + Mariusz Tomiczek

18.00  Przez wstawiennictwo Św. Józefa w intencji wszystkich mężczyzn z naszej Parafii

 

Środa 20 marca 2019     

 

  8.00  + Genowefa Szkucik

  8.00  + Anna Kwiatkowska

18.00  O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Karola Klimczyk z synem Dawidem

18.00  + Genowefa Polak w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek 21 marca 2019    

 

  8.00  + Aleksandra i Władysław Seemann

  8.00  + Gertruda Czader

  8.00  + Helena Świętojańska

18.00  + Józefa Mrowiec

18.00  + Barbara Płonka

 

Piątek 22 marca 2019    

 

  8.00  + Wiesław Sordyl

  8.00  + Helena Moskal

  8.00  + Nina Oleksiak

18.00  + Maria Kądziąka

18.00  + Maria Hawryłeczko

 

Sobota 23 marca 2019   

 

  8.00  + Jan Koźbiał

  8.00  + Alfreda Pawlik

  8.00  + Grzegorz Zgud

18.00  + Wanda Domańska

 

NIEDZIELA  24 marca 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Piotr Batkowski

  8.00  + Józef Pluta z rodzicami z obu stron

  9.30  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Wojciecha z ok. 15 rocz. ur.

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii Baczyńskiej z ok. im.

12.30  + Elżbieta i Antoni Broda /Roczek: KACPER MIESIĄCZEK i DARIA DREWNIAK CHWAŁA/

15.15  GORZKIE  ŻALE
16.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii z ok. 80 rocz. urodzin





Intencje mszalne 11.03.2019 – 17.03.2019

 

 

 

Poniedziałek 11 marca 2019  

 

  8.00  + Krzysztof Kraus

18.00  + Władysław Hutyra

18.00  Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

Wtorek  12 marca 2019    

 

  8.00  + Adam Laszczak

  8.00  + Emilia Kulińska

18.00  + Kazimierz Betlej

18.00  + Władysław Maruszewski

 

Środa 13 marca 2019     

 

  8.00  + Michał Bednarz       

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny Morawiec z okazji imienin 

18.00  + Bronisława /ona/ Talik

 

Czwartek 14 marca 2019    

 

  8.00  + Tadeusz Kurek w rocz. urodzin

  8.00  + Maria Stasicka

18.00  + Mieczysław Wiesner

18.00  + Franciszek – Ryszard Pliżga

 

Piątek 15 marca 2019    

 

  8.00  + Zofia Oziembłowska

  8.00  + Józef Klimczak

18.00  + Teresa Ciuba w 4 rocz. śmierci

 

Sobota 16 marca 2019   

 

  8.00  + Jerzy Dudka w 8 rocz. śmierci

  8.00  + Henryk Żywczok w 2 rocz. śmierci i + Noel T’sas w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Grzegorz Suchodolski

18.00  + Irena Halama w 1 rocz. śmierci oraz Bronisław Halama w 21 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  17 marca 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Anna Batog

  8.00  + Karolina i Stanisław Komędera

  9.30  + Antonina i Józef Tokarz oraz Łucja i Michał Wrońscy

11.00  + Antonina i Edward Wachnik

12.30  + Maria Hańderek w 13 rocz. śmierci 

15.15   GORZKIE  ŻALE

16.00   + Zenon Dębowski w 13 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny

 






Intencje mszalne 04.03.2019 – 10.03.2019

 

Poniedziałek 04 marca 2019  

 

  8.00  + Emilia Talik

18.00  + Kazimierz Stanisławski z żoną i rodzicami

18.00  + Stanisław Dobrowolski

 

Wtorek  05 marca 2019    

 

  8.00  + Emilia Zarzecka  

18.00  + Wiktoria Wawrzuta

18.00  + Aniela Górecka

 

Środa 06 marca 2019    ŚRODA POPIELCOWA  

 

  8.00  + Gertruda Szulc i Janusz Mizera

  9.30  + Andrzej Zennegg  

17.00  + Katarzyna i Franciszek Talik

18.00  + Stanisław Brutkowski

18.00  + Antoni Broda

 

Czwartek 07 marca 2019    

 

  8.00  + Wojciech Karolak

  8.00  + Kazimierz Socha

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla Jakuba

18.00  + Julia, Eugeniusz, Czesław Pawlik, Tomasz Kempys, Józef Pysz

 

Piątek 08 marca 2019    

 

  8.00  + Władysława /ona/ Gowin

  8.00  + Helena Trynda

18.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Teresy z ok. urodzin

18.00  + Weronika Hamerlik

 

Sobota 09 marca 2019   

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny

  8.00  + Jan Feret

  8.00  + Andrzej Górka

18.00  + Alicja, Stefan i Jacek Cuglewski

 

NIEDZIELA  10 marca 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  + Władysława, Kazimierz, Czesław Zoń

  9.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Miry

11.00  O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Św. dla Malwiny Szarek z ok. 18 rocz. urodzin

12.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Pawełka Bosek z ok. 1 rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla rodziny Bosek

15.15   GORZKIE  ŻALE

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Amelki z ok. 10 rocz. urodzin i z ok. imienin

16.00  + Leokadia Pióro w 1 rocz. śmierci 






Intencje mszalne 25.02.2019 – 03.03.2019

 

Poniedziałek 25 luty 2019  

 

  8.00  + Marianna Piotrowska

18.00  + Maria w rocz. śmierci i Adam Lindert

18.00  + Krystyna Juras

 

Wtorek  26 luty 2019    

 

  8.00  + Alfreda Pawlik

18.00  + Alfred Byra w 3 rocz. śmierci

18.00  + Grzegorz Zgud

 

Środa 27 luty 2019  

 

  8.00  + Krzysztof Rogala w 2 rocz. śmierci

  8.00  + Ryszard Wielgosz

18.00  + Jakub Gądko w 4 rocz. śmierci

18.00  + Weronika Maciejna

 

Czwartek 28 luty 2019    

 

  8.00  + Józef, Regina, Antoni

  8.00  + Izabela Nagi

18.00  + Roman z żoną, rodzicami i dziećmi

18.00  + Ksawera Chrobot

 

Piątek 01 marca 2019     I  PIĄTEK  MIESIĄCA

 

  8.00  W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Andrzej Zębala

17.00  + Helena Pszczółka

18.00 + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Barbara Tomasik, Stanisław Dobrowolski, Eryk Miranowicz, Michał Bednarz, Weronika Maciejna, Franciszek-Ryszard Pliżga, Barbara Płonka, Maria Stasicka, Władysława Gowin, Jan Ferfecki, Józef Klimczak, Grzegorz Suchodolski, Weronika Hamerlik, Kazimierz Socha, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Maria Hawryłeczko, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Genowefa Szkucik, Władysław Hutyra, Wiktoria Wawrzuta, Krzysztof Kraus, Antoni Broda, Mieczysław Wiesner, Aleksandra Seemann, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Nina Oleksiak, Helena Świętojańska, Bernadeta Marcinkiewicz Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Ryszard Wielgosz, Piotr Batkowski, Wojciech Karolak, Grzegorz Zgud, Emilia Talik,  

19.15 + Helena z rodzicami i dziećmi

 

Sobota 02 marca 2019    I SOBOTA MIESIĄCA

 

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00   O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

  8.00  + Andrzej Boczar

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

 

NIEDZIELA  03 marca 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jadwigi z okazji 54 rocz. ur.

