Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Intencje mszalne

Intencje mszalne 17.02.2020 – 23.02.2020

 

Poniedziałek  17 luty 2020                        

 

       8.00  + Maria i Stanisław Matuśniak oraz ++ z rodziny

  8.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Sławomira

18.00  + Helena i Jan Świętojańscy

18.00  + Ryszard Fila

 

Wtorek 18 luty 2020                             

 

       8.00  + Adrianna Jasek

  8.00  + Władysława Waligóra

18.00  + Jolanta Gancarczyk

 

Środa  19 luty 2020                

 

       8.00  + Leokadia Pióro w 2 rocz. śmierci z mężem Władysławem

  8.00  + Dorota Brańka

18.00  + Irena Szuta w 2 rocz. śmierci

18.00  + Danuta Herain

 

Czwartek  20 luty 2020      

 

      8.00  O wyzwolenie z nałogu alkoholu i uzdrowienie duchowe dla pewnej osoby

  8.00  + Genowefa Peterek

18.00  + Stefania Garbiec

 

Piątek  21 luty 2020          

 

        8.00  + Maria Wilk

  8.00  + Barbara Kiecza

18.00  + Czesław Nowak w 3 rocz. śmierci

18.00  + Wiesław Zakrzewski

 

Sobota  22 luty 2020           

 

       8.00  + Leokadia i Bronisław Zacharejko, rodzice z obu stron i rodzeństwo

  8.00  + Stanisław Hura

  8.00  + Krystyna Jurków

18.00  ++ Za zmarłych naszych Parafian, którzy pochodzili z Kresów

18.00  O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Alicji

 

NIEDZIELA  23 luty 2020                                            

 

      6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Adam Adamczyk

  8.00   + Bogdan Chrobak

  9.30   + Helena i Stanisław Dendys z rodzicami

  9.30   + Janina Pieronkiewicz

11.00   ++ rodziców: Edward i Antonina Wachnik

12.30   + Wojciech Wójcik w 23 rocz. śmierci

15.30    NIESZPORY

16.00   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jadwigi i Kazimierza Pieronkiewicz z okazji 40 rocz. ślubu

 





Intencje mszalne 10.02.2020 – 16.02.2020

 

Poniedziałek  10 luty 2020                        

 

       8.00  + Jerzy Then

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla sióstr Laury i Karoliny z okazji urodzin

  8.00  + Danuta Herain

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Władysławy Książek

 

Wtorek 11 luty 2020                             

 

       8.00  + Wiktoria z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Małgorzata Stanek

18.00  + Franciszek Majdak

18.00  + Zofia Stypka

 

Środa  12 luty 2020                

 

       8.00  + Katarzyna Grudzień

  8.00  + Krystyna Konopka

18.00  + Alfred Pawlik w rocz. śmierci

18.00  + Krzysztof Rogala w 3 rocz. śmierci

 

Czwartek  13 luty 2020      

 

       8.00  + Józef Tomiczek

  8.00  + Stanisław Hura

18.00  + Leokadia Poręba

 

Piątek  14 luty 2020          

 

       8.00  + Bogumiła Warpachowska

  8.00  + Dawid Iwaniec

18.00  + Emilia Talik w rocz. śmierci

18.00  + Edward Binda

 

Sobota  15 luty 2020           

 

       8.00  + Władysława i Jan Nowak, Katarzyna i Jan Rudecki, Katarzyna i Wojciech Tomasiak

  8.00  + Kazimierz Kalinowski

18.00  + Aleksander Pryszcz

18.00  + Teresa Ciuba w 5 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  16 luty 2020                                            

 

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Jan, Tatiana Olejnik, syn Stanisław Owczarz

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Sabiny z okazji 25 rocznicy ur.

11.00   + Marian Pawlus w 8 rocz. śmierci /O Boże błogosławie. dla Michaliny z ok. 2 rocz. ur./

12.30   + Wiktoria z mężem, rodzicami i dziećmi

15.30    NIESZPORY

16.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Leona z okazji 7 rocznicy urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny 






Intencje mszalne 03.02.2020 – 09.02.2020

Poniedziałek  03 luty 2020                      

 8.00  O uzdrowienie duchowe i uwolnienie od złego ducha dla Małgorzaty

  8.00  + Kazimierz Kalinowski

18.00  + Edward Gryczka

18.00  + Marek Kroczek

Wtorek 04 luty 2020                                       

  8.00  + Julia z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Stefania Smal

  8.00  + Maria Stankiewicz

18.00  ++ Teściów: Aniela i Piotr Streckbein /Sztrekbajn/

18.00  + Stefania Garbiec

18.00  + Zofia Stypka

Środa 05 luty 2020                           

  8.00  + Maria i Józef Neter

  8.00  + Stanisława /ona/ Rogóż

  8.00  + Janina Modrzejewska

18.00  + Longina i Józef Białas z rodzicami

18.00  + Małgorzata Stanek

18.00  + Krystyna Konopka

18.00  + Dawid Iwaniec

Czwartek 06 luty 2020                

  8.00  + Zdzisław Trojan

  8.00  + Edward Binda

  8.00  + Stefania Sojka

18.00  +  Jan Koźbiał w 1 rocz. śmierci

18.00  + Adrianna Jasek

18.00  + Małgorzata Kopeć

Piątek 07 luty 2020                     

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Kazimierz Zarychta

  8.00  + Eugeniusz Piecha

17.00  Dziękczy. z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej, światło Ducha Św. i zdrowie dla Mai Grochalskiej z ok. 18 rocz. ur.

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Anna Wentrys, Małgorzata Gazda, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Helena Szerf, Anna Góra, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Wendelin Torba, Joanna Janas, Maria Kolasińska – Twardak, Tadeusz Zdyb, Tadeusz Baron, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Jan Stefko, Zdzisław Wójcik, Alicja Bartnik, Mieczysław Nowak, Sławomir Lewek, Anna Klimczak, Florian Pawlak, Barbara Branicka, Zygmunt Mieszczak, Genowefa Ciebiera, Jan Świętojański, Krzysztof Rusek, Oswald Seweryn, Janina Koraczyńska, Anna Nikiel, Józef Krzempek, Antoni Więzik, Włodzimierz Marszałek, Anna Majdak, Stanisław Konopka, Stanisław Piznal, Wiesław Płonka, Małgorzata Kopeć, Wiera Teclaw, Józef Balcer, Herman Kołek, Dorota Brańka, Helena Woch, Dawid Iwaniec, Stefania Kuczmierczyk, Stanisław Hura, Eugeniusz Piecha, Jerzy Then, Wiesław Zakrzewski, Genowefa Peterek, Stefania Sojka, Edward Binda, Maria Stankiewicz, Emilia Wróbel, Adrianna Jasek, Krystyna Konopka, Zofia Stypka, Barbara Kiecza, Edward Gryczka, Tadeusz Sudoł, Czesława Jagiełło, Zdzisław Trojan, Franciszek Majdak, Janina Pieronkiewicz, Emil Pławecki, Maria Mosor, Eugeniusz Pocik, Anna Halama, Małgorzata Stanek, Halina Cholewa, Janina Modrzejewska, Edyta Royda, Stanisława Rogóż, Stefania Smal, Stefania Garbiec, Kazimierz Kalinowski, Marek Kroczek, Danuta Herain, Jarosław Matera, Bogdan Chrobak, 

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  ++ z rodziny Kaim – tragicznie zmarłych 4 grudnia 2019 r. w Szczyrku

Sobota 08 luty 2020                     

  8.00  + Małgorzata Gazda z okazji urodzin

  8.00  + Stanisław w 3 rocz. śmierci

  8.00  + Maria Stankiewicz

  8.00  + Stefania Kuczmierczyk

18.00  W intencji Agnieszki z rodziną z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

18.00  + Anna Halama

NIEDZIELA  09 luty 2020                                            

  6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30   + Eugeniusz Piecha

  8.00   + Władysława i Ryszard Wielgosz w rocz. śmierci

  8.00   + Wiera Teclaw

  9.30   + Anna Majdak z mężem Janem

11.00   + Halina i Szczepan Łukaszek

12.30   + Tomasz Woźnica w 3 rocz. śmierci

12.30   + Anna Nikiel

16.00   + Czesława Jagiełło 





Intencje mszalne 27.01.2020 – 02.02.2020

 

Poniedziałek  27 stycznia 2020                        

       8.00  + Łukasz Donocik w rocz. urodzin

 8.00  O łaskę pojednania i nawrócenia dla Rafała i Jerzego 

18.00  + Nina Oleksiak w rocz. śmierci

18.00  + Władysława /ona/ i Stanisław Feret

 

Wtorek 28 stycznia 2020                             

       8.00  + Zofia Orzeł

  8.00  + Wiera Teclaw

18.00  + Ewa Luci

18.00  + Dorota Brańka

 

Środa 29 stycznia 2020                

       8.00  Wynagradzająca za otrzymane łaski

  8.00  + Wiesław Zakrzewski

18.00  + Jan i Helena Świętojańscy

18.00  + Stanisław Hura

18.00  + Jerzy Then

 

Czwartek 30 stycznia 2020      

       8.00  + Wanda Kwiatkowska

  8.00  + Emilia Wróbel

18.00  + Helena Świętojańska w 1 rocz. śmierci

18.00  + Aniela i Adam Cuber

 

Piątek 31 stycznia 2020          

        8.00  + Wanda z rodzicami i bratem

  8.00  + Barbara Kiecza  

  8.00  + Krystyna Jurków

18.00  + Zbigniew Konopka w 2 rocz. śmierci

18.00  + Janina Pieronkiewicz

18.00  + Eugeniusz Pocik

 

Sobota 01 luty 2020           

 8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 8.00  Wynagradzająca Matce Bożej za wszelkie zniewagi

  8.00  + Emil Pławecki

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00  + Paweł Gmachowski w 2 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  02 luty 2020                                            

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Aniela i Władysław Pindel

  9.30   + Katarzyna i Rudolf Janik z córką Joanną

  9.30   + Stanisław Konopka

11.00   Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny z ok. 40 rocznicy urodzin

12.30   + Marian Wantoła

12.30   + Tekla Żurek z matką Katarzyną i ojcem Wojciechem

15.30    NIESZPORY

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa





Intencje mszalne 20.01.2020 – 26.01.2020

 

Poniedziałek  20 stycznia 2020                        

      

    8.00  + Józef Pietrzak w 1 rocz. śmierci z rodzicami

  8.00  + Anna Halama

18.00  + Joanna z mężem, rodzicami i teściami

18.00  + Janina Modrzejewska

 

Wtorek 21 stycznia 2020                             

      

  8.00  + Władysław Kuśnierz z żoną Janiną i synem Leszkiem

18.00  + Mieczysław Armatys

18.00  + Edyta Royda  

 

Środa 22 stycznia 2020                

      

    8.00  + Jerzy i Gertruda Grabosz

  8.00  + Małgorzata Stanek

18.00  + Aleksandra Seemann w 1 rocz. śmierci

18.00  + Alicja Dąbrowska

 

Czwartek 23 stycznia 2020      

      

   8.00  O łaskę wiary dla Ani

  8.00  + Eugeniusz Piecha

18.00  + Natalia Kasperek w 17 rocz. śmierci

 

Piątek 24 stycznia 2020          

       

    8.00  + Maria Wilk

  8.00  + Stefania Sojka

18.00  + Maria Stokłosa w 10 rocz. śmierci z mężem i córką

18.00  + Maria Stankiewicz

 

Sobota 25 stycznia 2020           

     

    8.00  + Józef Balcer

  8.00  + Jan Danelczyk

14.00     ślub I. CADER – M. KOWALCZYK

18.00  + Marianna i Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona  

18.00  + Stanisława Rogóż

 

NIEDZIELA  26 stycznia 2020                                            

      

   6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Julia z mężem, rodzicami i dziećmi

  9.30   + Władysława /ona/, Kazimierz, Czesław Zoń

11.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Haliny i Andrzeja Kubiców z okazji 40 rocznicy ślubu

12.30   + Katarzyna Tutka, Ludwik Chudy oraz rodziców i teściów

15.30    NIESZPORY

16.00   + Eugeniusz Robak 





Intencje mszalne 13.01.2020 – 19.01.2020

 

Poniedziałek  13 stycznia 2020                        

     

       8.00  + Krzysztof Kraus w rocz. śmierci

  8.00  + Franciszek Majdak

18.00  + Maria Duraj

18.00  + Emil Pławecki

 

Wtorek 14 stycznia 2020                             

 

  8.00  + Zofia Stypka

18.00  + Helena Woch

18.00  + Egeniusz Pocik

 

Środa 15 stycznia 2020                

      

  8.00  + Władysław w 5 rocz. śmierci z bratem bliźniakiem

  8.00  + Maria Mosor

18.00  + Jan Trocha

18.00  + Małgorzata Kopeć

 

Czwartek 16 stycznia 2020      

      

        8.00  + Włodzimierz z żoną, rodzicami i siostrą

  8.00  + Anna Nikiel

18.00  + Mieczysław Wiesner w rocz. śmierci

18.00  + Stefania Kuczmierczyk

 

Piątek 17 stycznia 2020          

       

        8.00  + Bogusława Gradowska w rocz. urodzin

  8.00  + Stanisław Konopka

18.00  + Genowefa Peterek

18.00  + Gertruda Czader w 1 rocz. śmierci

 

Sobota 18 stycznia 2020         

 

        8.00  + Krystyna Konopka

  8.00  + Joanna Stekla w 3 rocz. śmierci

18.00  + Alicja, Stefan i Jacek Cuglewscy

18.00  +  Adrianna Jasek

 

NIEDZIELA  19 stycznia 2020                                            

      

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Matylda Pietrzak w 4 rocz. śmierci z mężem Zygfrydem

  9.30   + Bronisław Jarosiński z żoną Wandą i synem Andrzejem

11.00   ++ Rodziców: Edward i Antonina Wachnik 

12.30   + Jan Janica w 8 rocz. śmierci

15.30     NIESZPORY

16.00   + Maria Kowalczyk w 9 rocz. śmierci z mężem Stanisławem w 23 rocz. śmierci

17.00     KONCERT ŚWIĄTECZNO – KOLĘDOWY






Intencje mszalne 06.01.2020 – 12.01.2020

 

Poniedziałek 06 stycznia 2020          

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Franciszek Kubielas w 5 rocz. śmierci

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Iwony i Edwarda Ryndak z ok. 30 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

11.00   Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jerzego z ok. 70 rocz. urodzin

