Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Intencje mszalne

Intencje mszalne 18.06.2018 – 24.06.2018

 

 

Poniedziałek 18 czerwca 2018  

 

 8.00  + Irena i Stefan Ziętek oraz Bronisława Rębacz

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety Peciak z ok. imienin

 

Wtorek  19 czerwca 2018  

 

  8.00  Dziękczynna za dar zdrowia, z prośbą o dar wiary dla dzieci

  8.00  + Irena Kubica - Walczak

  8.00  + Leszek Gaździcki

  8.00  + Mirosław Ceglik

18.00  + Jacek Konikiewicz

 

Środa  20 czerwca 2018   

 

  8.00  + Jan i Julia Gruszeccy z dziećmi

  8.00  + Helena Gaik

  8.00  + Edward Pieronkiewicz

18.00  + Maciej Dębowski

 

Czwartek  21  czerwca  2018          

 

  8.00  + Stefania Dobija w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Władysław Paczyński

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski i prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alicji Janc z ok. imienin

18.00  + Rudolf Golec

 

Piątek 22 czerwca 2018   

 

  8.00  Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego: w intencji Dyrekcji szkoły, Nauczycieli, Katechetów, dzieci i młodzieży oraz rodziców

  8.00  + Józef Tomiczek

18.00  + Janina Dendys z rodziną

 

Sobota  23  czerwca  2018    

 

  8.00  + Wanda z rodzicami i bratem

  8.00  + Janina Mika

18.00  + Andrzej Kobryś w rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  24  czerwca  2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN 

  8.00  + Jan i Waleria Bryja

  9.30  + Władysława, Kazimierz, Czesław Zoń

11.00  + Anna i Kazimierz Osiowscy  /Roczek: Alicja Ferens/      

12.30  + Antonina Wachnik

16.00 + Hildegarda Paluch z ok. urodzin



Intencje mszalne 11.06.2018 – 17.06.2018

 

 

Poniedziałek 11 czerwca 2018  

 

 

  8.00  + Zuzanna Baron

18.00  + Beata Katana w rocz. śmierci

 

Wtorek  12 czerwca 2018  

 

 

  8.00  + Ignacy Knechta

18.00  + Ryszard Czech i Edward Paluch

 

Środa  13 czerwca 2018   

 

 

  8.00  + Maria Dziubek

  8.00  + Wacław Helit

  8.00  + Stefan Kasperek  

18.00  + Elżbieta Gunia

 

Czwartek  14  czerwca  2018          

 

 

  8.00  + Krystyna Mędrzak – Synecka

  8.00  + Franciszek Wnętrzak

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jolanty Lejawka

18.00  + Maria i Adam Lindert  

 

Piątek 15 czerwca 2018   

 

 

  8.00  + Zbigniew Narzekała

  8.00  + Waldemar Chrapek  

18.00  W intencji życia

18.00  + Wanda Jaśniewicz

 

Sobota  16  czerwca  2018    

 

 

  8.00  + Jerzy Czekański w 3 rocz. śmierci

  8.00  + Krystyna Macioszczyk z d. Nikiel w 1 rocz. śmierci

18.00  + Jan Drużbacki w 20 rocz. śmierci z rodzicami, teściami i krewnymi   

 

NIEDZIELA  17  czerwca  2018                             

 

 

  6.30   ZA  PARAFIAN 

  8.00 + Tadeusz Kuś 

  9.30 + Bronisław Klaczek w 5 rocz. śmierci

11.00  W intencji Wojciecha w 40 rocz. urodzin oraz Anety i Hani z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

12.30  W intencji ks. Marka z ok. imienin o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

15.30  NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00 + Bolesław Jakóbiec w 7 rocz. śmierci


Intencje mszalne 04.06.2018 – 10.06.2018

 

 

Poniedziałek 04 czerwca 2018  

 

  8.00  + Agnieszka, Augustyn i Józef Pawlik

18.00  + Karol Krzywoń

 

Wtorek  05 czerwca 2018  

 

  8.00  + Stanisław Szczechowicz z żoną

18.00  + Maria Weyrich

 

Środa  06 czerwca 2018   

 

  8.00  W intencji Noemi i Zuzanny o dary Ducha Świętego

  8.00  + Józef Świerczek

  8.00  + Sylwester Zapała

18.00  + Małgorzata Kolarczyk

 