  9.30  + Ludwik Faruga w 13 rocz. śmierci i rodzice z obu stron

11.00  + Przemysław Fink w 6 rocz. śmierci

12.30  + Władysława Gowin

15.30    NIESZPORY

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła i duchowe owoce Rycerstwa

16.00  +  Władysław Gȍttlich






Intencje mszalne 18.02.2019 –24.02.2019

 

Poniedziałek 18 luty 2019  

 

 

  8.00  + Maria Klemens

18.00  + Mariusz Tomiczek z okazji urodzin

18.00  + Tadeusz Pietruczuk

 

Wtorek  19 luty 2019    

 

 

  8.00  + Józefa Jarecka

18.00  + Weronika i Karol Maciejny

 

Środa 20 luty 2019  

 

 

  8.00  + Emilia Kulińska

18.00  + Tadeusz Paluch w 10 rocz. śmierci

18.00  + Jan Ferfecki

 

Czwartek 21 luty 2019    

 

 

  8.00  + Jan Ferfecki

  8.00  + Bronisława Talik

18.00  + Czesław Nowak w 2 rocz. śmierci

 

Piątek 22 luty 2019    

 

 

  8.00  + Maria Hawryłeczko

  8.00  + Maria Klemens

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

 

Sobota 23 luty 2019   

 

 

  8.00  + Leokadia i Bronisław Zacharejko z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Jan Koźbiał

  8.00  + Henryk Gleindek

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Ani z okazji 18 rocz. urodzin

 

NIEDZIELA  24 luty 2019                                       

 

 

   6.30  + Franciszek Hanus

  6.30  + Franciszek – Ryszard Pliżga

  8.00   ZA  PARAFIAN

  9.30  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii i Kazimierza z okazji 45 rocz. ślubu

11.00  + Antonina i Edward Wachnik   /Roczek: MICHALINA ŚWIĘCH/

12.30  + Aleksandra i Władysław Seemann

15.30    NIESZPORY

16.00  + Krystyna Dziawgo w 1 rocz. śmierci

16.00  + Piotr Batkowski






Intencje mszalne 11.02.2019 –17.02.2019

 

Poniedziałek 11 luty 2019  

 

 

  8.00  + Wiktoria z mężem, rodzicami i dziećmi

18.00  + Wiesław Cholewa w rocz. śmierci

 

Wtorek  12 luty 2019    

 

 

  8.00  + Helena Świętojańska

18.00  + Maria Stasicka

 

Środa 13 luty 2019  

 

 

  8.00  + Nina Oleksiak

18.00  + Józef Tomiczek

18.00  + Wiesław Sordyl

 

Czwartek 14 luty 2019    

 

 

  8.00  + Genowefa Szkucik

  8.00  + Bernadeta Marcinkiewicz

18.00  + Barbara Płonka

 

Piątek 15 luty 2019    

 

 

  8.00  + Helena i Henryk Kamiński

  8.00  + Józef Klimczak

18.00  + Helena Moskal

 

Sobota 16 luty 2019   

 

 

  8.00  + Julia z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Grzegorz Suchodolski

18.00  + Alojzy Buchtyar

 

NIEDZIELA  17 luty 2019                                       

 

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

 8.00  + Aleksandra i Stanisław Owczarz oraz Tatiana, Jan i Teodor Olejnik

  9.30  + Władysława Gowin

11.00  Dziękczynno – błagalna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny i Mariana z okazji 51 rocz. ślubu

12.30  + Wojciech Wójcik w 22 rocz. śmierci

15.30    NIESZPORY

16.00  + Danuta Narożna w 8 rocz. śmierci z rodziną





Intencje mszalne 04.02.2019 –10.02.2019

 

Poniedziałek 04 luty 2019  

 

 

  8.00  + Maria z mężem, rodzicami i rodzeństwem

18.00  + Józef Pieczak

18.00  + Zbigniew Faruga

 

Wtorek  05 luty 2019    

 

 

  8.00  + Emilia Zarzecka

18.00  + Janusz Mysior

18.00  + Franciszek – Ryszard Pliżga

 

Środa 06 luty 2019  

 

 

  8.00  + Gertruda Czader

  8.00  + Maria i Leopold Łukasiewicz

18.00  + Mieczysław Wiesner

18.00  + Marian Helit

 

Czwartek 07 luty 2019    

 

 

  8.00  + Aleksandra i Władysław Seemann

  8.00  + Władysław Gȍttlich

18.00  + Władysław Żydek w 5 rocz. śmierci

18.00  + Renata Hatt

 

Piątek 08 luty 2019    

 

 

  8.00  + Anna Kwiatkowska

  8.00  + Władysław Hutyra

  8.00  + Krzysztof Kraus

18.00  + Wiktoria Wawrzyta

 

Sobota 09 luty 2019   

 

 

  8.00  + Marianna Patykiewicz

  8.00  + Antoni Broda

  8.00  + Stanisław Brutkowski

18.00  + Aleksander Pryszcz

 

NIEDZIELA  10 luty 2019                                       

 

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Krystian Młynarski w 1 rocz. śmierci

  9.30  + Hanna i Józef Stuglik

11.00  + Anna i Rygobert Babiarz

12.30  + Halina i Szczepan Łukaszek /ROCZEK: Błażej Niewiadomy/

15.30    NIESZPORY

16.00  + Anna Szarek w 1 rocz. śmierci

16.00  + Andrzej Zennegg





Intencje mszalne 28.01.2019 – 03.02.2019

Poniedziałek 28 stycznia 2019  

 

  8.00  + Józef Talik

18.00  + Zuzanna i Stanisław Sułek z rodzicami z obu stron

18.00  + Weronika Maciejna

Wtorek  29 stycznia 2019    

 

  8.00  + Maria i Wojciech oraz Edward Warzecha

18.00  + Kazimierz Socha

18.00  + Stanisława Kos

Środa 30 stycznia 2019  

 

  8.00  + Marianna Patykiewicz

  8.00  + Cecylia Byrska

18.00  + Cecylia Blachura

18.00  + Józefa Jarecka

Czwartek 31 stycznia 2019    

 

  8.00  + Zbigniew Konopka w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Józef Talik

18.00  + Wanda z rodzicami i bratem

18.00  + Paweł Gmachowski w 1 rocz. śmierci

Piątek 01 luty 2019    

 