11.00   + Barbara Kiecza

12.30   + Stanisława /ona/ Kamińska z mężem Kazimierzem

16.00   + Adela Grabowska w 2 rocz. śmierci

 

Wtorek 07 stycznia 2020          

       8.00  + Zdzisław Witkowski w 3 rocz. śmierci

  8.00  + Andrzej Nazim

18.00  + Adam Adamczyk

18.00  + Krystyna Jurków

 

Środa 08 stycznia 2020                           

       8.00  + Emilia Wróbel

  8.00  + Zdzisław Trojan

  8.00  + Edward Gryczka 

18.00  + Aniela i Ludwik Prochot, Emilia Świerkosz

18.00  + Bogumiła Warpachowska

 

Czwartek 09 stycznia 2020               

       8.00  + Halina Ziaja

  8.00  + Jerzy Then

18.00  + Beata Witko – Calów

18.00  + Anna Klimczak

 

Piątek 10 stycznia 2020                    

        8.00  + Zofia Cichostępska w 6 rocz. śmierci z mężem Józefem

  8.00  + Wiesław Zakrzewski

  8.00  + Stanisław Hura

18.00  + Wiesław Hyrnik w 12 rocz. śmierci 

18.00  + Herman Kołek

 

Sobota 11 stycznia 2020                    

       8.00  + Janina Koraczyńska w rocz. urodzin

  8.00  + Czesława Jagiełło

  8.00  + Dawid Iwaniec

  8.00  + Józef Balcer

18.00   Dziękczynna Bogu za powrót do zdrowia

 

NIEDZIELA  12 stycznia 2020                                                     

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Emilia Zarzecka w rocz. śmierci

  8.00   + Janina Pieronkiewicz

  9.30   + Emilia Pawlik w 7 rocz. śmierci

11.00   + Agata Szczerbowska w 2 rocz. śmierci

12.30   + Antoni Kłaptocz w 3 rocz. śmierci

16.00   +  Wiktoria Wawrzuta w 6 rocz. śmierci 








Intencje mszalne 30.12.2019 – 05.01.2020

Poniedziałek  30 grudnia 2019     

  8.00  + Janusz Szewczyk  

  8.00  + Barbara Kiecza

  8.00  + Edward Gryczka

  8.00  + Arkadiusz Czauderna

18.00 + Jan Stefko

Wtorek  31 grudnia 2019          

  8.00  + Stanisław Konopka

  8.00  + Stanisław Piznal

16.00  + Halina i pułkownik Bolesław Bożek w 70 rocz. ślubu

16.00  + Stefania Kuczmierczyk

16.00  + Eugeniusz Piecha

16.00  + Alicja Dąbrowska

Środa 01 stycznia 2020         Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi    

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Mieczysław Armatys

  8.00   + Genowefa Peterek

  9.30   O jedność i pokój w naszej Ojczyźnie oraz pomyślność dla wszystkich Polaków u progu 2020 roku

11.00   O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

11.00   + Stefania Sojka

12.30   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny Ewertowskich

16.00   + Marian Wantoła w 7 rocz. śmierci

Czwartek 02 stycznia 2020    

  8.00  O liczne, święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie i zakonne

  8.00  + Wiera Teclaw

  8.00  + Edward Binda

18.00  + Urszula Kłaptocz

18.00  + Wiesław Płonka z żoną Barbarą

Piątek 03 stycznia 2020              

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Kazimierz Zarychta

17.00  + Mariusz Tomiczek w 1 rocz. śmierci

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Anna Wentrys, Irena Jończy, Małgorzata Gazda, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Łukasz Donocik, Helena Szerf, Anna Góra, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Wendelin Torba, Joanna Janas, Anna Staniec, Maria Kolasińska – Twardak, Tadeusz Zdyb, Grażyna Drewniak, Stefania Sikora, Tadeusz Baron, Mieczysław Armatys, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Zbigniew Mykietyn, Antoni Grzyb, Franciszek Gibas, Jan Stefko, Urszula Pysz, Zdzisław Wójcik, Alicja Bartnik, Mieczysław Nowak, Maciej Zbroński, Sławomir Lewek, Anna Klimczak, Florian Pawlak, Barbara Branicka, Zygmunt Mieszczak, Genowefa Ciebiera, Jan Świętojański, Krzysztof Rusek, Oswald Seweryn, Janina Koraczyńska, Wanda Gradek, Anna Nikiel, Józef Krzempek, Antoni Więzik, Włodzimierz Marszałek, Anna Majdak, Piotr Paprzycki, Stanisław Konopka, Stanisław Piznal, Wiesław Płonka, Rozalia Gasidło, Katarzyna Grudzień, Małgorzata Kopeć, Wiera Teclaw, Józef Balcer, Herman Kołek, Dorota Brańka, Helena Woch, Dawid Iwaniec, Stefania Kuczmierczyk, Stanisław Hura, Eugeniusz Piecha, Adam Adamczyk, Jerzy Then, Wiesław Zakrzewski, Alicja Dąbrowska, Genowefa Peterek, Stefania Sojka, Jan Danelczyk, Edward Binda, Maria Stankiewicz, Emilia Wróbel, Ewa Pukarowska, Adrianna Jasek, Krystyna Konopka, Zofia Stypka, Barbara Kiecza, Honorata Marek, Edward Gryczka, Tadeusz Sudoł, Andrzej Nazin, Krystyna Jurków, Czesława Jagiełło, Zdzisław Trojan, Franciszek Majdak, 

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Stanisława /ona/ Kos

Sobota 04 stycznia 2020               

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Wiktoria i Stanisław Paluszek z córkami, synami i zięciem

  8.00  + Irena Grudzińska

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej   

18.00  + Honorata Marek

NIEDZIELA  05 stycznia 2020                                                

      6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zofia Faber w 3 rocz. śmierci

  8.00   + Maria Stankiewicz

  9.30   O Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha Św. dla Oliwii z okazji 18 rocz. urodzin

11.00   + Ewa Cygonik w 6 rocz. śmierci

12.30   + Jeremiasz w 2 rocz. śmierci

12.30   + Dorota Brańka

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa







Intencje mszalne 23.12.2019 – 29.12.2019

Poniedziałek 23 grudnia 2019     

  8.00  + Wiktoria z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Emilia Wróbel

  8.00  + Genowefa Ciebiera

18.00  + Franciszek Gibas

18.00  + Zofia Stypka

Wtorek 24 grudnia 2019          

  8.00  + Adam Szuberla z żoną Eugenią i córką Ewą

  8.00  + Leokadia Bednarska w 19 rocz. śmierci

  8.00  + Katarzyna Grudzień z ok. urodzin

  8.00  + Eugeniusz Piecha

Pasterka 24.00     W intencji życia oraz osób, które podjęły Duchową Adopcję Poczętego Dziecka

Pasterka 24.00     + Teresa i Jan Ciuba

Pasterka 24.00     + Anna Majdak

Pasterka 24.00     + Adam Adamczyk z ok. imienin

ŚRODA  25 grudnia 2019   Uroczystość Narodzenia Pańskiego

  6.30     ZA PARAFIAN

  8.00  + Janina Mika i Ryszard Gutkowski

  8.00  + Krystyna Konopka

  9.30  + Eryk Miranowicz

11.00  + Ewa Wójcik

11.00  + Adrianna Jasek

12.30  + Jan Janica i Przemysław Fink

15.30   NIESZPORY  KOLĘDOWE

16.00  + Józef Gawlas w 6 rocz. śmierci

CZWARTEK  26 grudnia 2019   Święto Świętego Szczepana

  6.30  + Janina Pacia w 1 rocz. śmierci z mężem Józefem

  8.00  Dziękczynna z prośba o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mirosława z ok. 50 rocz. urodzin

  8.00  + Herman Kołek

  9.30  + Alfred Byra

11.00  + Antonina i Edward Wachnik

11.00   Dziękczynno-błagalna w 10 rocz. ślubu Bożeny i Sławomira z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla całej rodziny

12.30  + Jan Nowotarski

16.00   Dziękczynna za miniony rok z prośbą o Boże błogosławieństwo w nowym 2020 r. dla rodziny Drużbacki

Piątek 27 grudnia 2019          

       8.00  + Barbara Branicka

  8.00  + Anna Nikiel

  8.00  + Józef Krzempek

18.00  + Janina Skarżyńska z rodzicami i teściami

18.00  + Katarzyna Grudzień

Sobota 28 grudnia 2019          

       8.00  Przebłagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i pomoc w rozwiązaniu pewnych problemów dla Ewy

  8.00  + Antoni Więzik

  8.00  + Włodzimierz Marszałek

  8.00  + Edward Grzegorczyk

18.00  + Tadeusz Baron

NIEDZIELA  29 grudnia 2019                                           

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny i Zdzisława Niewdana  

  8.00   + Wiesław Zakrzewski

  9.30   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, umocnienie w wierze i dary Ducha Św. dla rodzin Łopatka, Tarędź i Wojewoda

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Małżonków Jubilatów, którzy w 2020 roku będą obchodzić 50 rocznicę ślubu

11.00   + Henryk Dybek w 5 rocz. śmierci

12.30   + Anna Mrowiec

16.00   + Barbara i Wojciech Paleczny 





Intencje mszalne 16.12.2019 – 22.12.2019

 

Poniedziałek 16 grudnia 2019     

       8.00  + Czesław Haciuk

  8.00  +Alicja Dąbrowska

18.00  + Ryszard, Stanisław, Mieczysław, Józef

18.00  + Genowefa Peterek

 

Wtorek 17 grudnia 2019          

       8.00  + Joanna Janas

  8.00  + Stefania Sojka

18.00  + Józef Michałowski

18.00  + Edward Binda  

 

Środa 18 grudnia 2019                 

       8.00  + Helena Woch

  8.00  + Maria Stankiewicz

18.00  + Józefa /ona/ Hałat

18.00  + Katarzyna i Franciszek Talik

18.00  + Antoni Grzyb

 

Czwartek 19 grudnia 2019     

       8.00  + Krzysztof Rusek

  8.00  + Emilia Wróbel

  8.00  + Kazimierz Zarychta

18.00  + Zdzisław w 40 rocz. śmierci

 

Piątek 20 grudnia 2019          

        8.00  + Józef Klimczak

  8.00  + Mieczysław Nowak

  8.00  + Sławomir Lewek

18.00  + Jerzy z rodzicami

18.00  + Florian Pawlak

 

Sobota 21 grudnia 2019          

       8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy z ok. urodzin

  8.00  + Irena Hołdyk

  8.00  + Oskar Seweryn

18.00  + Jan Ferfecki

18.00  + Zygmunt Mieszczak

 

NIEDZIELA  22 grudnia 2019                                           

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Elżbieta, Jan i córka Barbara

  8.00   + Janina Koraczyńska

  9.30   + Wendelin Torba

11.00   + Weronika Hamerlik w rocz. śmierci

12.30   +  Małgorzata i Franciszek Pawlus, rodzice z obu stron, synowie Marian i Stanisław

12.30   + Ryszard Duraj w 10 rocz. śmierci z ż oną Wandą

15.30      NIESZPORY

16.00   ++ z rodziny Distlów, Władysław Kurpas z rodzicami i rodzeństwem, Mieczysław Rusek z rodzicami 





Intencje mszalne 09.12.2019 – 15.12.2019

 

Poniedziałek 09 grudnia 2019     

      

        8.00  W intencji żyjących i zmarłych członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Nieustającej Pomocy i ks. opiekuna  

       8.00  + Janusz Szewczyk

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Stefania Sikora

 

Wtorek 10 grudnia 2019          

     

         8.00  + Czesław Nowak

18.00  W podziękowaniu za dar życia z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę matki Bożej i zdrowie dla Julii z ok. 18 rocz. urodzin

18.00  + Wiesław Płonka z żoną Barbarą

 

Środa 11 grudnia 2019                 

      

        8.00  + Wanda Kwiatkowska

  8.00  + Anastazja Janosz

18.00  Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Elżbiety Lejawa z ok. 80 rocz. urodzin

18.00  + Małgorzata Kopeć

 

Czwartek 12 grudnia 2019     

    

        8.00  + Włodzimierz Marszałek

  8.00  + Teresa Kuś

18.00  + Anna i Jakub Walczak  

 

Piątek 13 grudnia 2019          

    

        8.00  + Stefania Kuczmierczyk

  8.00  + Wiesław Zakrzewski

18.00  + Jerzy Miś w rocz. śmierci

18.00  + Maciej Zbroński

 

Sobota 14 grudnia 2019          

      

       8.00  + Józef Balcer

  8.00  + Mieczysław Nowak

18.00  + Ewa Wójcik

18.00  + Anna Klimczak

 

NIEDZIELA  15 grudnia 2019                                           

    

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny z ok. urodzin

  8.00   + Jerzy Then

  9.30   + Jan Majdak z żoną Anną, rodzicami i teściami

11.00   + Władysława Gowin w rocz. śmierci

12.30   + Karol Burejza w 10 rocz. śmierci z mamą Marią

12.30   + Jan Świętojański z żoną Heleną

15.30      NIESZPORY

16.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, światło Ducha Świętego i zdrowie dla Dominiki z ok. 18 rocz. urodzin 






Intencje mszalne 02.12.2019 – 08.12.2019

Poniedziałek 02 grudnia 2019     

  8.00  O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii Stetkiewicz z ok. urodzin

  8.00  + Adam Adamczyk z ok. urodzin

  8.00  + Józef Balcer

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

18.00  + Arkadiusz Czauderna 

 

Wtorek 03 grudnia 2019          

       8.00  + Helena Kołek

18.00  + Józef Pawlik z żoną i rodzicami

 

Środa 04 grudnia 2019                 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Barbary Maśko z ok. imienin

  8.00  + Eugeniusz Piecha

18.00  + Adam Laszczak z ok. urodzin

 

Czwartek 05 grudnia 2019     

  8.00  + Rozalia i Bronisław oraz Jan i Edward Niedochodowicz 

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marty z ok. 10 rocz. urodzin

 

Piątek 06 grudnia 2019          

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

17.00  + Robert Kudzia i Franciszek Zych

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Anna Batog, Irena Jończy, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Łukasz Donocik, Helena Szerf, Anna Góra, Jan Bialikiewicz, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Franciszek Jazowy, Wendelin Torba, Joanna Janas, Anna Staniec, Maria Kolasińska – Twardak, Ewa Luci, Tadeusz Zdyb, Grażyna Drewniak, Stefania Sikora, Tadeusz Baron, Mieczysław Armatys, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Anna Mrowiec, Zbigniew Mykietyn, Jadwiga Umińska, Antoni Grzyb, Franciszek Gibas, Jan Stefko, Urszula Pysz, Zdzisław Wójcik, Alicja Bartnik, Kazimierz Zarychta, Mieczysław Nowak, Maciej Zbroński, Sławomir Lewek, Anna Klimczak, Jadwiga Kłosowska, Florian Pawlak, Barbara Branicka, Zygmunt Mieszczak, Genowefa Ciebiera, Jan Świętojański, Krzysztof Rusek, Oswald Seweryn, Janina Koraczyńska, Czesław Haciuk, Wanda Gradek, Anna Nikiel, Arkadiusz Czauderna, Halina Ziaja, Józef Krzempek, Antoni Więzik, Włodzimierz Marszałek, Anna Majdak, Piotr Paprzycki, Stanisław Konopka, Stanisław Piznal, Wiesław Płonka, Rozalia Gasidło, Józefa Chałat, Teresa Kuś, Katarzyna Grudzień, Małgorzata Kopeć, Wiera Teclaw, Józef Balcer, Herman Kołek, Dorota Brańka, Helena Woch, Dawid Iwaniec, Stefania Kuczmierczyk, Stanisław Hura, Eugeniusz Piecha, Adam Adamczyk, Jerzy Then, Wanda Kwiatkowska, Wiesław Zakrzewski,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Marek Gaweł

 

Sobota 07 grudnia 2019          

       8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Mieczysław Armatys

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej    

18.00  + Maria Niedźwiedź w 6 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  08 grudnia 2019                                           

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Bogdan Michalczak w 30 rocz. śmierci z rodzicami i braćmi

  9.30   + Włodzimierz

11.00   + Weronika w 7 rocz. śmierci oraz Stefan Pietras

12.30   + Dawid Iwaniec

15.30    NIESZPORY

16.00   + Maria i Stanisław Wilk z rodzicami w rocz. śmierci 





Intencje mszalne 25.11.2019 – 01.12.2019

 

Poniedziałek 25 listopada 2019     

       8.00  + Katarzyna Kosińska w rocz. ur.