Czwartek  07  czerwca  2018          

 

  8.00  + Stefania Dziewińska 

  8.00  + Genowefa Polak

18.00  + Anna i Jan Gawenda z synem Janem

18.00  + Barbara Odzińska

 

Piątek 08 czerwca 2018  Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa  

 

  8.00  + Maria i Kazimierz Stetkiewicz z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Irena Halama

18.00  + Wilhelm Giertler w 5 rocz. śmierci

18.00  + Jadwiga Kąkol w 2 rocz. śmierci

 

Sobota  09  czerwca  2018    

 

  8.00  + Wanda i Alojzy w 14 rocz. śmierci taty

18.00  +  Aleksander Pryszcz  

 

NIEDZIELA  10  czerwca  2018                             

 

   6.30   ZA  PARAFIAN 

  8.00   W podziękowaniu za sakrament małżeństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Bożeny i Bogumiła z okazji 40 rocz. ślubu   

  9.30   Dziękczynna za sakrament małżeństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mirosławy i Józefa z okazji 40 rocz. ślubu

11.00  + Joanna i Urszula Kubica

12.30  + Leszek Goławski

15.30  NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Henryka z okazji urodzin  



Intencje mszalne 28.05.2018 – 03.06.2018

 

Poniedziałek 28 maja 2018  

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Anny

18.00  + Zofia i Stanisław Witkowscy

 

Wtorek  29 maja 2018  

 

  8.00  + Lucyna

18.00  + Maria i Antoni Wanot z synem Kazimierzem

 

Środa  30 maja 2018   

 

  8.00  + Franciszek Zeman w 2 rocz. śmierci

  8.00  + Sylwester Golec

  8.00  + Genowefa Polak

18.00  + Tadeusz Niezręcki w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek  31 maja  2018      UROCZYSTOŚĆ  BOŻEGO  CIAŁA      

 

  6.30   ZA  PARAFIAN 

  8.00  + Piotr Łopatka z rodzicami 

  9.30  + Eugeniusz Majdak z rodzicami, ++ Stefania i Antoni Kubala z synami i synową

  9.30  W podziękowaniu za dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty Gołąbek z ok. 40 rocz. ur.

12.30  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anny i Radosława z ok. 10 rocz. ślubu

15.30  NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

16.00  + Władysława Walaczek

 

Piątek  01  czerwca   2018      I  PIĄTEK  MIESIĄCA

 

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o zdrowie i Boże błogosław.

17.00   + Alfred Byra

18.00  Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Aleksandra Białka, Stanisława Karsznia, Agata Szczerbowska, Tadeusz Kołoczek, Zdzisława Rogowska, Marian Kubizna, Józef Jakubiec, Krystyna Dziawgo, Maria i Adam Lindert, Maria Dziubek, Sylwester Zapała, Genowefa Walicka, Noel t’sas, Genowefa Polak, Stefan Kasperek, Stanisław Pawlus, Franciszek Wnętrzak, Leszek Michalak, Zbigniew Narzekała, Urszula Kubica, Edward Pieronkiewicz, Stefania Martyniak, Władysław Paczyński, Helena Małek, Maria Obruśnik, Paweł Przeniosło, Wiesław Matusiak, Anna Bańczer, Zbigniew Kuziów, Sylwester Golec, Stefania Dziewińska, Władysława Waleczek, Irena Krzemień, Maria Zaniewska, Józef Świerczek, Andrzej Gwizdak 

19.15 + Fryderyka i Wiktor Krupiński

 

Sobota  02  czerwca  2018     I SOBOTA MIESIĄCA

 

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Anna Bańczer

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej      

 

NIEDZIELA  03  czerwca  2018                             

 

  6.30   ZA  PARAFIAN 

  8.00   + Zbigniew Kutny

  9.30   + Dariusz Mrowiec

11.00  + Przemysław Fink i Jan Janica

12.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziny Faber

15.30  NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00  + Bożena Tufeksis /zal. O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła i rycerstwa/

Wykonanie i utrzymanie
Grupa Szarka.
Copyright (c) 2010 by Parafia
św. Małgorzaty w Kamienicy,
stat4u