  8.00  W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Andrzej Górka

17.00  ++ Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00+Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Ryszard Drzewiecki, Wiesław Cholewa, Zbigniew Faruga, Ryszard Gutkowski, Sebastian Barut, Piotr Misik, Krystyna Meisner Andrzej Zębala, Barbara Tomasik, Ksawera Chrobot, Małgorzata Goryl, Izabela Nagi, Renata Hatt, Stanisław Dobrowolski, Eryk Miranowicz, Andrzej Zennegg, Emilia Kulińska, Michał Bednarz, Weronika Maciejna, Władysław Maruszewski, Franciszek-Ryszard Pliżga, Barbara Płonka, Kazimierz Betlej, Maria Łukasiewicz, Maria Stasicka, Władysława Gowin, Jan Ferfecki, Józef Klimczak, Grzegorz Suchodolski, Kazimierz Socha, Weronika Hamerlik, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Maria Hawryłeczko, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Genowefa Szkucik, Władysław Hutyra, Wiktoria Wawrzuta, Anna Kwiatkowska, Krzysztof Kraus, Antoni Broda,

19.15 + Leonard Witek

Sobota 02 luty 2019   

 

  8.00  + Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i zdrowie dla Pawła z okazji 18 rocz. urodzin

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  03 luty 2019                                       

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Kazimierza Cadera z okazji 60 rocznicy urodzin

  9.30   W podziękowaniu za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mateusza Dobrzańskiego z okazji 6 rocz. urodzin

11.00  + Bolesław z wnukiem Przemysławem

12.30  + Marian Wantoła

15.30    NIESZPORY

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła i duchowe owoce Rycerstwa

16.00  + Tekla Żurek oraz Katarzyna Żurek 




Intencje mszalne 21.01.2019 – 27.01.2019

 

Poniedziałek 21 stycznia 2019  

 

  8.00  + Władysław Kuśnierz z żoną Janiną i synem Leszkiem

18.00  ++ Dziadków i Babcie

 

Wtorek  22 stycznia 2019    

 

  8.00  + Andrzej Boczar

  8.00  + Andrzej Zennegg

18.00  + Czesław Nowak w 2 rocz. śmierci

 

Środa 23 stycznia 2019  

 

  8.00  + Bronisława Talik

18.00  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Oskara Młyńskiego z okazji 4 rocz. urodzin 

18.00  + Marian

 

Czwartek 24 stycznia 2019    

 

  8.00  + Kazimierz Betlej

  8.00  + Władysława Gowin

18.00  + Maria Stokłosa z mężem Aleksandrem i córką Krystyną w 9 rocz. śm.

 

Piątek 25 stycznia 2019    

 

  8.00  + Jan Ferfecki

  8.00  + Maria Hawryłeczko

18.00  + Irena Szuta w 1 rocz. śmierci

 

Sobota 26 stycznia 2019   

 

  8.00  + Julia z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Aniela Górecka

18.00 + Katarzyna Tutka, Krystyna i Bolesław Góźdź, rodzice, teściowie, szwagrowie, babcie i dziadkowie

 

NIEDZIELA  27 stycznia 2019                                       

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

 8.00  + Aniela i Ludwik Prochot, Emilia Świerkosz

  9.30  + Emilia Pawlik w 6 rocz. śmierci  

11.00  + Wanda i Jan Lejawka oraz Emilia i Tadeusz Krukowski

12.30  + Maria i Stefan Fajferek /Roczek: Bartłomiej BUŁKA/

15.30    NIESZPORY
16.00  + Stanisława w 20 rocz. śmierci i Kazimierz Kamiński 






Intencje mszalne 14.01.2019 – 20.01.2019

 

Poniedziałek 14 stycznia 2019  

 

  8.00  + Maciej Dębowski w 9 rocz. śmierci

  8.00  + Janina Genc

18.00  + Bronisława Rozum w 10 rocz. śmierci

18.00  + Weronika Hamerlik

 

Wtorek  15 stycznia 2019    

 

  8.00  + Władysław oraz ++ z rodziny

  8.00  + Jan Ferfecki

18.00  + Władysława i Stanisław Feret

18.00  + Marian Helit

 

Środa 16 stycznia 2019  

 

  8.00  + Włodzimierz z żoną i rodzicami

  8.00  + Izabela Nagi

18.00  + Barbara Filipiuk

18.00  + Maria Klemens

 

Czwartek 17 stycznia 2019    

 

  8.00  + Grzegorz Suchodolski

  8.00  + Władysław Gȍttlich

  8.00  + Wiesław Cholewa

18.00  + Janina Stekla w 2 rocz. śmierci

 

Piątek 18 stycznia 2019    

 

  8.00  + Ksawera Chrobot

  8.00  + Andrzej Zębala

  8.00  + Barbara Tomasik

18.00  + Maria Osowska

 

Sobota 19 stycznia 2019   

 

  8.00  + Matylda Pietrzak w 3 rocz. śmierci oraz Regina i Zygfryd Pietrzak

  8.00  + Edward Talik w rocz. śmierci

  8.00  + Sebastian Barut

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Agnieszki

 

NIEDZIELA  20 stycznia 2019                                       

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Joanna z mężem, rodzicami i teściami

  9.30  + Tadeusz Kołoczek w 1 rocz. śmierci

11.00  + Antonina i Edward Wachnik

12.30  + Jan Janica w 7 rocz. śmierci

15.30    NIESZPORY

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziny Hoffman




Intencje mszalne 07.01.2019 – 13.01.2019

 

Poniedziałek 07 stycznia 2019  

 

  8.00  + Zdzisław Witkowski w 2 rocz. śmierci

  8.00  + Krystyna Juras

18.00  + Beata Witko – Calów w 4 rocz. śmierci

18.00  + Barbara Płonka

 

Wtorek  08 stycznia 2019    

 

  8.00  W intencji Panu Bogu wiadomej 

  8.00  + Cecylia Byrska

18.00  + Julian Mosor w 16 rocz. śmierci

18.00  + Emilia Kulińska

 

Środa 09 stycznia 2019  

 

  8.00  + Helena i Marian Polak  w rocz. śmierci

  8.00  + Weronika Maciejna

18.00  + Ewa Cygonik w 5 rocz. śmierci

18.00  + Bronisława Talik

 

Czwartek 10 stycznia 2019    

 

  8.00  + Józef Klimczak

  8.00  + Maria Stasicka

  8.00  + Renata Hatt

18.00  + Zofia Cichostępska w 5 rocz. śmierci z mężem Józefem

 

Piątek 11 stycznia 2019    

 

   8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Zdzisława Niewdany z okazji urodzin

  8.00  + Franciszek-Ryszard Pliżga

  8.00  + Kazimierz Socha

18.00 + Wiesław Hyrnik w 11 rocz. śmierci

 

Sobota 12 stycznia 2019   

 

  8.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8.00  + Maria i Leopold Łukasiewicz

  8.00  + Henryk Gleindek

18.00  + Marianna i Wilhelm Gellner i Szczepan Wrona

 

NIEDZIELA  13 stycznia 2019                                       

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Aleksandra i Stanisław Owczarz oraz Tatiana, Jan i Teodor Olejnik

  9.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ryszarda z okazji ur.