  8.00  + Bronisława /ona/ Gazur

18.00  + Maria Kolasińska – Twardak

18.00  + Zdzisław Wojcik

 

Wtorek 26 listopada 2019          

       8.00  + Dawid Iwaniec

       8.00  + Halina Ziaja

18.00  + Eryk Miranowicz

 

Środa 27 listopada 2019                 

       8.00  + Urszula Pysz

  8.00  + Alicja Bartnik

18.00  + Waleria Dyduch w 12 rocz. śmierci

18.00  + Jadwiga Sidzina w rocz. ur.

 

Czwartek 28 listopada 2019     

       8.00  + Barbara Branicka

  8.00  + Krzysztof Rusek

18.00  + Agnieszka Krysta w 100 rocz. ur.

18.00  + Danuta Sidzina

 

Piątek 29 listopada 2019          

        8.00  + Stanisław Konopka

  8.00  + Stefania Kuczmierczyk

  8.00  + Helena Woch

18.00  + Piotr Paprzycki

18.00  + Anna Mrowiec

 

Sobota 30 listopada 2019          

       8.00  + Maria Stasicka w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Jadwiga Kłosowska

  8.00  + Czesław Haciuk

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętego Patrona dla Andrzeja Lejawki z okazji imienin

18.00  + Wanda Gradek

 

NIEDZIELA  01 grudnia 2019                                           

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   +  Barbara Rogala z rodzicami z obu stron oraz ++ z rodziny Rogalów i Kuźniów

  8.00   + Wiera Teclaw

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Teresy z ok. imienin oraz o potrzebne łaski i zdrowie dla Barbary z ok. imienin

11.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Józefa z ok. 70 rocz. urodzin

11.00   + Stanisław Hura

12.30   + Eugenia Kłaptocz  /Roczek: ANNA NIKIEL/

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa





Intencje mszalne 18.11.2019 – 24.11.2019

 

Poniedziałek 18 listopada 2019     

       8.00  + Monika Przybyła w 10 rocz. śmierci z synem Igorem 

  8.00  + Joanna Janas

18.00  + Józefa /ona/ Chałat

 

Wtorek 19 listopada 2019          

       8.00  + Maria Bobowska z mężem, synami i zięciem

  8.00  + Grażyna Drewniak

  8.00  + Tadeusz Baron

18.00  + Elżbieta Gunia

18.00  + Franciszek Jazowy

 

Środa 20 listopada 2019                 

       8.00  + Edmund z żoną i dziećmi

  8.00  + Stefania Sikora

18.00  + Janina Mika i Ryszard Gutkowski

18.00  + Leszek Jancia

18.00  + Zbigniew Mykietyn

 

Czwartek 21 listopada 2019     

       8.00  + Barbara Płonka w 1 rocz. śmierci z mężem Wiesławem

  8.00  + Edward Grzegorczyk

18.00  + Ludwik Mrowiec

18.00  + Jan Stefko

 

Piątek 22 listopada 2019          

        8.00  + Cecylia Byrska

  8.00  + Bogumiła Warpachowska

  8.00  + Józef Balcer

13.00   ślub: P. CYGAN – P. BAŃKA

18.00  + Alojzy Norenberg

18.00  + Waleria Machniewska z ok. urodzin

 

Sobota 23 listopada 2019          

       8.00  + Stanisław Ceglik w 1 rocz. śm. z mężem Stanisławem, synem Mirosławem, córką Dorotą

  8.00  + Jadwiga Umińska

  8.00  + Franciszek Gibas

  8.00  + Sławomir Lewek

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i dalsze łaski dla Danuty Drużbackiej z ok. 89 rocz. ur.

18.00  + Irena Hołdyk

 

NIEDZIELA  24 listopada 2019                                           

       6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30   + Wendelin Torba

  8.00   + Franciszek Kubielas

  8.00   + Oswald Seweryn

  9.30   + Stefania Zięba w 13 rocz. śmierci

11.00   + Władysław Pióro w 30 rocz. śmierci z żoną Leokadią

12.30   + Stefania i Antoni Kubala, Eugeniusz Majdak z rodzicami

12.30   + Janina Koraczyńska

16.00   + Marian Pawlus, Helena i Stanisław Dendys i rodzice z obu stron 




Intencje mszalne 11.11.2019 – 17.11.2019

 

Poniedziałek 11 listopada 2019     

       8.00  + Wanda Gradek

  8.00  + Anna Nikiel

18.00  W intencji Ojczyzny

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

Wtorek 12 listopada 2019          

       8.00  + Kazimiera Holisz

  8.00  + Arkadiusz Czauderna

  8.00  + Halina Ziaja

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Łukasza z ok. 18 rocz. urodzin

18.00  + Józef Krzempek

 

Środa 13 listopada 2019                 

       8.00  + Stanisław Wawrzuta z ok. imienin

  8.00  + Antoni Więzik

18.00  + Helena i Władysław Siedleccy

18.00  + Elżbieta i Eugeniusz Stańczak

18.00  + Stanisław Piznal

 

Czwartek 14 listopada 2019     

       8.00  + Włodzimierz Marszałek

  8.00  + Wiera Teclaw

18.00  + Genowefa Grojs

18.00  + Herman Kołek

 

Piątek 15 listopada 2019          

        8.00  + Zygfryd Pietrzak w 9 rocz. śmierci z żoną Reginą i Matyldą

  8.00  + Dorota Brańka

  8.00  + Helena Woch

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Leona Kruczek z ok. 1 rocz. urodzin

18.00  + Krystyna Pawlinka

18.00  + Kazimierz Zarychta

 

Sobota 16 listopada 2019          

       8.00  + Henryka Zdyb w 24 rocz. śmierci z mężem Tadeuszem

  8.00  + Krystyna Kućmierz w 30 dniu po śmierci

  8.00  + Janusz Szewczyk

18.00  + Joanna Kubica w rocz. śmierci oraz Urszula Kubica

18.00  + Mieczysław Nowak

 

NIEDZIELA  17 listopada 2019                                           

       6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30   + Anastazja Janosz

  8.00   + Karolina i Stanisław Komędera

  8.00   + Anna Klimczak

  9.30   + Bogdan Jędrzejek w 13 rocz. śmierci

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Ireny Grzeszek z ok. 80 rocz. urodzin

12.30   + Władysław Jakubiec

16.00   + Krystyna i Stefan Worda 




Intencje mszalne 04.11.2019 – 10.11.2019

 

Poniedziałek 04 listopada 2019    

 

       8.00  + Apolonia Grzyb

  8.00  + Małgorzata Kopeć

18.00  + Julia i Michał Paliczuk oraz mąż Adam Paliczuk

18.00  + Waleria Machniewska

 

Wtorek 05 listopada 2019        

 

       8.00  + Emilia i Franciszek Zarzecki

18.00  + Helena Pszczółka

18.00  + Teresa Kuś

 

Środa 06 listopada 2019               

  

       8.00  + Teresa i Feliks Rzeszotarscy

  8.00  + Janusz Całka

18.00  W intencji życia

18.00  + Helena Szerf

 

Czwartek 07 listopada 2019  

 

       8.00  + Anna Staniec

  8.00  + Ewa Luci

18.00  + Edward Białas w rocz. śmierci

 

Piątek 08 listopada 2019        

 

        8.00  + Kazimierz Markiewicz w 2 rocz. śmierci

  8.00  + Tadeusz Zdyb, żona Henryka

18.00  W pewnej intencji

18.00  + Leszek Jancia

18.00  + Anna Mrowiec

 

Sobota 09 listopada 2019        

 

       8.00  + Władysław Maruszewski w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Zdzisław Wójcik

  8.00  + Alicja Bartnik

18.00  + Eugeniusz Bednarek, ojciec Stanisław, teściowie Zofia i Franciszek

18.00  + Czesław Haciuk

 

NIEDZIELA  10 listopada 2019                                          

   

       6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30   + Wendelin Torba

  8.00   + Władysława Gowin z okazji urodzin

  8.00   + Zygmunt Mieszczak

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Stanisława z ok. urodzin oraz o potrzebne łaski dla rodziny

11.00   + Wanda i Stanisław Różańscy

12.30   + Franciszek–Ryszard Pliżga

15.30   Nabożeństwo za zmarłych

16.00   + Władysława Gowin z okazji urodzin 






Intencje mszalne 28.10.2019 – 03.11.2019

Poniedziałek 28 października 2019    

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Barbary Maśko z ok. ur.

  8.00  + Bogusława Gradowska

18.00  + Weronika Maciejna w rocz. śmierci

18.00  + Stanisław Konopka

Wtorek 29 października 2019        

  8.00  + Oskar Hojny

  8.00  + Danuta Sidzina

18.00  O potrzebne łaski w życiu małżeńskim i opiekę Aniołów Stróżów dla Beaty i Kazimierza

18.00  Do Miłosierdzia Bożego w int. Teresy o łaskę przebaczenia grzechów, nawrócenie i dary Ducha Św.

Środa 30 października 2019               

  8.00  + Apolonia i Karol Dudek, rodzice z obu stron

  8.00  + Łukasz Donocik

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy i Krzysztofa Zarzuta z ok. 20 rocz. ślubu

18.00  + Stanisław Jurków

18.00  + Danuta Misik

Czwartek 31 października 2019  

  8.00  + Magdalena, Eugeniusz, Józef Niewiadomy

  8.00  + Józef Michałowski

18.00  + Franciszek i Mieczysław Pindel, Adela Grabowska

18.00  + Stanisław Jurków

Piątek 01 listopada 2019        UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

  6.30   ZA PARAFIAN

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  9.30  + Władysław Stanaszek z żoną Julią, córką Ireną i rodzicami z obu stron

11.00  + Antonina i Edward Wachnik

12.30  + Barbara Hańderek, Jerzy Klajmon, Jan Mogiła

17.30  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Anna Batog, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Maria Stasicka, Irena Jończy, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Łukasz Donocik, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Jan Bialikiewicz, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Franciszek Jazowy, Wendelin Torba, Janusz Całka, Joanna Janas, Anna Staniec, Maria Kolasińska – Twardak, Ewa Luci, Tadeusz Zdyb, Grażyna Drewniak, Stefania Sikora, Tadeusz Baron, Mieczysław Armatys, Edward Grzegorczyk, Janusz Szewczyk, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Anna Mrowiec, Zbigniew Mykietyn, Jadwiga Umińska, Antoni Grzyb, Franciszek Gibas, Jan Stefko, Urszula Pysz, Zdzisław Wójcik, Alicja Bartnik, Kazimierz Zarychta, Mieczysław Nowak, Maciej Zbroński, Sławomir Lewek, Anna Klimczak, Jadwiga Kłosowska, Florian Pawlak, Barbara Branicka, Zygmunt Mieszczak, Genowefa Ciebiera, Jan Świętojański, Krzysztof Rusek, Oswald Seweryn, Janina Koraczyńska, Czesław Haciuk, Wanda Gradek, Anna Nikiel, Anastazja Janosz, Arkadiusz Czauderna, Halina Ziaja, Józef Krzempek, Antoni Więzik, Włodzimierz Marszałek, Genowefa Grojs, Anna Majdak, Piotr Paprzycki, Stanisław Konopka, Stanisław Piznal, Wiesław Płonka, Rozalia Gasidło, Jan Stasicki, Władysław Kurpas, Józefa Chałat, Małgorzata Kopeć, Teresa Kuś, Katarzyna Grudzień,

Sobota 02 listopada 2019            WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

   8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  9.30  + Waleria i Michał Czechowscy, rodzice i rodzeństwo z obu stron

11.00  + Maria, Jerzy i Wojciech Kisiel

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej  

18.00  + Rozalia Gasidło

NIEDZIELA  03 listopada 2019                                          

  6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30   + Barbara Branicka

  8.00   + Emilia i Antoni Pawlik

  8.00   + Anna Staniec

  9.30    O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny, Ryszardy i Bronisława z ok. ur.

11.00   + Władysław, Janina,, Leszek Kuśnierz, Maria i Władysław Poprawa z córką i zięciem

12.30   O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

15.30   Nabożeństwo za zmarłych

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa





Intencje mszalne 21.10.2019 – 27.10.2019

Poniedziałek 21 października 2019    

  8.00  + Edward Studnicki

  8.00  + Stanisław Piznal

18.00  + Józef Marek z rodzicami

18.00  + Wiesław i Barbara Płonka

Wtorek 22 października 2019        

  8.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny i Wojciecha z ok. 45 rocz. ślubu

  8.00  + Sławomir Lewek

  8.00  + Piotr Paprzycki

18.00  + Anna Klimczak

18.00  + Jadwiga Kłosowska

Środa 23 października 2019               

  8.00  + Florian Pawlak

  8.00  + Barbara Branicka

18.00  + Anna Mrowiec

18.00  + Jan Szewczulak

18.00  + Irena Hołdyk

18.00  + Oswald Seweryn

Czwartek 24 października 2019  

  8.00  + Teofila /ona/ Hanus w 5 rocz. śmierci

  8.00  + Genowefa Ciebiera

  8.00  + Krzysztof Rusek

  8.00  + Edward Grzegorczyk

18.00  + Eryk Miranowicz

Piątek 25 października 2019         

  8.00  + Zbigniew Mykietyn

  8.00  + Jadwiga Umińska

  8.00  + Franciszek Gibas

  8.00  + Jan Stefko

18.00  + Maria Wiśniewska w 7 rocz. śmierci

18.00  + Jan i Helena Świętojański

Sobota 26 października 2019            

  8.00  + Józefa Jarecka

  8.00  + Janina Koraczyńska

  8.00  + Urszula Pysz

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ilony z ok. 30 rocz. urodzin

18.00  + Alicja Bartnik

NIEDZIELA 27 października 2019                                          

  6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30   Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8.00   + Zygmunt Małysiak w 9 rocz. śmierci

  9.30   O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Hildegardy i Ryszarda oraz Alicji i Andrzeja z ok. rocz. ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla Adriana i Grzegorza z ok. urodzin

11.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Małgorzaty i Henryka z ok. 40 rocz. ślubu

12.30  + Aniela i Józef Włoch

15.30   NABOŻENSTWO  RÓŻAŃCOWE

16.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary i Andrzeja z ok. 50 rocznicy ślubu

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Wiktora i Antoniego z ok. 9 rocz. ur.