11.00  + Agata Szczerbowska w 1 rocz. śmierci

12.30  + Antoni Kłaptocz w 2 rocz. śmierci

15.30    NIESZPORY

16.00  + Maria Kowalczyk w 8 rocz. śmierci i Stanisław Kowalczyk w 22 rocz. śmierci

16.00  + Eugeniusz Robak w 3 rocz. śmierci





Intencje mszalne 31.12.2018 – 06.01.2019

Poniedziałek 31 grudnia 2018  

  8.00  + Zofia Kuchejda z mężem Stefanem

  8.00  + Władysława Gowin

  8.00  + Jan Ferfecki

16.00  +  Eryk Miranowicz

WTOREK  01 stycznia 2019        Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

  6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  O umocnienie w wierzy i nadziei dla Magdaleny i Mariusza

  9.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jarosława Waluś z ok. 50 rocz. ur.

11.00  + Józef Paluch w 7 rocz. śmierci

12.30  + Marian Wantoła

16.00  + Mieczysław z żoną Władysławą

16.00  + Władysław Gȍttlich

Środa 02 stycznia 2019  

  8.00  + Jeremiasz

  8.00  + Józefa Jarecka

18.00  + Józef Gowin w 2 rocz. śmierci

18.00  + Stanisław Dobrowolski

Czwartek 03 stycznia 2019    

  8.00  + Wiktoria i Stanisław Paluszek z córkami, synami i zięciem

  8.00  + Józef Talik

18.00  + Urszula Kłaptocz

18.00  + Celina Blachura

Piątek 04 stycznia 2019    

   8.00  W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Tadeusz Kurek

17.00  + Andrzej Petryla

18.00 + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Ryszard Drzewiecki, Andrzej Górka, Adam Mocko, Wiesław Cholewa, Zbigniew Faruga, Ryszard Gutkowski, Sebastian Barut, Piotr Misik, Krystyna Meisner, Maria Osowska, Andrzej Zębala, Barbara Tomasik, Ksawera Chrobot, Małgorzata Goryl, Izabela Nagi, Maria Klemens, Henryk Gleindek, Renata Hatt, Stanisław Dobrowolski, Eryk Miranowicz, Andrzej Boczar, Andrzej Zennegg, Bronisława Talik, Emilia Kulińska, Michał Bednarz, Józefa Jarecka, Weronika Maciejna, Joanna Wywiał, Władysław Maruszewski, Franciszek-Ryszard Pliżga, Marian Helit, Barbara Płonka, Kazimierz Betlej, Krystyna Juras, Maria Łukasiewicz, Maria Stasicka, Władysława Gowin, Jan Ferfecki, Józef Klimczak, Grzegorz Suchodolski, Kazimierz Socha,

19.15 + Zofia Faber w 2 rocz. śmierci

Sobota 05 stycznia 2019   

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Magdaleny i Mirosława z okazji 25 rocz. ślubu

  8.00  + Barbara Tomasik

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  06 stycznia 2019         Uroczystość Objawienia Pańskiego                             

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Franciszek Kubielas w 4 rocz. śmierci

  9.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Iwony i Edwarda z okazji 29 rocznicy ślubu

11.00  + Adela Grabowska w 1 rocz. śmierci

11.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anny i Józefa Świerczek z ok. 45 rocz. ślubu

12.30  + Helena, Anna, Stanisław Tarnawa

15.30    NIESZPORY

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła i duchowe owoce Rycerstwa






Intencje mszalne 24.12.2018 – 30.12.2018

 

Poniedziałek 24 grudnia 2018  

  8.00  + Adam Szuberla z żoną Eugenią i córką Ewą

  8.00  + Leokadia Bednarska

  8.00  + Józef Talik

  8.00  + Izabela Nagi

Pasterka 00.00 W intencji życia oraz osób, które podjęły Duchową Adopcję Poczętego Dziecka

Pasterka 00.00 + Teresa i Marian Wantoła

Pasterka 00.00 + Teresa i Jan Ciuba

 

WTOREK  25 grudnia 2018   Uroczystość Narodzenia Pańskiego

  6.30     ZA PARAFIAN

  8.00  + Anna i Julian Skoczek

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Tereski z okazji 15 rocz. urodzin

11.00  + Ewa Wójcik

12.30  + Jan Janica i Przemysław Fink

15.30   NIESZPORY  KOLĘDOWE

16.00  + Michalina i Zbigniew Klaja

16.00  + Anna i Józef

 

ŚRODA  26 grudnia 2018   Święto Świętego Szczepana

  6.30  + Józef Gawlas w 5 rocz. śmierci

  8.00  + Janina Mika i Ryszard Gutkowski

  9.30  + Antonina i Edward Wachnik

11.00  + Alfred Byra

12.30  + Jan Nowotarski

16.00   Dziękczynna za miniony rok z prośbą o Boże błogosł. i potrzebne łaski dla rodziny Drużbackich

16.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny i Adama z ok. 40 rocz. ślubu

     

Czwartek 27 grudnia 2018    

  8.00  W intencji Barbary i Jana w podziękowaniu za sakrament małżeństwa i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie z okazji 35 rocz. ślubu

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Scholastyki

  8.00  + Andrzej Boczar

18.00  + Janina Skarżyńska z rodzicami i teściami

 

Piątek 28 grudnia 2018    

   8.00  + Kazimierz i Władysław Jurkiewicz oraz ++ z rodziny Jurkiewicz

  8.00  + Marianna Patykiewicz

18.00  + Andrzej Zennegg

18.00  + Eryk Miranowicz 

 

Sobota 29 grudnia 2018   

  8.00  + Michał Bednarz

  8.00  + Joanna Wywiał

18.00  + Franciszek-Ryszard Pliżga

18.00  + Bronisława Talik

 

NIEDZIELA  30 grudnia 2018                             

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  Dziękczynno-błagalna w int. Heleny i Zdzisława Niewdana o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  9.30  Dziękczynno-błagalna w int. rodzin Łopatka, Tarędź i Wojewoda

11.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Małżonków Jubilatów, którzy w 2019 roku będą obchodzić 50 rocznicę ślubu

12.30  + Józefa i Lucjan Felusiak, Antonina i Helena Małys

16.00  + Aleksandra i Stanisław Owczarz oraz Tatiana, Jan i Teodor Olejnik

16.00  + Janusz Mysior





Intencje mszalne 17.12.2018 – 23.12.2018

 

Poniedziałek 17 grudnia 2018  

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Katarzyny

  8.00  + Weronika Maciejna

18.00  + Andrzej Gwizdak

18.00  + Władysława Urban

 

Wtorek 18 grudnia 2018  

 

  8.00  + Wiesław Cholewa

  8.00  + Sebastian Barut

18.00  + Maria i Adam Lindert

18.00  + Krystyna Meisner

 

Środa 19 grudnia 2018  

 

  8.00  + Celina Blachura

  8.00  + Andrzej Zębala

  8.00  + Tadeusz Kurek

18.00  + Danuta Rodak

18.00  + Maria Osowska

 

Czwartek 20 grudnia 2018    

 

  8.00  + Barbara Tomasik

  8.00  + Zbigniew Faruga

18.00  + Jerzy z rodzicami

18.00  + Kazimierz Betlej

 

Piątek 21 grudnia 2018    

 

   8.00  + Krystyna Juras

  8.00  + Krystyna Jurowska

18.00  + Władysław Żurowski w 5 rocz. śmierci

18.00  + Piotr Misik

 