Intencje mszalne 14.10.2019 – 20.10.2019

Poniedziałek 14 października 2019    

  8.00  + Marianna i Jan Trynda

  8.00  + Arkadiusz Czauderna

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Eugeniusz Kądzioła

 

Wtorek  15 października 2019        

  8.00  + Józef Pacia w 6 rocz. śmierci z żoną Janiną

  8.00  O Boże błogosław., potrzebne łaski i zdrowie dla Mariana Kasprzyka z ok. 80 rocz. ur.

18.00  + Jadwiga Chmura

18.00  + Halina Ziaja

 

Środa 16 października 2019               

  8.00  + Józef Krzempek

  8.00  + Antoni Więzik

18.00  + Artur Milewski w 3 rocz. śmierci

18.00  + Edward Studnicki

18.00  + Włodzimierz Marszałek

 

Czwartek 17 października 2019  

  8.00  + Genowefa Grojs

  8.00  + Joanna Janas

  8.00  + Maria Kolasińska-Twardak

18.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty Goduli z ok. im.

 

Piątek 18 października 2019         

  8.00  + Edward Studnicki

  8.00  + Tadeusz Zdyb

  8.00  + Stefania Sikora

14.00  ślub: K. Gabryś – B. Dobrowolski

18.00  + Zofia Faber w rocz. ur.

18.00  + Grażyna Drewniak

 

Sobota 19 października 2019            

  8.00  + Zygfryd Ptassek w 2 rocz. śmierci

  8.00  + Marek Gaweł

  8.00  + Tadeusz Baron

15.00   ślub: M. Rosner – M. Pietrzykowski

18.00  + Helena i Bronisław Walasik z córką Józefą, zięciami Stanisławem i Antonim

NIEDZIELA 20 października 2019                                          

  6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30  Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8.00  W 40 rocz. ślubu Danuty i Czesława w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia

  8.00  + Anna Majak

  9.30  + Zenon Walczak w 9 rocz. śmierci

11.00  + Antonina i Edward Wachnik

12.30  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Damiana z ok. 25 rocz. ur.

15.30   NABOŻENSTWO  RÓŻAŃCOWE

16.00  + Joanna Szymura w 10 rocz. śmierci z ojcem Tadeuszem 




Intencje mszalne 07.10.2019 – 13.10.2019

 

Poniedziałek 07 października 2019 

 

  8.00  + Edward Studnicki

  8.00  + Anna Wentrys

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Różańcowej

 

Wtorek  08 października 2019    

   

  8.00  + Marian Januszkiewicz

  8.00  + Anna Góra

18.00  O potrzebne łaski dla Kazimierza za wstawiennictwem św. Antoniego

18.00  + Benedykt Folek

 

Środa 09 października 2019             

 

  8.00  + Dagmara Drąg w 5 rocz. śmierci

  8.00  + Kazimiera Holisz

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Zuzi z okazji 7 rocz. ur.

18.00  + Jan Bialikiewicz

 

Czwartek 10 października 2019  

 

  8.00  + Małgorzata Gazda

  8.00  + Janusz Szewczyk

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Zdzisława Dobrzyńskiego z okazji 70 rocz. urodzin

 

Piątek 11 października 2019        

 

  8.00  + Edward Studnicki

  8.00  + Bogumiła Warpachowska
  8.00  + Bronisława Gazur 

18.00  + Edward Gadowski

18.00  + Józef Michałowski

 

Sobota 12 października 2019      

     

  8.00  + Julia Siedlecka w 6 rocz. śmierci

  8.00  + Aniela i Wojciech Wrona

  8.00  + Mieczysław Nowak

18.00  + Marianna i Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

18.00  + Maciej Zbroński

 

NIEDZIELA 13 października 2019                                          

     

  6.30      ZA  PARAFIAN

  6.30  + Mieczysław Armatys

  8.00  + Jerzy Jasiński

  8.00  + Wanda Gradek

  9.30  + Czesław Manowski

11.00  + Tadeusz Góra w 23 rocz. śmierci z żoną Anną

12.30  + Maria i Wojciech oraz Edward Warzecha

15.30   NABOŻENSTWO  RÓŻAŃCOWE

16.00   + Irena Bielecka w 4 rocz. śmierci z rodzicami 




Intencje mszalne 30.09.2019 – 06.10.2019

 

Poniedziałek 30 września 2019   

       8.00  W pewnej intencji

  8.00  + Janina Koraczyńska

18.00  + Anastazja i Jan Klimek z rodzicami i rodzeństwem

18.00  + Czesław Haciuk

Wtorek 01 października 2019          

  8.00  + Wiesław Sordyl

  8.00  + Zdzisław Wójcik

  8.00  + Anna Nikiel

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

18.00  + Irena Jończy

Środa 02 października 2019                 

       8.00  + Aleksandra Seemann z ok. urodzin

  8.00  + Irena Kita

18.00  W intencji życia

18.00  + Edward Studnicki

Czwartek 03 października 2019    

  8.00  + Edward Studnicki

  8.00  + Anastazja Janosz

18.00  + Janina i Leon Dendys

Piątek 04 października 2019            

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o Boże błogosławieństwo i zdrowie

17.00  Jan Kubień w 13 rocz. śmierci z rodzicami z obu stron

18.00 ++Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Anna Batog, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Włodzimierz Glaser, Maria Stasicka, Irena Jończy, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Benedykt Folek, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Łukasz Donocik, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Kazimiera Holisz, Jan Bialikiewicz, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Franciszek Jazowy, Wendelin Torba, Janusz Całka, Joanna Janas, Anna Staniec, Maria Kolasińska – Twardak, Ewa Luci, Tadeusz Zdyb, Grażyna Drewniak, Stefania Sikora, Tadeusz Baron, Mieczysław Armatys, Edward Grzegorczyk, Janusz Szewczyk, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Anna Mrowiec, Zbigniew Mykietyn, Jadwiga Umińska, Antoni Grzyb, Franciszek Gibas, Jan Stefko, Urszula Pysz, Zdzisław Wójcik, Józef Michałowski, Alicja Bartnik, Kazimierz Zarychta, Mieczysław Nowak, Maciej Zbroński, Sławomir Lewek, Anna Klimczak, Jadwiga Kłosowska, Florian Pawlak, Barbara Branicka, Zygmunt Mieszczak, Irena Hołdyk, Jolanta Machej, Anna Kempys, Genowefa Ciebiera, Jan Świętojański, Krzysztof Rusek, Krystyna Gibas, Oswald Seweryn, Janina Koraczyńska, Czesław Haciuk, Wanda Gradek, Anna Nikiel, Anastazja Janosz, Arkadiusz Czauderna, Halina Ziaja,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Leszek Borgieł w 1 rocz. śmierci

Sobota 05 października 2019          

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  W podziękowaniu za cudowne ocalenie życia w wypadku z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i pełny powrót do zdrowia dla Łukasza

13.00  ślub: K. Gąsiorek – K. Zabawski

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej  

18.00  + Bogusław Klimczyk

NIEDZIELA 06 października 2019                                             

       6.30  ZA  PARAFIAN   

  8.00  + Władysław Gowin

  9.30  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Katarzyny i Piotra Szarek z okazji 22 rocz. ślubu

11.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Pawła w 40 rocz. ur.

12.30  + Andrzej Zennegg

15.30   NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa





Intencje mszalne 23.09.2019 – 29.09.2019

 

Poniedziałek 23 września 2019   

       8.00  + Kazimierz Oleksy

  8.00  + Irena Hołdyk

18.00  + Emilia i Franciszek Zarzecki

18.00  + Krystyna Gibas

 

Wtorek 24 września 2019          

  8.00  + Stanisław Dobrowolski w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Oswald Seweryn

18.00  + Ludgarda i Eugeniusz Woźniccy

18.00  + Jan i Helena Świętojańscy

 

Środa 25 września 2019                 

       8.00  + Bożena Chrobak

  8.00  + Katarzyna Kosińska

18.00   O łaskę nawrócenia, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Jerzego Mitury

18.00  + Edward Moskała

18.00  + Kazimierz Brutkowski

 

Czwartek 26 września 2019     

  8.00  + Franciszek Pisarczyk

  8.00  + Maria Nowak

  8.00  + Danuta Sidzina

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Św. Patrona i zdrowie dla ks. Damiana z ok. imienin

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny z ok. urodzin

18.00  + Stanisław Żuromski

 

Piątek 27 września 2019            

  8.00  + Krzysztof Rusek

  8.00  + Franciszek Gibas

  8.00  + Jan Stefko

18.00  + Bartosz Moździeż

18.00  + Urszula Pysz

 

Sobota 28 września 2019          

  8.00  + Bronisława Talik w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Alicja Bartnik

  8.00  + Kazimierz Zarychta

18.00  + Andrzej Boczar w rocz. śmierci

18.00  + Jadwiga Kłosowska z ok. urodzin

 

NIEDZIELA 29 września 2019                                             

       6.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Stefanii i Piotra Kutny z ok. 50 rocz. ślubu

       6.30  + Renata Stańco

  8.00  + Zofia i Bronisław Szary z synami Marianem i Bronisławem

  9.30  + Eryk Miranowicz w rocz. śmierci

11.00  + Edward, Maria, Wiesław

12.30  + Michał Miś z żoną Anną i Marią

14.00  ślub –  B. Rostkowska – M. Tomaszczyk

16.00  + Michał, Janina, Stanisław i Wanda /Roczek: Maja Tengler/





Intencje mszalne 16.09.2019 – 22.09.2019

 

Poniedziałek 16 września 2019 

 

       8.00  + Henryk Gleindek

  8.00  + Janusz Całka

18.00  + Agnieszka i Wendelin Borowy, Anna i Wiesław

18.00  + Piotr Kłosowski

 

Wtorek 17 września 2019        

 

  8.00  + Antoni Średnicki

  8.00  + Jadwiga Umińska

18.00  + Barbara Filipiuk

18.00  + Joanna Janas

 

Środa 18 września 2019               

 

       8.00  + Maria i Franciszek Osowscy

  8.00  + Anna Staniec

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mateusza z ok. 16 rocz. ur.

18.00  + Maria Kolasińska-Twardak

 

Czwartek 19 września 2019  

 

  8.00  + Renata Hatt

  8.00  + Barbara Branicka

18.00  + Helena i Zenobiusz Zwolski

18.00  + Ewa Luci

18.00  + Tadeusz Zdyb

 

Piątek 20 września 2019         

   

  8.00  + Bogusława Gradowska

  8.00  + Grażyna Drewniak

  8.00  + Stefania Sikora

18.00  W intencji życia

18.00  + Marek Gaweł

 

Sobota 21 września 2019      

    

  8.00  + Józef i Katarzyna Witka z synem Leszkiem i rodzicami

  8.00  + Tadeusz Baron

18.00  + Sebastian Barut w rocz. śmierci

18.00  + Edward Grzegorczyk

 

NIEDZIELA 22 września 2019                                           

 

       6.30  ZA  PARAFIAN   

  8.00  + Barbara Rogala w 8 rocz. śmierci

  9.30  Dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Moniki i Grzegorza z ok. 31 rocz. ślubu i Marty i Pawła z ok. 11 rocz. ślubu

11.00  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Dawida z okazji 18 rocz. ur.

12.30  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mariana Kasprzyka z ok. 80 rocz. ur. /Roczek: DAWID STASZKO/

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jakuba z okazji 35 rocz. ur.