Sobota 22 grudnia 2018   

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy z ok. urodzin

  8.00  + Maria Klemens

  8.00  + Henryk Gleindek

18.00  + Edward Kanik w 6 rocz. śmierci z rodzicami i teściami

 

NIEDZIELA  23 grudnia 2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Wiktoria z mężem, rodzicami i dziećmi  

  9.30  + Maciej Dębowski z ok. urodzin

11.00  W intencji Pauliny i Michała o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej w małżeństwie /Roczek: Nina Sikora/

12.30  + Małgorzata i Franciszek Pawlus, rodzice z obu stron, synowie Marian i Stanisław

15.30    NIESZPORY

16.00  + Edward Stasicki w 10 rocz. śmierci

16.00  + Władysława Biegun w 20 rocz. śmierci 






Intencje mszalne 10.12.2018 – 16.12.2018

 

Poniedziałek 10 grudnia 2018  

 

  8.00  + Józefa Jarecka

  8.00  + Leszek Kasperczyk

18.00  W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  W podziękowaniu za sakrament małżeństwa z prośbą o Boże błogosł., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Małgorzaty i Jakuba na nowej drodze życia i o zdrowie dla ich rodziców

 

Wtorek 11 grudnia 2018  

 

  8.00  O cud uzdrowienia dla Anny przez wstawiennictwo Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca

  8.00  + Barbara Filipiuk

18.00  + Leszek Michalak z rodzicami i Anna Karkocha

18.00  + Janina Mika i Ryszard Gutkowski

 

Środa 12 grudnia 2018  

 

  8.00  + Ryszard Drzewiecki

  8.00  + Cecylia Byrska

  8.00  + Renata Hatt

18.00  + Anna i Jakub Walczak

18.00  + Jadwiga Jachym

 

Czwartek 13 grudnia 2018    

 

  8.00  + Władysław Zabrocki w 20 rocz. śmierci

  8.00  + Barbara Płonka

  8.00  + Janina Genc

18.00  + Jerzy Miś w 2 rocz. śmierci

18.00  + Helena Gaik

 

Piątek 14 grudnia 2018    

 

   8.00  + Izabela Nagi

  8.00  + Ksawera /ona/ Chrobot

18.00  + Ewa Wójcik

18.00  + Marian Helit

 

Sobota 15 grudnia 2018   

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny z okazji urodzin

  8.00  + Józef Świerczek

  8.00  + Tadeusz Kurek

18.00  + Karol Brychcy w 15 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  16 grudnia 2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  6.30  + Józef Talik 

  8.00  + Stanisław Owczarz z rodzicami

  9.30   W intencji Renaty i Edwarda Gaczor z okazji 45 rocz. ślubu – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

11.00  + Krystyna i Antoni Pyrgies

12.30  W intencji Barbary i Bogdana – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

15.30    NIESZPORY

16.00  + Henryk Dybek w 4 rocz. śmierci 





Intencje mszalne 03.12.2018 – 09.12.2018

Poniedziałek 03 grudnia 2018  

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii Stetkiewicz z ok. 92 rocz. ur.

18.00  + Maria Kózka

18.00  + Władysława Waleczek

 

Wtorek  04 grudnia 2018  

 

  8.00  + Barbara Bryja

18.00  + Barbara Maśko

18.00  + Jadwiga i Franciszek Zych

 

Środa 05 grudnia 2018  

 

  8.00  + Leszek Gaździcki

  8.00  + Franciszek-Ryszard Pliżga

18.00  + Stefania Dziewińska

18.00  + Stanisława Ceglik

 

Czwartek 06 grudnia 2018    

 

  8.00  + Agnieszka i Robert Kudzia

  8.00  + Irena Kubica-Walczak

18.00  + Włodzimierz z żoną, rodzicami i siostrą

18.00  + Józef Koraczyński

 

Piątek 07 grudnia 2018    

 

   8.00  W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Marianna Patykiewicz

17.00  + Halina, Marian i Wacław Helit

18.00 + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Koraczyński, Ryszard Drzewiecki, Andrzej Górka, Adam Mocko, Marianna Patykiewicz, Wiesław Cholewa, Zbigniew Faruga, Ryszard Gutkowski, Sebastian Barut, Piotr Misik, Krystyna Meisner, Maria Osowska, Andrzej Zębala, Barbara Tomasik, Ksawera Chrobot, Małgorzata Goryl, Izabela Nagi, Andrzej Petryla, Maria Klemens, Henryk Gleindek, Barbara Filipiuk, Renata Hatt, Stanisław Dobrowolski, Eryk Miranowicz, Andrzej Boczar, Andrzej Zennegg, Bronisława Talik, Emilia Kulińska, Michał Bednarz, Cecylia Byrska, Józefa Jarecka, Weronika Maciejna, Joanna Wywiał, Władysław Maruszewski, Sławomir Grzesik, Franciszek-Ryszard Pliżga, Marian Helit, Stanisława Ceglik, Barbara Płonka, Kazimierz Betlej,

19.15 + Maria Niedźwiedź w 5 rocz. śmierci

 

Sobota 08 grudnia 2018   

 

  8.00  + Zygmunt Hahn w 20 rocz. śmierci

  8.00  + Mirosław Ceglik

12.00  W intencji członkiń Róży Matki Bożej Niepokalanie Poczętej – za żyjące i zmarłe

18.00  + Bogdan Michalczak i ++ z rodziny Michalczak

 

NIEDZIELA  09 grudnia 2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Barbara Rogala, rodzice z obu stron oraz ++ z rodzin Rogalów i Kuźniów

  9.30  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marty i Damiana z ok. 1 rocz. ślubu

11.00  + Weronika Pietras w 6 rocz. śmierci oraz + Stefan Pietras

12.30  + Leszek Gaździcki

15.30    NIESZPORY

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Kasperka z okazji 5 rocz. ur.

16.00  O rozwiązanie pewnych problemów w życiu osobistym dla córki Anety i zięcia Piotra








Intencje mszalne 26.11.2018 – 02.12.2018
 

 

 

Poniedziałek 26 listopada 2018  

 

  8.00  + Sylwester Golec

18.00  + Kazimierz Cader w 3 rocz. śmierci

18.00  + Zbigniew Kuziów

 

Wtorek  27 listopada 2018  

 

  8.00  + Stanisław Dobrowolski

18.00  + Waleria Dyduch w 11 rocz. śmierci

18.00  + Eryk Miranowicz

 

Środa 28 listopada 2018  

 

  8.00  + Andrzej Boczar 

18.00  + Zuzanna Sromek

18.00  + Leszek Kasperczyk

 

Czwartek 29 listopada 2018    

 

  8.00  + Krystyna Kurowska

  8.00  + Barbara Tomasik

18.00  + Helena i Antoni Urbaniec z synem Adamem

 

Piątek  30 listopada 2018    

 

  8.00  + Stefania i Kazimierz Kiecak

  8.00  + Andrzej Górka

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Andrzeja Lejawki

18.00  + Janusz Mysior

 

Sobota 01 grudnia 2018   

 