Intencje mszalne 09.09.2019 – 15.09.2019

 

Poniedziałek 09 września 2019 

 

       8.00  + Izabela Nagi w rocz. śmierci

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Włodzimierz Glaser

 

Wtorek 10 września 2019        

 

  8.00  + Ks. Alojzy Szulc, rodzice i rodzeństwo

  8.00  + Oskar Hojny

18.00  + Maria Klemens w 1 rocz. śmierci

18.00  + Zygmunt Mieszczak

 

Środa 11 września 2019               

 

       8.00  + Małgorzata Kolarczyk

18.00  + Marian Woźniak z rodzicami z obu stron

18.00  + Mieczysław Michalski

 

Czwartek 12 września 2019  

 

  8.00   W intencji Łukasza i Aleksandry

  8.00  + Krystyna Pawlinka

18.00  + Andrzej Petryla w rocz. śmierci

18.00  + Małgorzata Gazda

 

Piątek 13 września 2019         

   

  8.00  + Elżbieta Kowalska

  8.00  + Irena Kita

18.00  + Domink Golda w 3 rocz. śmierci

18.00  + Danuta Misik

 

Sobota 14 września 2019      

    

       8.00  + Maria Marek z mężem Janem

  8.00  + Maria Machniewska   

  8.00  + Franciszek Jazowy

18.00  Dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wypełnienie woli Bożej dla Krzysztofa i Jolanty z ok. 25 rocz. ślubu 

18.00  + Krystyna Adamaszek

 

NIEDZIELA 15 września 2019                                           

 

       6.30  ZA  PARAFIAN   

  6.30  + Bronisława /ona/ Gazur

  8.00  + Maria i Józef Kruczek z synem Józefem, żoną i wnukiem Henrykiem

  9.30  + Antonina i Edward Wachnik

11.00  + Władysława Gowin

12.30  + Halina Góral /Roczek: JAN KLUSKA/

16.00  + Marianna i Bronisław Pawluk

16.00  + Wendelin Torba





Intencje mszalne 02.09.2019 – 08.09.2019

Poniedziałek 02 września 2019 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Dyrekcji, nauczycieli, katechetów i uczniów z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i katechetycznego

  8.00  + Stefan z żoną i rodzicami

  8.00  + Florian Pawlak

18.00  + Andrzej Zębala

Wtorek 03 września 2019        

  8.00  + Izabela z rodzicami i teściami

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziny Nędza

18.00  + Zygmunt Mieszczak

Środa 04 września 2019               

  8.00  + Elżbieta z mężem, rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Czesław Utmańczyk

18.00  + Teresa i Józef z rodzicami z obu stron

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Katarzyny z ok. 40 rocz. ur.

Czwartek 05 września 2019  

  8.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo dla Bożeny, Grzegorza, syna Damiana i bliskich

  8.00  + Anna Wentrys

18.00  + Danuta Robiłko

18.00  + Krystyna Pałka, Paweł Bąbała

Piątek 06 września 2019         

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Katarzyna Kosińska

17.00  + Katarzyna i Józef Wala

18.00  Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Mariusz Tomiczek,  Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Anna Batog, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Włodzimierz Glaser, Maria Stasicka, Irena Jończy, Barbara Płonka, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Benedykt Folek, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Łukasz Donocik, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Kazimiera Holisz, Jan Bialikiewicz, Bronisława Gazur, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Franciszek Jazowy, Wendelin Torba, Janusz Całka, Joanna Janas, Anna Staniec, Maria Kolasińska – Twardak, Ewa Luci, Tadeusz Zdyb, Grażyna Drewniak, Stefania Sikora, Marek Gaweł, Tadeusz Baron, Mieczysław Armatys, Edward Grzegorczyk, Janusz Szewczyk, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Anna Mrowiec, Zbigniew Mykietyn, Bożena Chrobak, Jadwiga Umińska, Antoni Grzyb, Franciszek Gibas, Jan Stefko, Urszula Pysz, Zdzisław Wójcik, Józef Michałowski, Alicja Bartnik, Kazimierz Zarychta, Franciszek Pisarczyk, Teresa i Feliks Rzeszotarscy, Mieczysław Nowak, Janina Zamojska, Maciej Zbroński, Sławomir Lewek, Anna Klimczak, Jadwiga Kłosowska, Florian Pawlak, Barbara Branicka, Zygmunt Mieszczak,

18.00  W intencji rodzin, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  W intencji Jakuba z ok. 24 rocz. ur. – dziękczynna z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia

Sobota 07 września 2019      

    8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Franciszek Gaik

  8.00  + Kazimierz Oleksy

15.00  ślub – P. Węglarz – D. Gąsiorek

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej  

18.00  + Zofia Pyć

NIEDZIELA  08 września 2019                                           

  6.30  + Bożena Kutny w 31 rocz. śmierci

  6.30  + Jadwiga Sidzina

  8.00  ZA  PARAFIAN   

  9.30  + Józef Tomiczek w 3 rocz. śmierci

11.00  + Władysława Ewertowska w 5 rocz. śmierci

12.30  + Rozalia Kłaptocz w 12 rocz. śmierci /ROCZEK: Szymon Wojtyłka/

16.00  + Barbara Wardzińska

16.00  + Renata Stańco 





Intencje mszalne 26.08.2019 – 01.09.2019

 

Poniedziałek 26 sierpnia 2019 

 

  8.00  + Janina Młynarska w rocz. śmierci

  8.00  + Kazimierz Zarychta

18.00  + Waleria Dyduch

18.00  + Mieczysław Nowak

 

Wtorek 27 sierpnia 2019    

   

  8.00  + Czesława Doroszkiewicz, Marian Kwiatkowski

18.00  + Wanda Różańska w rocz. śmierci

18.00  + Sławomir Lewek

 

Środa 28 sierpnia 2019             

 

  8.00  + Dagmara Drąg w 12 rocz. śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo i świętość dla rodziny Płonka

18.00  + Emilia i Franciszek Zarzecki

 

Czwartek 29 sierpnia 2019  

 

  8.00  W intencji Aleksandry i Łukasza

  8.00  + Franciszek Pisarczyk

18.00  + Helena Szerf

 

Piątek 30 sierpnia 2019        

 

  8.00  + Anna Klimczak

  8.00  + Benedykt Folek

15.00  ślub – K. Sobczak – R. Gawlas

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jolanty Klajmon

18.00  + Stanisław Żuromski

 

Sobota 31 sierpnia 2019      

     

  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Sławomira z rodziną z okazji urodzin

  8.00  + Kazimiera Holisz   

18.00  + Wysocka Janina w 4 rocz. śmierci i Franciszek w 21 rocz. śmierci

18.00  + Jan Bialikiewicz

 

NIEDZIELA  01 września 2019                                          

     

  6.30  + Bronisława i Władysław Łopatka, rodzice i rodzeństwo oraz + Piotr Łopatka

  8.00  + Maria i Tadeusz Faber z synami Tadeuszem i Andrzejem 

  9.30  Dziękczynna z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Katarzyny i Mirosława z ok. 15 rocz. ślubu

11.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

12.30   ZA  PARAFIAN  

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 19.08.2019 – 25.08.2019

 

Poniedziałek 19 sierpnia 2019 

 

  8.00  + Marian Koim w 4 rocz. śmierci

  8.00  + Jadwiga Umińska

18.00  + Stanisław Małysiak w rocz. śmierci

18.00  + Jan Stefko

 

Wtorek 20 sierpnia 2019    

   

  8.00  + Edyta i Zbigniew Polak

18.00  + Hildegarda w 15 rocz. śmierci

18.00  + Urszula Pysz

 

Środa 21 sierpnia 2019             

 

  8.00  + Andrzej Wróbel

  8.00  + Zdzisław Wójcik

18.00  + Krystyna Meisner

18.00  + Józef Michałowski

 

Czwartek 22 sierpnia 2019  

 

  8.00  + Alicja Bartnik

  8.00  + Teresa i Feliks Rzeszotarscy

18.00  + Eugenia i Mieczysław Polak

 

Piątek 23 sierpnia 2019        

 

  8.00  + Maria i Jan Marek

  8.00  + Maciej Zbroński

18.00  + Bartłomiej Mierzyński w 6 rocz. śmierci

18.00  + Łukasz Donocik

 

Sobota 24 sierpnia 2019      

     

  8.00  + Ksawera Chrobot w rocz. śmierci

  8.00  + Janina Zamojska

  8.00  + Helena Szerf

15.00  ślub  –  J. Dobrowolska – H. Strzałkowski

18.00  + Marianna i Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

18.00  + Anna Góra

 

NIEDZIELA  25 sierpnia 2019                                          

     

   6.30   ZA  PARAFIAN  

  8.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie Zofii z okazji urodzin

  9.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy z okazji 50 rocznicy urodzin

11.00  + Maria i Bronisław Sroka  

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  + Ludwik Mrowiec

19.00  + Teresa i Franciszek Lachowski 





Intencje mszalne 12.08.2019 – 18.08.2019

 

Poniedziałek 12 sierpnia 2019 

 

  8.00  + Edward Moskała

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Zbigniew Mykietyn

 

Wtorek 13 sierpnia 2019    

   

  8.00  W 12 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Marcina i Małgorzaty w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie oraz dla całej rodziny

18.00  + Stanisława Kos z ok. urodzin

 

Środa 14 sierpnia 2019             

 

       8.00   Dziękczynna za dar powołania z prośbą o świętość i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Świętego z okazji 20-lecia życia zakonnego

18.00 W intencji dzieci i wnuków z rodziny Koraczyńskich o Bożą opiekę i dary Ducha Św.

18.00  + Bożena Chrobak

18.00  + Antoni Grzyb

 

Czwartek  15 sierpnia 2019   Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + syna Janusza, męża Franciszka

  9.30  Z okazji ur. Zofii, Pawła i Wincentego o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

11.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jadwigi i Piotra z ok. 10 rocz. ślubu

16.00  + Teresa Wantoła

19.00  + Maciej Kisiel w 14 rocz. śmierci

 

Piątek 16 sierpnia 2019        

 

  8.00  + Joletta z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Franciszek Gibas

18.00  W intencji życia

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Klary

 

Sobota 17 sierpnia 2019      

     

  8.00  Dziękczynna z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Władysława z ok. 80 rocz. urodzin

  8.00  + Jerzy Englert w 8 rocz. śmierci

18.00  + Tadeusz i Helena Bagier

 

NIEDZIELA  18 sierpnia 2019                                          

     

  6.30   ZA  PARAFIAN  

  8.00  Dziękczynna w 20 rocz. ślubu Agaty i Tomasza z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla całej rodziny

  9.30   + Irena Gibas i rodzice z obu stron

11.00   + Antonina i Edward Wachnik

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  + Leszek Kuśnierz z rodzicami

19.00  + Krzysztof Gąsior w 6 rocz. śmierci




Intencje mszalne 05.08.2019 – 11.08.2019

 

 

Poniedziałek 05 sierpnia 2019 

 

  8.00  + Danuta Jędrzycka
  8.00  + Ewa Luci 

18.00  + Andrzej Sokołowski

18.00  + Bogumiła Warpachowska

 

Wtorek 06 sierpnia 2019    

   

  8.00  + Sabina Kubieniec w 1 rocz. śmierci

18.00  + Alfred Byra z ok. urodzin

 

Środa 07 sierpnia 2019             

 

       8.00  O rozwiązanie pewnych spraw rodzinnych dla Aleksandry i Łukasza

18.00  + Zbigniew Faruga w rocz. śmierci

18.00  + Anna Mrowiec

 

Czwartek 08 sierpnia 2019    

      

  8.00  + Maria Szczygieł

18.00  + Elżbieta Kliś

 

Piątek 09 sierpnia 2019        

 

  8.00  + Marian Woźniak

  8.00  + Zofia Pyć

18.00  + Marian Prochot w 12 rocz. śmierci

 

Sobota 10 sierpnia 2019      

     

  8.00  + Marianna i Eugeniusz Wojtyła

  8.00  + Bogusław Klimczyk

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Apolonii z okazji 75 rocz. urodzin

 

NIEDZIELA  11 sierpnia 2019                                          

     

  6.30    ZA  PARAFIAN  

  8.00  + Władysława Gowin

 9.30  W podziękowaniu za sakrament małżeństwa z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Bartłomieja z okazji 18 rocz. ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci Kasi i Emilki

11.00   + Elżbieta Gunia

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Zosi z okazji 10 rocznicy urodzin /ROCZEK: Iga Magdalena/

19.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny i Mirosława z okazji 25 rocz. ślubu 





Intencje mszalne 29.07.2019 – 04.08.2019

Poniedziałek 29 lipca 2019 

 

  8.00  + Jadwiga Zych w 10 rocz. śmierci 

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Romany z okazji urodzin

18.00  + Leszek Jancia

 

Wtorek 30 lipca 2019    

   

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Ewy z ok. 40 rocznicy ur.

18.00  + Władysław Gȍttlich z rodzicami

 

Środa 31 lipca 2019             

 

       8.00  + Józefa i Stanisław Nędza

18.00  + Czesława i Ryszard Francuz, Stefan Dudra, Władysław Nikiel

18.00  + Czesław Utmańczyk

 

Czwartek 01 sierpnia 2019    

      

  8.00  + Wojciech Karolak z ok. urodzin

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Mariusza i Marzeny

 

Piątek 02 sierpnia 2019        

 

  8.00  + W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Krystyna Pawlinka

18.00  + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Anna Batog, Adam Laszczak, Paweł Liboski, Elżbieta Kiełbik, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Danuta Robiłko, Włodzimierz Glaser, Maria Stasicka, Oskar Hojny, Irena Jończy, Barbara Płonka, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Benedykt Folek, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Łukasz Donocik, Zofia Pyć, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Kazimiera Holisz, Jan Bialikiewicz, Bronisława Gazur, Renata Stańco, Jan Stasicki, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Franciszek Jazowy,  Piotr Kłosowski, Wendelin Torba, Janusz Całka, Joanna Janas, Anna Staniec, Maria Kolasińska-Twardak, Ewa Luci, Danuta Jędrzycka, Tadeusz Zdyb, Grażyna Drewniak, Stefania Sikora, Marek Gaweł, Antoni Średnicki, Tadeusz Baron, Mieczysław Armatys, Edward Grzegorczyk, Janusz Szewczyk, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Anna Mrowiec, Zbigniew Mykietyn,

 

Sobota 03 sierpnia 2019      

     

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Tadeusz Filipiuk

14.00  ślub: W. Harla – P. Heller

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej  

18.00  + Jadwiga Siwiec

 

NIEDZIELA  04 sierpnia 2019                                          

     

  6.30    ZA  PARAFIAN  

  8.00  + Władysław Dziedzic w 15 rocz. śmierci

  9.30  ++ rodziców: Waleria i Michał oraz teściów Bronisława i Władysław

11.00   + Stefan Pietras w 13 rocz. śmierci, Weronika Pietras

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

19.00  + Ryszard Gutkowski w rocz. śmierci, Janina Mika 





Intencje mszalne 22.07.2019 – 28.07.2019

 

 

Poniedziałek 22 lipca 2019 

 

  8.00  + Jan Janas z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Edward Grzegorczyk

18.00  + Andrzej Górka w 1 rocz. śmierci

18.00  + Mieczysław Armatys  

 

Wtorek 23 lipca 2019    

   

   8.00  + Wacław Obruśnik

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny z synami i ich rodzinami oraz dla Darii i Michała

18.00  + Mieczysław Michalski

 

Środa 24 lipca 2019             

 

       8.00  + Maciej Okrawka, Wolfgang  

  8.00  + Antonii Średnicki

18.00  + Janusz Mysior w rocz. śmierci

18.00  + Kazimierz Brutkowski

 

Czwartek 25 lipca 2019    

      

  8.00  + Bronisław Dendys

  8.00  + Małgorzata Gazda

18.00  + Krzysztof Rogala

 

Piątek 26 lipca 2019        

 

  8.00  + Renata i Stefan Nachyła oraz Anna Batog

  8.00  + Maria Nowak

15.00  ślub: K. Figura – M. Handzel   

18.00  + Helena Pszczółka

18.00  + Edward Moskała

 

Sobota 27 lipca 2019      

     

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Patrycji z okazji 40 rocz. urodzin oraz w intencji całej rodziny

  8.00  + Janusz Szewczyk

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty i Edmunda Paleczny z okazji 40 rocz. ślubu

18.00  + Tadeusz Baron

 

NIEDZIELA  28 lipca 2019                                          

     

  6.30    ZA  PARAFIAN  

  8.00  + Anna Ząbek z mężem    

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Albiny /ona/, Franciszka i Danuty z okazji urodzin

11.00   + Anna i Edward Janikowscy

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  + Andrzej Ratyński w 16 rocz. śmierci

19.00  + Stanisław Majkut w 9 rocz. śmierci i ++ z rodziny 





Intencje mszalne 15.07.2019 – 21.07.2019

Poniedziałek 15 lipca 2019 

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Urszuli z ok. 70 rocz. ur.

  8.00  + Grażyna Drewniak

  8.00  + Adam Laszczak

18.00  + Maria Krzeszowiak w 20 rocz. śmierci

18.00  + Stefania Sikora

 

Wtorek 16 lipca 2019    

   

       8.00  + Izabela z rodzicami

       8.00  + Marek Gaweł

18.00  + Marian z żoną, rodzicami i bratem

 

Środa 17 lipca 2019             

 

       8.00  + Waleria Zielińska w rocz. śmierci

       8.00  + Wojciech Karolak

       8.00  + Elżbieta Kiełbik

18.00  + Józefa /ona/ Kurzyniec

18.00  + Paweł Liboski

 

Czwartek 18 lipca 2019    

      

  8.00  + Emilia Talik

  8.00  + Grażyna Lewandowska

  8.00  + Charlota Skutil

18.00   W intencji Anety i Wojciecha w 10 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

 

Piątek 19 lipca 2019        

 

  8.00  + Bernadetta Jancia z synem Markiem

  8.00  + Eleonora Zemczak

  8.00  + Oskar Hojny

18.00  W INTENCJI ŻYCIA

18.00  + Edward Wołoszyn

 

Sobota 20 lipca 2019      

     

  8.00  + Marcin Kaim w 13 rocz. śmierci

  8.00  + Irena Jończy

  8.00  + Tadeusz Filipiuk

12.00   Ślub: M. Sylwestrzak – S. Borgieł

18.00  W intencji Anny z okazji 65 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla dzieci i wnuków

18.00  + Leszek Kubica

 

NIEDZIELA  21 lipca 2019                                          

     

  6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Anna Batog

  8.00  + Waleria, Karol z synami

  8.00  + Wendelin Torba    

  9.30   W intencji Anny i Henryka z ok. 30 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

11.00   + Andrzej Górka

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  + Ryszard Drzewiecki w rocz. śmierci

19.00  + Janina i Piotr Lizurej 




Intencje mszalne 08.07.2019 – 14.07.2019

 

 

Poniedziałek 08 lipca 2019 

 

  8.00  + Elżbieta z mężem, rodzicami i córką

  8.00  + Anna Staniec

18.00   W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Maria Kolasińska-Twardak

 

Wtorek 09 lipca 2019    

   

       8.00  + Helena i Tadeusz Ptasiński z córką Barbarą

       8.00  + Danuta Jędrzycka 
  8.00  + Ewa Luci 

18.00  + Jadwiga Jachym

18.00  + Bogusława /ona/ Gazur

 

Środa 10 lipca 2019             

 

       8.00  + Władysław Poprawa, żona Maria

       8.00  + Tadeusz Zdyb

       8.00  + Anna Góra

18.00  + Maria Białożyt w 25 rocz. śmierci

18.00  + Kazimiera Holisz

 

Czwartek 11 lipca 2019    

      

  8.00  + Franciszek Ruciński w 13 rocz. śmierci

  8.00  + Danuta Misik

  8.00  + Waleria Machniewska

18.00  Dziękczynna w 10 rocz. ślubu Jolanty i Grzegorza w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

 

Piątek 12 lipca 2019        

 

  8.00  + Genowefa Szkucik z ok. urodzin

  8.00  + Franciszek Jazowy

  8.00  + Piotr Kłosowski

18.00  + Jan Motyczyński

18.00  + Katarzyna Kosińska

 

Sobota 13 lipca 2019      

     

  8.00  + Marian Woźniak

  8.00  + Franciszek Gaik

  8.00  + Jadwiga Siwiec

  9.00   W intencji chorych i osób starszych z naszej Parafii

18.00  + Anna, Jan i Eugeniusz Popielewicz

18.00  + Włodzimierz Glaser

 

NIEDZIELA  14 lipca 2019                                          

     

  6.30  + Jadwiga Siwiec 

  8.00   O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi z okazji 85 rocz. urodzin

  9.30   + Antonina i Edward Wachnik

11.00  SUMA ODPUSTOWA  - ZA  PARAFIAN

11.00    + Helena Pszczółka    /ROCZEK: ANTONI CIEŚLAK/

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00  + Izabela Pawlak w 17 rocz. śmierci

19.00  + Władysława /ona/ Gowin 





Intencje mszalne 01.07.2019 – 07.07.2019

 

 

Poniedziałek 01 lipca 2019 

 

  8.00  + Maria Pawlik z mężem i rodzicami

  8.00  + Mieczysław Murawski

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

 

Wtorek 02 lipca 2019    

   

       8.00  + Jan Rudaś w rocz. śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Marii Rechlewicz z ok. imienin

 

Środa 03 lipca 2019             

 

       8.00  + Józef Koraczyński w rocz. śmierci

18.00  + Alfred Byra

18.00  + Janusz Całka

 

Czwartek 04 lipca 2019    

      

  8.00  Dziękczynna za 17 lat małżeństwa Jolanty i Dawida z prośbą o potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla rodziny

18.00  + Stanisław Szulc w 23 rocz. śmierci

 

Piątek 05 lipca 2019        

 

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o Boże błogosławieństwo i zdrowie

18.00  + Marek Roj

18.00  + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Antoni Broda, Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Emilia Talik, Anna Batog, Adam Laszczak, Paweł Liboski, Elżbieta Kiełbik, Czesław Utmańczyk, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Danuta Robiłko, Katarzyna Kosińska, Włodzimierz Glaser, Maria Stasicka, Oskar Hojny, Irena Jończy, Barbara Płonka, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Benedykt Folek, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Maria Szczygieł, Łukasz Donocik, Zofia Pyć, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Kazimiera Holisz, Jan Bialikiewicz, Bronisława Gazur, Renata Stańco, Mieczysław Murawski, Jan Stasicki, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Franciszek Jazowy, Wacław Obrusnik, Piotr Kłosowski, Wendelin Torba, Janusz Całka, Joanna Janas, Anna Staniec, Grażyna Drewniak, Danuta Jędrzycka, Ewa Luci, 

 

Sobota 06 lipca 2019      

     

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Joanna Janas

18.00  + Danuta Misik

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej  

 

NIEDZIELA  07 lipca 2019                                          

     

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Anna i Karol Gruszka

  9.30   + Stanisław Romański, rodziców z obu stron i siostrę Annę

11.00    O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Anety i Sławomira w 30 rocz. ślubu

11.00    + Marcin Hubczak

15.30   NIESZPORY NIEDZIELNE

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

19.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Ilony i Grzegorza z okazji 1 rocz. ślubu





Intencje mszalne 24.06.2019 – 30.06.2019

 

 

Poniedziałek 24 czerwca 2019 

 

  8.00  + Władysław, Janina, Leszek Kuśnierz, Władysław Poprawa

  8.00  + Wacław Obruśnik

18.00  + Ryszard Tokarski

 

Wtorek 25 czerwca 2019    

   

       8.00  + Karolina Bierczak w 1 rocz. śmierci

18.00  W intencji Danuty i Jarosława Golonka w 30 rocz. ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu małżeńskim

18.00  + Piotr Kłosowski

 

Środa 26 czerwca 2019             

 

       8.00  + Janina Mika, Ryszard Gutkowski

18.00  + Zofia i Władysław oraz siostra Władysława

 

Czwartek 27 czerwca 2019    

      

  8.00   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Barbary i Władysława Trynda

18.00  + Hildegarda–Wanda Paluch

 

Piątek 28 czerwca 2019        

 

  8.00  + Wanda Różańska

18.00  + Bolesław Jakóbiec w 9 rocz. śmierci

18.00  + Erna Żelazna w 9 rocz. śmierci

 

Sobota 29 czerwca 2019      

     

  8.00  W intencji Wandy i Tadeusza z okazji 45 rocznicy ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

  8.00  + Władysław Żelazny

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętego Patrona dla Piotra Wicher z okazji imienin

 

NIEDZIELA  30 czerwca 2019                                          

     

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Władysława, Kazimierz, Czesław Zoń

  9.30   + Rudolf Hoffmann, Czesława Węgrzyńska

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Piotra Moll z okazji imienin

12.30   W intencji Pauliny i Michała w 1 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

12.30   Przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Polski o Boże błogosławieństwo dla syna Adama z okazji przyjęcia sakramentu chrztu świętego oraz w intencji całej rodziny

15.30   NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00   + Józef Koraczyński w 1 rocz. śmierci 




Intencje mszalne 17.06.2019 – 23.06.2019

 

Poniedziałek 17 czerwca 2019 

 

      8.00  + Anna Kwiatkowska z ok. urodzin

  8.00  + Waleria Machniewska

18.00  + Krystyna Macioszczyk z d. Nikiel w 2 rocz. śmierci

18.00  + Alfreda /ona/ Pawlik

 

Wtorek 18 czerwca 2019    

   

       8.00  + Helena i Ludwik Górkiewicz

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Elżbiety Peciak z ok. imienin

 

Środa 19 czerwca 2019             

 

       8.00  Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego: w intencji Dyrekcji Szkoły, Nauczycieli, Katechetów, dzieci i młodzieży oraz rodziców

  8.00  + Mieczysław Wiesner

  8.00  + Franciszek Jazowy

18.00  ++ teściów: Longina /ona/ i Józef Białas

18.00  + Bogusława /ona/ Gradowska

 

Czwartek 20 czerwca 2019   Uroczystość Bożego Ciała    

      

  6.30   ZA  PARAFIAN

  6.30   + Danuta Sidzina

  8.00   + Karolina i Stanisław Komędera oraz Ireneusz Komendowski

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Alicji Janc z ok. imienin

  9.30  + Władysława /ona/ Gowin

12.30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Aniołów, łaskę zdrowia i pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy dla Grażyny

16.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Anny, Marysi, Alicji i Michała Kisiel z prośba o Boże błogosławieństwo w rodzinie

16.00  + Helena Szerf

 

Piątek 21 czerwca 2019        

 

      8.00  + Joanna Stekla w rocz. urodzin

  8.00  + Maria Szczygieł

18.00  W intencji życia

18.00  + Irena Kita

 

Sobota 22 czerwca 2019      

     

  8.00  + Władysław Gȍttlich w 1 rocz. śmierci, ++ rodzice: Maria i Józef

  8.00  + Zofia Pyć

  8.00  + Bogusław Klimczyk

18.00  + Jacek Konikiewicz w 20 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  23 czerwca 2019                                          

     

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Antonina i Edward Wachnik

  9.30   + Józef Tomiczek

11.00   + Emil Knapczyk w 6 rocz. śmierci

12.30   + Wanda z rodzicami i bratem

15.30   NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00   + Józef Jurek w 15 rocz. śmierci z żoną Antoniną  





Intencje mszalne 10.06.2019 – 16.06.2019

Poniedziałek 10 czerwiec 2019 

 

      8.00  ++ rodziców: Bronisława i Alojzy Koza

  8.00  + Bogumiła Zagórska w 3 rocz. śmierci

18.00  W intencji Akcji Katolickiej

18.00  Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Leszek Kubica

 

Wtorek 11 czerwiec 2019    

   

       8.00  + Ryszard Czech i Edward Paluch

       8.00  + Małgorzata Gazda

18.00  + Stanisława i Mirosław Ceglik w rocz. śmierci    

18.00  + Zofia Majewicz

 

Środa 12 czerwiec 2019             

 

       8.00  + Kazimiera Holisz

  8.00  + Bronisława Gazur

  8.00  + Maria Hawryłeczko

18.00  + Elżbieta Gunia w 12 rocz. śmierci

18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rodziny Plewka i Miller

 

Czwartek 13 czerwiec 2019       

      

  8.00  + Władysław Hutryra

  8.00  + Wiesław Sordyl

18.00  + Piotr Misik w rocz. urodzin

18.00  + Antoni Broda

 

Piątek 14 czerwiec 2019        

 

      8.00  + Kazimierz Oleksy

  8.00  + Jan Bialikiewicz

18.00  + Tadeusz Niezręcki w 2 rocz. śmierci

18.00  + Mieczysław Michalski

18.00  + Benedykt Folek

 

Sobota 15 czerwiec 2019      

     

      8.00  + Franciszek Piecha w 4 rocz. śmierci

  8.00  + Renata Stańco

  8.00  +  Stanisław Żuromski

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jolanty Lejawka z ok. imienin

18.00  + Maria Nowak

 

NIEDZIELA  16 czerwiec 2019                                          

     

  6.30   ZA  PARAFIAN

  6.30   + Jadwiga Sidzina

  8.00   Dziękczynna z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Faber

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Wojciecha, Anety i Hani

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla ks. Marka z ok. imienin 

12.30   W intencji Agnieszki Majdak – dziękczynna za 80 lat Bożej opieki i prowadzenia, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia

15.30   NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00  + Bronisław Klaczek w 6 rocz. śmierci

16.00  + Edward Wołoszyn





Intencje mszalne 03.06.2019 – 09.06.2019

Poniedziałek 03 czerwiec 2019  

  8.00  + Erna Żelazna

  8.00  + Aniela Górecka

18.00  + Wiktor i Fryderyka Krupińscy

18.00  + Janina i Krystian Młynarscy

Wtorek 04 czerwiec 2019    

  8.00  + Zofia Pyć

18.00  + Janina Mika w rocz. śmierci i Ryszard Gutkowski  

18.00  + Wiktoria Wawrzuta

Środa 05 czerwiec 2019             

  8.00  + Krzysztof Kraus

  8.00  + Nina Oleksiak

  8.00  + Helena Świętojańska

18.00  + Waleria Dyduch  

18.00  + Bogusław Klimczyk

Czwartek 06 czerwiec 2019       

       8.00  + Łukasz Donocik

  8.00  + Charlota Skutil

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Antoniego z ok. 70 rocz. ur.