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Maria i Stefan Fajferek

  8.00  + Irena Januła

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

 

NIEDZIELA  02 grudnia 2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Eugenia Kłaptocz

  9.30  + Joanna Janik i Jan Paleczny

11.00  + Józef Pawlik z żoną i rodzicami

12.30  + Maria i Władysław Osiejewscy /Roczek: Tomasz Wilk, Iga Jelonek/

15.30   Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych wypominanych 
16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła i duchowe owoce Rycerstwa
16.00 + Małgorzata Goryl 





Intencje mszalne 12.11.2018 – 18.11.2018

 

 

 

Poniedziałek 12 listopada 2018  

 

  8.00  + Augustyna i Antoni Droździk z córkami i synami

18.00  W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Andrzej Zennegg

 

Wtorek  13 listopada 2018  

 

  8.00  + Wiktoria i Franciszek Filapek

18.00  + Ryszard Głowacki

18.00  + Michał Bednarz

 

Środa 14 listopada 2018  

 

  8.00  + Anna Manigel i ++ z rodziny oraz Małgorzata Śpiewak 

18.00  + Janina i Adam Socha

18.00  + Emilia Kulińska

 

Czwartek  15 listopada 2018    

 

  8.00  + Zygfryd, Regina, Matylda Pietrzak oraz ++ z rodzin Pietrzak, Malik, Kowalczyk

  8.00  + Józef Świerczek

18.00  + Elżbieta Mendrek

 

Piątek  16 listopada 2018    

 

  8.00  + Sebastian Barut  

  8.00  + Ksawera /ona/ Chrobot

18.00  + Urszula i Joanna Kubica w 4 rocz. śmierci

18.00  + Bronisława Talik

 

Sobota 17 listopada 2018   

 

  8.00  + Andrzej Zennegg

  8.00  + Marianna Patykiewicz

  8.00  + Henryk Gleindek

18.00  + Helena Zwolska

 

NIEDZIELA  18 listopada 2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Karolina i Stanisław Komędera

  9.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Anny Grzesik z okazji 80 rocz. urodzin /roczek: Pola Gurynowicz/

11.00   + Władysław Jakubiec w rocz. śmierci

12.30   + Józefa i Lucjan Felusiak, Antonina i Helena Małys

15.30   Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych wypominanych 

16.00  + Krystyna i Stefan Warda
16.00  + Irena Kubica – Walczak





Intencje mszalne 05.11.2018 – 11.11.2018

 

Poniedziałek 05 listopada 2018  

 

  8.00  + Karolina i Bronisław Bierczak

  8.00  + Joanna Wywiał

18.00  + Helena Pszczółka

18.00  + Jerzy Libionka

 

Wtorek  06 listopada 2018  

 

  8.00  ++ Rodziców: Wanda w 2 rocz. śmierci i Alojzy

  8.00  + Maria Droździk

18.00  + Edward Białas w rocz. śmierci

18.00  + Leszek Michalak

 

Środa 07 listopada 2018  

 

  8.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla ks. Krystiana z ok. 65 rocz. ur.

18.00  W intencji życia

18.00  + Alina Lipińska

 

Czwartek  08 listopada 2018    

 

  8.00  W pewnej intencji

  8.00  + Kazimierz Markiewicz w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Irena Górska

18.00  + Rozalia Byrdy w 5 rocz. śmierci

18.00  + Piotr Misik

 

Piątek  09 listopada 2018    

     

  8.00  + Zbigniew Faruga

  8.00  + Celina Blachura

  8.00  + Maria Osowska

18.00  + Celina Bogoniowska w 1 rocz. śmierci

18.00  + Danuta Rodak

 

Sobota 10 listopada 2018   

 

  8.00  + Henryka Zdyb w 23 rocz. śmierci

  8.00  + Krystyna Meisner

  8.00  + Andrzej Zębala

18.00  ++ z rodzin: Słomicz i Hofman

 

NIEDZIELA  11 listopada 2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  6.30  + Małgorzata Goryl

  8.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Janiny z ok. 70 rocz. urodzin oraz najbliższej rodziny

  8.00  + Maria Klemens

  9.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Dominika Jagiełki z ok. 40 rocz. ur.

11.00  W intencji naszej Ojczyzny

12.30   + Wanda i Stanisław Różańscy

15.30   Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych wypominanych 

16.00  + Zygfryd Ptassek







Intencje mszalne 29.10.2018 – 04.11.2018

 

Poniedziałek 29 październik 2018  

  8.00  + Apolonia i Karol Dudek z rodzicami z obu stron

18.00  + Zbigniew Koazak

18.00  + Jadwiga Jachym

 

Wtorek  30 października 2018  

  8.00  + Teofila i Franciszek Krawiec

18.00  + Leszek Michalak z ok. ur.

18.00  + Andrzej Zennegg

 

Środa 31 października 2018  

  8.00  + Anna i Józef Oleksy

  8.00  + Małgorzata Goryl

18.00  + Franciszek i Mieczysław Pindel, Adela Grabowska 

18.00  + Stefania Dziewińska

 

Czwartek  01 listopada 2018     UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

      6.30  + Barbara Hańderek, syn Jerzy Klajmon, Jan Mogiła

  8.00  + Władysław Stanaszek, żona Julia, córka Irena i rodzice z obu stron

  9.30  + Antonina i Edward Wachnik

11.00  + Jan Majdak z rodzicami i teściami

12.30  + Maria, Jerzy i Wojciech Kisiel

17.00  + ZA PARAFIAN 

 

Piątek  02 listopada 2018     DZIEŃ ZADUSZNY

      8.00  W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  9.30  + Waleria, Michał Czechowscy, Władysław, Bronisława, Piotr Łopatka

11.00  + Janina, Władysław i Leszek Kuśnierz, Władysław Poprawa i ++ z rodziny

17.00  + Władysław Sokołowski

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Waldemar Chrapek, Józef Talik, Irena Kubica – Walczak, Józef Koraczyński, Ryszard Drzewiecki, Andrzej Górka, Janusz Mysior, Adam Mocko, Marianna Patykiewicz, Wiesław Cholewa, Zbigniew Faruga, Ryszard Gutkowski, Sebastian Barut, Piotr Misik, Irena Górska, Danuta Rodak, Celina Blachura, Krystyna Meisner, Maria Osowska, Andrzej Zębala, Barbara Tomasik, Ksawera Chrobot, Małgorzata Goryl, Ryszard Głowacki, Izabela Nagi, Krystyna Kurowska, Andrzej Petryka, Maria Klemens, Henryk Gleindek, Leszek Kasperczyk, Barbara Filipiuk, Renata Hatt, Janina Genc, Stanisław Dobrowolski, Eryk Miranowicz, Andrzej Boczar, Andrzej Zennegg, Bronisława Talik, Emilia Kulińska, Zuzanna Sromek, Michał Bednarz, Cecylia Byrska, Rafał Danel,

19.15  Dziękczynna – w intencji rodziców Anety i Wojciecha oraz synów Mikołaja i Filipa z okazji urodzin z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny  

 