18.00  + Jadwiga i Franciszek Dudek

Piątek 07 czerwiec 2019        

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Julianna i Jan Gruszecki z dziećmi

17.00  + Alojzy Błachut z rodzicami i braćmi

18.00  + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Franciszek-Ryszard Pliżga, Jan Ferfecki, Józef Klimczak, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Wiktoria Wawrzuta, Antoni Broda, Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Piotr Batkowski, Wojciech Karolak, Emilia Talik, Anna Batog, Adam Laszczak, Paweł Liboski, Elżbieta Kiełbik, Czesław Utmańczyk, Edward Wołoszyn, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Danuta Robiłko, Marek Roj, Katarzyna Kosińska, Franciszek Gaik, Jadwiga Siwiec, Jadwiga Sidzina, Kazimierz Oleksy, Włodzimierz Glaser, Maria Stasicka, Oskar Hojny, Irena Jończy, Tadeusz Filipiuk, Krystyna Pawlinka, Barbara Płonka, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Adam Konior, Benedykt Folek, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Maria Szczygieł, Łukasz Donocik, Zofia Pyć, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Kazimiera Holisz, Bronisława Gazur,

19.15  Dziękczynna w intencji rodziny Witek z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie

Sobota 08 czerwiec 2019      

      8.00  + Kazimierz Stetkiewicz w 37 rocz. śmierci

  8.00  + Mieczysław Wiesner

  8.00  + Jerzy Kopel

18.00   W intencji Joanny z mężem z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą

18.00  + Kazimierz Brutkowski

NIEDZIELA  09 czerwiec 2019                                          

       6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Agnieszka, Augustyn, Józef Pawlik  

  9.30   + Tadeusz Kuś

11.00   + Tadeusz Indyka z rodzicami i rodzeństwem

12.30   + Irena Kubica – Walczak w rocz. śmierci

15.30   NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00  + Zbigniew Bech w 2 rocz. śmierci

16.00  + Jadwiga Kąkol w 3 rocz. śmierci 





Intencje mszalne 27.05.2019 – 02.06.2019

 

Poniedziałek 27 maja 2019  

       8.00  + Fryderyk Kieczka w 3 rocz. śmierci

  8.00  + Maria Szczygieł

18.00  + Józefa Mrowiec

18.00  + Bogusława Gradowska

Wtorek 28 maja 2019    

       8.00  + Józefa Martyniak z mężem

       8.00  + Gertruda Zając

18.00  + Józef Świerczek w 1 rocz. śmierci

18.00  + Danuta Sidzina

Środa 29 maja 2019             

       8.00  + Piotr Batkowski

  8.00  + Paweł Liboski

  8.00  + Elżbieta Kiełbik

18.00  + Józefa /ona/ Pociecha z rodzicami i rodzeństwem

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Heleny Szerf z ok. 90 rocz. urodzin

Czwartek 30 maja 2019       

       8.00  + Katarzyna Kosińska

  8.00  + Marek Roj

18.00  + Grzegorz Konior w 30 rocz. śmierci z rodzicami i rodzeństwem z obu stron

18.00  + Tadeusz Filipiuk

Piątek 31 maja 2019        

  8.00  + Oskar Hojny

  8.00  + Krystyna Pawlinka

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

18.00  + Irena Jończy  

18.00  + Ryszard Wielgosz

Sobota 01 czerwiec 2019      

      8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Alfred Byra

  8.00  + Grzegorz Zgud

18.00  W podziękowaniu za sakrament małżeństwa z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Macieja i Katarzyny z okazji 8 rocz. ślubu z dziećmi

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej   /Roczek: LEON HACHUŁA/

NIEDZIELA  02 czerwiec 2019                                          

       6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   W 45 rocznicę ślubu Jadwigi i Eugeniusza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

  9.30   O Boże błogosławieństwo dla chrześniaków: Grzegorza, Marietty, Zofii, Barbary, Anny, Tomasza, Sebastiana, Michała, Wojciecha

11.00   ++ Rodzice: Maria i Piotr Romańczyk z dziećmi

12.30 W intencji Ewy i Tomasza z okazji 20 rocznicy ślubu – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie 

15.30   NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa





Intencje mszalne 20.05.2019 – 26.05.2019

 

Poniedziałek 20 maja 2019  

 

       8.00  + Wiktoria Żelazna w 30 rocz. śmierci

  8.00  + Adam Laszczak

18.00  + Stanisław Pociecha z rodzicami i rodzeństwem

18.00  O dar zdrowia i łaskę żywej wiary dla Andrzeja

 

Wtorek 21 maja 2019    

 

       8.00  + Anna Wentrys

18.00  + Józef Siemiątkowski z rodzicami i teściami

18.00  + Irena Kita

 

Środa 22 maja 2019      

       

       8.00  W intencji Moniki z okazji 53 rocznicy chrztu

  8.00  + Kazimierz Oleksy

  8.00  + Czesław Utmańczyk

18.00  + Barbara Paluch

18.00  + Edward Moskała  

 

Czwartek 23 maja 2019    

   

       8.00  + Rozalia i Bronisław oraz Jan i Edward Niedochodowicz

  8.00  + Władysław Seemann

18.00  + Danuta Robiłko

18.00  + Franciszek Gaik

 

Piątek 24 maja 2019       

 

  8.00  + Wanda Różańska

  8.00  + Eleonora Zemczak

18.00  + Joanna z mężem, rodzicami i dziećmi

18.00  + Jadwiga Siwiec

18.00  + Jadwiga Sidzina

 

Sobota  25 maja 2019     

 

      8.00  + Mieczysław Soroczyński

  8.00  + Wojciech Karolak

  8.00  + Józef Klimczak

18.00  + Aleksander Pryszcz

18.00  ++ rodziców: Karol i Krystyna Majdak 

 

NIEDZIELA  26 maja 2019                                        

 

       6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   W intencji rodziny Łopatka – dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie

  9.30   + Antonina i Edward Wachnik

11.00   + Józef Kos z rodzicami

12.30   + Janina Kuśnierz oraz + męża i syna Leszka

15.30   NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

16.00   + Władysława /ona/ Gowin

16.00   + Włodzimierz Glaser 





Intencje mszalne 13.05.2019 – 19.05.2019

 

Poniedziałek 13 maja 2019  

 

       8.00  + Eugeniusz Bednarek w 5 rocz. śm. z ojcem Stanisławem, teściami Zofią i Franciszkiem

  8.00  + Adam Konior

18.00  Za żyjące i zmarłe członkinie Róży Różańcowej Matki Bożej Fatimskiej

18.00  Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

Wtorek 14 maja 2019    

 

       8.00  + Antoni Baron z rodzicami

18.00  ++ rodziców Annę i Ignacego oraz teściów Elfrydę i Henryka

18.00  + Janina Tryniecka w 3 rocz. śmierci oraz Przemysław Tryniecki w 18 rocz. śmierci

 

Środa 15 maja 2019      

       

       8.00  + Anna i Józef Oleksy

  8.00  + Małgorzata Gazda

  8.00  + Kazimierz Brutkowski

18.00  + Zofia Faber

18.00  + Krzysztof Gałuszka w 2 rocz. śmierci

 

Czwartek 16 maja 2019    

   

       8.00  + Benedykt Folek

  8.00  + Bernadeta Marcinkiewicz

18.00  + Emil, Zofia, Leszek Szczepańczyk

18.00  + Charlota Skutil

 

Piątek 17 maja 2019       

 

  8.00  + Janina i Marian Rosiak

  8.00  + Leszek Kubica

18.00  + Anna Batog

18.00  W intencji życia

18.00  + Antoni Broda

 

Sobota  18 maja 2019     

 

      8.00  + Marianna i Stanisław Błachut

  8.00  + Gertruda Czader

  8.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  + Anna i Krzysztof Makuch oraz ++ z rodziny Paluszek   

 

NIEDZIELA  19 maja 2019                                        

 

       6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Władysława Waleczek w rocz. śmierci

  9.30   + Zofia, Marzena, Jan i Stanisław Gołębiewscy

11.00   W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej ich rodziców i chrzestnych

11.00   + Maria Buda w 7 rocz. śmierci  

12.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Izabelli z okazji 45 rocznicy urodzin oraz w intencji Jej bliskich

15.30   NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

16.00   + Andrzej Gwizdak w rocz. śmierci

16.00   + Maria Jeleśniańska

17.00 Nabożeństwo dla dzieci I Komunijnych





Intencje mszalne 06.05.2019 – 12.05.2019

 

Poniedziałek 06 maja 2019  

 

       8.00 + Leon Sztwiertnia

  8.00  + Irena Jończy

18.00  + Julian Kasza, Jerzy Jasiński, Antoni Czech

18.00  + Genowefa Borgieł z synem Leszkiem

 

Wtorek 07 maja 2019    

 

       8.00  + Krystyna Pawlinka

18.00  + Paweł Przeniosło w rocz. śmierci

18.00  + Stanisław Dobrowolski

 

Środa 08 maja 2019      

       

       8.00  + Władysław Rafalczyk w 4 rocz. śmierci

  8.00  + Emilia Kulińska

18.00  + Stanisław i Władysława Feret

18.00  + Oskar Hojny

 

Czwartek 09 maja 2019    

   

       8.00  + Wiesław Sordyl

  8.00  + Mieczysław Michalski

18.00  + Stanisław Ceklarz

18.00  + Weronika Hamerlik

 

Piątek 10 maja 2019       

 

  8.00  + Krzysztof Kraus

  8.00  + Helena Świętojańska 

  8.00  + Michał Bednarz

18.00  + Teresa i Jan Ciuba

18.00  + Maria Hawryłeczko  

 

Sobota  11 maja 2019     

 

      8.00  + Bronisław w 25 rocz. śmierci i Karolina Bierczak

  8.00  + Sylwester Golec

  8.00  + Grażyna Lewandowska

18.00  + Marianna i Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

18.00  + Grzegorz Suchodolski  

 

NIEDZIELA  12 maja 2019                                        

 

       6.30   ZA  PARAFIAN

  6.30   + Emilia Talik

  8.00   + Zbigniew Kuziów

  9.30   + Maria Poprawa z mężem, córką i zięciem

11.00   + Zofia i Jan Kulczycki  /Roczek: GNIEWOMIR WOŁYNIEC/

12.30   + Sławomir Chylak w 12 rocz. śmierci

15.30   NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

16.00   + Wiesław Matusiak w 1 rocz. śmierci

16.00   + Edward Wołoszyn 






Intencje mszalne 29.04.2019 – 05.05.2019

 

Poniedziałek 29 kwietnia 2019  

 

       8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Anny Kluba z córką Olgą i synem Danielem

18.00  + Aleksander, Maria i Krystyna Stokłosa w 8 rocz. śmierci

Wtorek 30 kwietnia 2019    

 

       8.00  + Tadeusz Filipiuk

       8.00  + Gertruda Czader

       8.00  + Nina Oleksiak

       8.00  + Alfreda Pawlik

       8.00  + Grzegorz Zgud z ok. urodzin

       8.00  + Czesław Utmańczyk

       8.00  +  Mariusz Tomiczek

18.00  + Waleria Dyduch

Środa 01 maja 2019      

     

       8.00  + Andrzej Zennegg

  8.00  + Ryszard Wielgosz

       8.00  + Aniela Górecka

       8.00  + Wiktoria Wawrzuta

       8.00  + Jan Koźbiał

       8.00  + Paweł Liboski

       8.00  + Elżbieta Kiełbik

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

18.00  + Gertruda Zając

Czwartek 02 maja 2019    

   

       8.00  + Marek Roj

  8.00  + Władysław Hutyra

18.00  + Jadwiga Śliwka w 22 rocz. śmierci oraz ++ z rodziny Manowskich i Śliwka

Piątek 03 maja 2019     Uroczystość NMP Królowej Polski     

 

      6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii o zdrowie i Boże błogosławieństwo

  9.30  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Stefana, Tadeusza i Grzegorza z ok. urodzin

11.00  W intencji członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamienicy o Boże błogosławieństwo

11.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty i Henryka Cembala

12.30  + Cecylia i Krzysztof Nocek

15.30   NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

16.00   + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Weronika Maciejna, Franciszek-Ryszard Pliżga, Barbara Płonka, Maria Stasicka, Władysława Gowin, Jan Ferfecki, Józef Klimczak, Weronika Hamerlik, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Genowefa Szkucik, Wiktoria Wawrzuta, Antoni Broda, Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Nina Oleksiak, Helena Świętojańska, Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Piotr Batkowski, Wojciech Karolak, Grzegorz Zgud, Emilia Talik, Anna Batog, Adam Laszczak, Paweł Liboski, Elżbieta Kiełbik, Czesław Utmańczyk, Edward Wołoszyn, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Danuta Robiłko, Marek Roj, Charlotta Skutil, Katarzyna Kosińska, Franciszek Gaik, Jadwiga Siwiec, Jadwiga Sidzina, Kazimierz Oleksy, Włodzimierz Glaser, Oskar Hojny, Irena Jończy, Tadeusz Filipiuk, Krystyna Pawlinka, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Helena Bączkowska,

Sobota  04 maja 2019     

 

      8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Jerzy Kopel

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00  + Wacław Dziura w 40 rocz. śmierci

NIEDZIELA  05 maja 2019                                        

 

      6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  + Karolina i Stanisław Komędera

  9.30  + Maria i Jan Fink z synem Bolesławem

11.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Waldemara Morawiec z okazji imienin

12.30  ++ rodziców Muzyka i Koraczyńskich

15.30   NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziny






Intencje mszalne 22.04.2019 – 28.04.2019

 

 

 

Poniedziałek 22 kwietnia 2019  

 

       6.30  + Władysława /ona/ Gowin

  6.30  + Emilia Talik

 8.00  Dziękczynno-błagalna o Boże błogosław. i zdrowie dla Wojciecha z ok. urodzin i imienin

  9.30  + Alfred Byra

11.00  + Ewa Wójcik w 3 rocz. śmierci

12.30  + Józef Herma w 4 rocz. śmierci  

16.00  + Aleksandra i Władysław Seemann

16.00  + Teresa Jasińska w 1 rocz. śmierci

 

Wtorek  23 kwietnia 2019    

 

  8.00  + Jerzy z rodzicami

18.00  + Kazimiera i Franciszek Miklaszewscy

18.00  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Kingi Koźbiał z ok. 18 rocz. ur.