Sobota 03 listopada 2018   

  8.00   Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Andrzej Gwizdak

  8.00  + Zbigniew Kuziów

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

 

NIEDZIELA  04 listopada 2018                             

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Piotr Łopatka z rodzicami

  9.30  W intencji Ryszardy z okazji 19 rocz. ur. i Krystyny z okazji 12 rocz. ur. z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

11.00  + Aniela i Józef Włoch

12.30  Bogdan Jędrzejek w 12 rocz. śmierci

15.30   Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych wypominanych 

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła i duchowe owoce Rycerstwa





Intencje mszalne 22.10.2018 – 28.10.2018

 

Poniedziałek 22 październik 2018  

 

  8.00  + Urszula Kubica z ok. urodzin z córką Joanną

18.00  + Elżbieta i Eugeniusz Stańczak w 15 rocz. śmierci

18.00  + Andrzej Boczar

 

Wtorek  23 października 2018  

  8.00  + Konrad Borowski z bratem Jackiem i rodzicami

18.00  + Katarzyna i Franciszek Talik

18.00   O Boże błogosławieństwo, łaskę uzdrowienia i powrót do zdrowia dla Lucyny Ćwik

18.00  + Emilia Kulińska

18.00  W intencji członków Akcji Katolickiej naszej Parafii o Boże błogosławieństwo

 

Środa 24 października 2018  

 

   8.00  + Andrzej Rutkowski z żoną Zofią i rodzicami

   8.00  + Sylwester Golec

18.00  + Hildegarda – Wanda Paluch  

18.00  + Michał Bednarz  

 

Czwartek 25 października 2018          

 

  8.00  + Marian Wojtal w rocz. śmierci

  8.00  + Zuzanna Sromek

18.00  + Maria Wiśniewska w 6 rocz. śmierci

18.00  + Leszek Gaździcki

 

Piątek 26 października 2018   

 

  8.00  + Józef Jachym

  8.00  + Karolina Bierczak

18.00  + Janina i Jan Witos, Tomasz Domański

18.00  + Józef Koraczyński

 

Sobota 27 października 2018   

 

  8.00  W podziękowaniu za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i radość ducha dla Barbary z okazji 70 rocz. urodzin

  8.00  + Maria Osowska

  8.00  + Tadeusz Kurek

18.00  + Marianna i Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

 

NIEDZIELA  28 października 2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Emilia i Antoni Pawlik

  9.30  W intencji Hildegardy i Ryszarda z okazji 53 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

11.00  + Baarbara Maśko z okazji urodzin

12.30  W intencji Małgorzaty i Kazimierza Cader z okazji 35 rocz. ślubu z podziękowaniem za wspólne lata życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla nich i całej rodziny

15.30   NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

16.00  + Franciszek Kubielas  






Intencje mszalne 15.10.2018 – 21.10.2018

 

Poniedziałek 15 październik 2018  

 

  8.00  + Józef Pacia w 5 rocz. śmierci

18.00  ++ Jan i Teresa Ciuba

18.00  + Władysława Waleczek

 

Wtorek  16 października 2018  

  8.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary z okazji 80 rocznicy urodzin

18.00  + Franciszka Czaniecka w rocz. śmierci

18.00  + Waldemar Chrapek

 

Środa 17 października 2018  

 

   8.00  ++ Katarzyna i Józef Witka z synem, rodzicami i rodzeństwem

   8.00  +  Janina Genc

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty Godula

18.00  + Andrzej Petryla

 

Czwartek 18 października 2018          

 

  8.00  W podziękowaniu za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny z okazji 50 urodzin

  8.00  + Janina Mika i Ryszard Gutkowski

18.00  ++ Maria Pszczółka w 10 rocz. ++ oraz Apolonia, Ludwika, Zenon i Józefa Żywica

18.00  + Helena Gaik

 

Piątek 19 października 2018   

 

  8.00  W intencji Franciszka o łaskę zdrowia

  8.00  + Józef Talik

18.00  W 30 rocz. ślubu Alicji i Janusza z podziękowaniem za wspólne lata życia z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

18.00  + Rudolf Golec

 

Sobota 20 października 2018   

 

  8.00  ++ Karol, Joanna, Leszek i Franciszek Jurasz oraz Bogumił Stuglik

  8.00  + Irena Kubica - Walczak

  8.00  + Mirosław Ceglik

18.00  ++ Teresa i Wacław Gurdek  

 

NIEDZIELA  21 października 2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Zygmunt Małysiak w 8 rocz. śmierci

  9.30  + Zenon Walczak w 8 rocz. śmierci

11.00  + Joanna Szymura w 9 rocz. śmierci z ojcem Tadeuszem

12.30  O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Wiktorii i Martyny Oleksowicz z okazji 10 urodzin

15.30   NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

16.00  W intencji Julii z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia  






Intencje mszalne 08.10.2018 – 14.10.2018

 

Poniedziałek 08 październik 2018  

 

  8.00  ++ Anna i Józef Ankutowicz z rodzicami i dziećmi

18.00  W intencji żyjących i ++ członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Henryk Gleindek

 

Wtorek  09 października 2018  

 

  8.00  + Dagmara Drąg w 4 rocz. śmierci 

18.00  ++ Helena i Władysław Siedleccy

18.00  ++ Leszek Kasperczyk

 

Środa 10 października 2018  

 

   8.00  + Zofia Dudek w 1 rocz. śmieci

   8.00  + Renata Hatt

18.00  + Julia Siedlecka w 5 rocz. śmierci

18.00  + Barbara Filipiuk

 

Czwartek 11 października 2018          

 

  8.00  ++ Augustyna i Antoni Droździk z córkami i synami

  8.00  + Stanisław Dobrowolski  

18.00  ++ Zofia i Bronisław Górni z synem Piotrem

18.00  + Eryk Miranowicz

 

Piątek 12 października 2018   

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo w rodzinie

  8.00  + Celina Blachura

18.00  ++ Józef, Cecylia i Zofia Lech, Helena Wojtal, Stefan Borek, Danuta i Józef Chuchnowski

18.00  + Andrzej Zębala

 

Sobota 13 października 2018   

 

  8.00  + Marian Polewski z rodzicami Joanną i Józefem

  8.00  + Barbara Tomasik

  8.00  + Krystyna Meisner

18.00  W intencji Anny i synów z rodzinami oraz Michała i Darii z podziękowaniem za opiekę i łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

 

NIEDZIELA  14 października 2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  ++ Katarzyna i Rudolf Janik

  9.30  + Antonina Wachnik 

11.00  ++ Roman Pencakowski w 11 rocz. śmierci oraz Stanisława i Stefan Gąsiorek w rocz. śmierci   (Roczek: Nikodem Pencakowski)

12.30  + Janina Wójcik w 12 rocz. śmierci

15.30   NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

16.00  + Edward Gadowski

16.00  W intencji Pielgrzymów o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla rodzin Żyłka i Długosz 






Intencje mszalne 01.10.2018 – 07.10.2018

 

Poniedziałek 01 październik 2018  

 

  8.00  + Zofia Kuchejda z mężem Stefanem

18.00  ++ Janina i Leon Dendys

18.00  + Izabela Nagi

Wtorek  02 października 2018  

 

  8.00  + Jan Kubień z rodzicami i teściami

18.00  + Leszek Goławski

18.00  + Krystyna Kurowska

Środa 03 października 2018  

 

  8.00  ++ Zofia i Stanisław Cieśla

  8.00  + Lucyna Danel

18.00  W intencji życia

18.00  + Maria Klemens

Czwartek 04 października 2018      I czwartek miesiąca   

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla dzieci z rodzinami z rodziny Kądziołów

  8.00  + Maria Obruśnik

18.00  ++ Anna i Władysław Pazur z dziećmi

18.00  + Alina Lipińska

Piątek 05 października 2018    I piątek miesiąca

 

  8.00  W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Paweł Przeniosło

17.00  W intencji Bartłomieja i Izabeli o łaskę zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego i zgodne wspólne życie

18.00 ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Stanisława Karsznia, Waldemar Chrapek, Janina Mika, Józef Talik, Helena Gaik, Irena Kubica – Walczak, Mirosław Ceglik, Józef Koraczyński, Jadwiga Jachym, Irena Januła, Ryszard Drzewiecki, Andrzej Górka, Janusz Mysior, Władysława Urban, Maria Droździk, Adam Mocko, Marianna Patykiewicz, Wiesław Cholewa, Zbigniew Faruga, Ryszard Gutkowski, Sebastian Barut, Piotr Misik, Irena Górska, Danuta Rodak, Celina Blachura, Krystyna Meisner, Maria Osowska, Zbigniew Kozak, Andrzej Zębala, Barbara Tomasik, Ksawera Chrobot, Teresa Lenart, Małgorzata Goryl, Ryszard Głowacki, Izabela Nagi, Krystyna Kurowska, Andrzej Petryla, Maria Klemens, Henryk Gleindek, Leszek Kasperczyk, Barbara Filipiuk, Renata Hatt, Janina Genc, Andrzej Boczar, Eryk Miranowicz, Stanisław Dobrowolski,                

19.15  +  Krzysztofa Madeja

Sobota 06 października 2018    I sobota miesiąca

 

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  ++ Maria i Adam Lindert

  8.00  + Józef Świerczek

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA 07 października 2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Dorota Miśka w rocz. śmierci

  9.30  O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodz. Szarek 

11.00  W intencji żyjących i ++ członkiń Róży Matki Bożej Różańcowej

12.30 + Janina Wójcik w 12 rocz. śmierci

15.30   NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła i duchowe owoce Rycerstwa





Intencje mszalne 24.09.2018 – 30.09.2018

 

Poniedziałek 24 września 2018  

 

  8.00  + Kazimierz i Katarzyna Borodeńko w 20 rocz. śmierci z synem Jackiem

18.00  + Rozalia i Sergiusz Adamczyk

18.00  + Ryszard Drzewiecki

 

Wtorek 25 września 2018  

 

  8.00  + Andrzej Górka

18.00  + Wiktoria, Henryk i Józef

18.00  + Maria Kózka

 

Środa 26 września 2018  

 

  8.00  + Władysława Urban

  8.00  + Adam Mocko

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny z okazji ur.

18.00  + Janusz Mysior 

 

Czwartek 27 września 2018          

 

  8.00  + Janina i Krystian Młynarscy

  8.00  + Marianna Patykiewicz

18.00  + Bartosz Moździerz

18.00  + Wiesław Cholewa

 

Piątek 28 września 2018   

 

  8.00  + Jan Laskowski w 1 rocz. śmierci 

  8.00  + Irena Górska

18.00  + Katarzyna Talik

18.00  + Piotr Misik

 

Sobota 29 września 2018    

 

  8.00  + Stefania i Jan Pudełko

  8.00  + Danuta Rodak

  8.00  + Maria Droździk

18.00  + Janina, Michał, Wanda i Stanisław

 

NIEDZIELA  30 września 2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Zofia i Bronisław Szary z synami Marianem i Bronisławem

  9.30  + Stanisław Owczarz, Józef Olejnik z rodzicami Tatianą i Janem

11.00  + Edward, Wiesław, Maria

12.30  Dziękczynna z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Moniki i Nikodema z ok. 15 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla synów Filipa i Marcela

15.30   NIESZPORY  NIEDZIELNE

16.00  + Irena Bielecka w 3 rocz. śmierci i ++ rodzice Marcela i Kazimierz Brutkowscy





Intencje mszalne 17.09.2018 – 23.09.2018

 

 

Poniedziałek 17 września 2018  

 

  8.00  + Krystyna Kasprzyk w 17 rocz. śmierci i ++ rodzice: Franciszka i Władysław

18.00  + Zofia i Stanisław Cieśla

18.00  + Maria Osowska

 

Wtorek  18 września 2018  

 

  8.00  O łaskę nawrócenia i Boże błogosławieństwo dla rodziny

18.00  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Aniołów Stróżów i zdrowie dla Patrycji

18.00  + Zbigniew Kozak

 

Środa  19 września 2018  

 

  8.00  + Jan Janos z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Ksawera /ona/  Chrobot

18.00  + Aniela i Wojciech Wrona

 

Czwartek 20 września 2018          

 

  8.00  + Witold Jastrzębski w rocz. urodzin i + Irena w 2 rocz. śmierci

  8.00  + Teresa Lenart 

18.00  W intencji Bogu wiadomej

 

Piątek 21 września 2018   

 

  8.00  + Ryszard Głowacki

  8.00  + Tadeusz Kurek

18.00  W intencji życia

 

Sobota 22 września 2018    

 

  8.00  Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla rodziny Smuda

18.00  W podziękowaniu za sakrament małżeństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Edyty i Dominika Nowak z okazji 15 rocznicy ślubu

18.00  ++ z rodziny Gołębiewskich: Zofia, Marzena, Jan i Stanisław

 

NIEDZIELA 23 września 2018                              

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Antoni Ząbek

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marty z okazji urodzin oraz w intencji Moniki i Grzegorza o potrzebne łaski i zdrowie z okazji 30 rocz. ślubu

11.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mirosława Kutny z okazji 40 rocz. urodzin

12.30  + Florian Maroszel w 10 rocz. śmierci

15.30   NIESZPORY  NIEDZIELNE

16.00  W podziękowaniu za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mariana Gumuli z okazji 70 rocz. urodzin 





Intencje mszalne 10.09.2018 – 16.09.2018

 

Poniedziałek 10 września 2018  

 

  8.00  + Emilia i Franciszek Zarzeccy 

18.00  W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Stefania Martyniak

 

Wtorek  11 września 2018  

 

  8.00  W podziękowaniu za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Karolinki z okazji 1 rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla rodziców Ewy i Michała

18.00  + Tadeusz Babicki w 2 rocz. śmierci

18.00  + Władysław Paczyński

 

Środa  12 września 2018  

 

  8.00  + Janina i Krystian Młynarscy

  8.00  + Helena i Franciszek Małek

18.00  + Maria i Tadeusz Faber z synami Tadeuszem i Andrzejem

 

Czwartek 13 września 2018