 

Środa 24 kwietnia 2019     

 

       8.00  + Julia i Józef Drabina z córką i zięciem

  8.00  + Genowefa Szkucik

18.00  + Władysław Gȍttlich

18.00  + Antoni Broda

 

Czwartek 25 kwietnia 2019    

 

  8.00  + Mieczysław Wiesner

  8.00  + Anna Kwiatkowska

18.00  O Boże błogosław. dary Ducha Św. i zdrowie dla Krzysztofa Burejzy z ok. 25 rocz. ur.

18.00  + Danuta Holerek

 

Piątek 26 kwietnia 2019    

 

  8.00  + Maria i Leopold Łukasiewicz  

  8.00  + Maria Stasicka

18.00  + Jerzy Miś z rodzicami

18.00  + Helena Moskal

 

Sobota 27 kwietnia 2019   

 

  8.00  + Jerzy Klimczak

  8.00  + Anna w rocz. śmierci z synem Piotrem

18.00  + Aniela Gandor

 

NIEDZIELA  28  kwietnia 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Piotr Batkowski

  8.00  + Teresa i Jan Cembala z rodzicami

  9.30  + Julia Stanaszek z mężem Władysławem, córką Ireną i rodzicami z obu stron

11.00  + Aniela, Władysława /ona/, Bernadetta

12.30  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodzin Jóskow, Rokosz i Bujak

15.00   Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

16.00  W intencji zmarłych i żyjących Olimpijczyków z Podbeskidzia 






Intencje mszalne 15.04.2019 – 21.04.2019

 

 

Poniedziałek 15 kwietnia 2019  

 

       8.00  + Daniel Kozyra

18.00  + Tadeusz-Jerzy Białko z córką Joanną

18.00  + Stanisław Ceklarz

 

Wtorek  16 kwietnia 2019    

 

  8.00  + Leon Morawiec w rocz. śmierci

  8.00  + Franciszek Gaik

18.00  + Wiktoria Wawrzuta

18.00  + Kazimierz Oleksy

 

Środa 17 kwietnia 2019     

 

       8.00  + Stanisław Wawrzuta w 3 rocz. śmierci

  8.00  + Włodzimierz Glaser

18.00  + Leokadia Gucwa w 21 rocz. śmierci

18.00  + Jadwiga Siwiec

 

Czwartek 18 kwietnia 2019    

 

18.00  W intencji kapłanów, którzy pracowali i pracują w naszej Parafii

18.00  + Maria i Stanisław Tokarscy

18.00  + Edward Pieronkiewicz w 1 rocz. śmierci z rodzicami Marianną i Franciszkiem

 

Sobota 20 kwietnia 2019   

 

18.00  O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Małgorzaty Nędza z okazji 50 rocznicy urodzin

18.00  + Teresa i Jan Ciuba

18.00  + Janina Klaub

18.00  + Władysława /ona/ Gowin

 

NIEDZIELA  21  kwietnia 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Piotr Batkowski

  8.00  + Zofia Faber  

  9.30  + Antonina i Edward Wachnik

11.00  + Jan Janica i Przemysław Fink

12.30  O Boże błogosławieństwo, zdrowie, światło Ducha Świętego dla Dominika z okazji 18 rocznicy urodzin

15.30   NIESZPORY  ŚWIĄTECZNE

16.00   Dziękczynna: w podziękowaniu za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jerzego z okazji 70 rocz. urodzin

16.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Moniki 






Intencje mszalne 08.04.2019 – 14.04.2019

 

Poniedziałek 08 kwietnia 2019  

 

  8.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety i Kazimierza z okazji 30 rocz. ślubu

18.00  + Józef Wiśniewski w 6 rocz. śmierci z matką Anielą

18.00  Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

Wtorek  09 kwietnia 2019    

 

       8.00  + Karolina Bierczak w rocz. urodzin

  8.00  + Charlota Skutil

18.00  + Zofia Pająk

18.00  W intencji Anny w 85 rocz. urodzin w podziękowaniu za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie

 

Środa 10 kwietnia 2019     

 

       8.00  + Stanisław Brutkowski

  8.00  + Katarzyna Kosińska

18.00  + Bronisława i Ignacy Trocha

18.00  + Wanda Jaśniewicz w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek 11 kwietnia 2019    

 

       8.00  ++ Rodzice: Hildegarda i Ignacy Panchyrz

  8.00  + Franciszek Klaczek w 4 rocz. śmierci z rodzicami i teściami

  8.00  + Leon Sztwiertnia z okazji ur.

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla rodziny Mirka, Adama i Sławka

18.00  + Danuta Robiłko

 

Piątek 12 kwietnia 2019    

 

       8.00  + Zofia, Stanisław i Andrzej Bodziński

  8.00  + Eleonora Zemczak

  8.00  + Wojciech Karolak

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Wiesławy i Andrzeja w rocznicę ślubu

18.00   + Adam Laszczak

 

Sobota 13 kwietnia 2019   

 

   8.00  + Leokadia i Bronisław Zacharejko w rocz. śmierci z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Eleonora Zemczak

  8.00  + Bernadeta Marcinkiewicz

18.00  W intencji Anny, Krystyny i Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie 

 

NIEDZIELA  14 kwietnia 2019                                       

 

       6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Anna Batog

  8.00  + Barbara Rogala, rodzice z obu stron i ++ z rodziny Rogalów i Kuźniów

 9.30  + Wincenty Bobowski z żoną, synami, synową i zięciem

11.00  + Urszula Kubica w 1 rocz. śmierci z córką Joanną i ++ z rodziny Biela

12.30  + Józef Biedroń w 10 rocz. śmierci

15.15   GORZKIE  ŻALE

16.00  + Józefa Mikunda i Helena Gumula w 4 rocz. śmierci 





Intencje mszalne 01.04.2019 – 07.04.2019

Poniedziałek 01 kwietnia 2019  

  8.00  + Emilia Zarzecka

  8.00  + Grzegorz Suchodolski

16.00  W intencji osób chorych, starszych i samotnych

18.00  + Teresa Wantoła

18.00  + Anna Wentrys

Wtorek  02 kwietnia 2019    

  8.00  + Leszek Kubica

  8.00  + Grażyna Lewandowska

  8.00  + Piotr Batkowski

18.00  + Stefania i Jan Pudełko

18.00  + Władysław z ok. ur. i Stanisław oraz ++ z rodziny

Środa 03 kwietnia 2019     

  8.00  + Władysława z mężem Mieczysławem

  9.30  +  Jerzy Kopel

11.00  + Marek Roj

18.00  W intencji życia  

18.00  + Władysław Hutyra

Czwartek 04 kwietnia 2019    

  8.00  + Regina Pietrzak w 60 rocz. śmierci oraz Matylda i Zygfryd Pietrzak

  8.00  + Aleksandra i Władysław Seemann

  8.00  + Andrzej Górka

18.00  + Roman Wessely w 5 rocz. śmierci

18.00  + Ryszard Gutkowski i Janina Mika

Piątek 05 kwietnia 2019    

  8.00  W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Andrzej Zennegg

17.00   + Zofia Adaszyńska w 6 rocz. śmierci

18.00 + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Weronika Maciejna, Franciszek-Ryszard Pliżga, Barbara Płonka, Maria Stasicka, Władysława Gowin, Jan Ferfecki, Józef Klimczak, Weronika Hamerlik, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Genowefa Szkucik, Władysław Hutyra, Wiktoria Wawrzuta, Krzysztof Kraus, Antoni Broda, Mieczysław Wiesner, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Nina Oleksiak, Helena Świętojańska, Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Piotr Batkowski, Wojciech Karolak, Grzegorz Zgud, Emilia Talik, Anna Batog, Adam Laszczak, Paweł Liboski, Elżbieta Kiełbik, Czesław Utmańczyk, Gertruda Zając, Edward Jurczak, Edward Wołoszyn, Leszek Kubica, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Danuta Robiłko, Maria Ptasińska, Anna Frączek, Jerzy Kopel, Marek Roj, Charlotta Skutil, Katarzyna Kosińska, Franciszek Gaik,

19.15 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Julii z ok. 18 rocz. urodzin

Sobota 06 kwietnia 2019   

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Emilia Kulińska

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  07 kwietnia 2019                                       

  6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  + ks. Alojzy Borkowski w 5 rocz. śmierci i ++ Ireneusz

  9.30  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Hildegardy, Moniki i Barbary z ok. urodzin

11.00   O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Wiktorii Duc z ok. 91 rocz. urodzin

12.30  W Podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zbigniewa Szczechowicza z ok. 70 rocz. urodzin

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła i duchowe owoce działalności Rycerstwa 






Intencje mszalne 25.03.2019 – 31.03.2019

 

Poniedziałek 25 marca 2019  

 

  8.00  + Czesław Utmańczyk

18.00  W intencji życia i osób przystępujących do Duchowej Adopcji dziecka poczętego

18.00  + Mariusz Tomiczek

 

Wtorek  26 marca 2019    

 

  8.00  + Elżbieta Kiełbik

  8.00  + Danuta

18.00  + Leszek Kasperczyk

18.00  + Anna Batog

 

Środa 27 marca 2019     

 

  8.00  + Aleksandra i Jan Górka oraz Franciszek Surówka w rocz. śmierci

  8.00  + Gertruda Zając

18.00  Dziękczynna z ok. urodzin Grzegorza, Anieli i Stasia z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla nowo ochrzczonej Igi Magdaleny oraz Jej rodziców

 

Czwartek 28 marca 2019    

 

  8.00  + Stanisław Pawlus w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Józefa, Józef i Sławomir Hazuka

  8.00  + Emilia Talik

18.00  + Antoni Urbaniec w 16 rocz. śmierci z żoną, synem i wnukiem  

18.00  + Paweł Gmachowski z okazji urodzin

 

Piątek 29 marca 2019    

 

  8.00  + Edward Jurczak

  8.00  + Paweł Liboski

  8.00  + Maria i Leopold Łukasiewicz

18.00  + Irena Pieńkowska w 10 rocz. śmierci

18.00  + Edward Wołoszyn

 

Sobota 30 marca 2019   

 

  8.00  + Waldemar Chrapek

  8.00  + Władysława /ona/ Gowin

  8.00  + Aniela Górecka

18.00  + Adam w rocz. śmierci i Maria Lindert

 

NIEDZIELA  31 marca 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  + Piotr Łopatka w 5 rocz. śmierci

  9.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Stefanii z ok. 90 rocz. urodzin

11.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

12.30  + Kazimierz Gumiński w 3 rocz. śmierci

15.15   GORZKIE  ŻALE

16.00  Dziękczynno – błagalna w 41 rocz. ślubu Anny i Janusza Kisiel z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w pożyciu małżeńskim

16.00  W 60 rocznicę urodzin Lucyny z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny





Intencje mszalne 18.03.2019 – 24.03.2019

 

Poniedziałek 18 marca 2019  

 

  8.00  + Józef Pieczak

18.00  + Józef Wawak z córką Teresą oraz Anna i Władysław Kastelik

18.00  + Jan Ferfecki

 

Wtorek  19 marca 2019    

 

  8.00  + Józef Tomiczek

  8.00  + Ryszard Wielgosz

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Józefa Faber z ok. imienin

18.00  + Mariusz Tomiczek

18.00  Przez wstawiennictwo Św. Józefa w intencji wszystkich mężczyzn z naszej Parafii

 

Środa 20 marca 2019     

 

  8.00  + Genowefa Szkucik

  8.00  + Anna Kwiatkowska

18.00  O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Karola Klimczyk z synem Dawidem

18.00  + Genowefa Polak w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek 21 marca 2019    

 

  8.00  + Aleksandra i Władysław Seemann

  8.00  + Gertruda Czader

  8.00  + Helena Świętojańska

18.00  + Józefa Mrowiec

18.00  + Barbara Płonka

 

Piątek 22 marca 2019    

 

  8.00  + Wiesław Sordyl

  8.00  + Helena Moskal

  8.00  + Nina Oleksiak

18.00  + Maria Kądziąka

18.00  + Maria Hawryłeczko

 

Sobota 23 marca 2019   

 

  8.00  + Jan Koźbiał

  8.00  + Alfreda Pawlik

  8.00  + Grzegorz Zgud

18.00  + Wanda Domańska

 

NIEDZIELA  24 marca 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Piotr Batkowski

  8.00  + Józef Pluta z rodzicami z obu stron

  9.30  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Wojciecha z ok. 15 rocz. ur.

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii Baczyńskiej z ok. im.

12.30  + Elżbieta i Antoni Broda /Roczek: KACPER MIESIĄCZEK i DARIA DREWNIAK CHWAŁA/

15.15  GORZKIE  ŻALE
16.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii z ok. 80 rocz. urodzin





Intencje mszalne 11.03.2019 – 17.03.2019

 

 

 

Poniedziałek 11 marca 2019  

 

  8.00  + Krzysztof Kraus

18.00  + Władysław Hutyra

18.00  Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

Wtorek  12 marca 2019    

 

  8.00  + Adam Laszczak

  8.00  + Emilia Kulińska

18.00  + Kazimierz Betlej

18.00  + Władysław Maruszewski

 

Środa 13 marca 2019     

 

  8.00  + Michał Bednarz       

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny Morawiec z okazji imienin 

18.00  + Bronisława /ona/ Talik

 

Czwartek 14 marca 2019    

 

  8.00  + Tadeusz Kurek w rocz. urodzin

  8.00  + Maria Stasicka

18.00  + Mieczysław Wiesner

18.00  + Franciszek – Ryszard Pliżga

 

Piątek 15 marca 2019    

 

  8.00  + Zofia Oziembłowska

  8.00  + Józef Klimczak

18.00  + Teresa Ciuba w 4 rocz. śmierci

 

Sobota 16 marca 2019   

 

  8.00  + Jerzy Dudka w 8 rocz. śmierci

  8.00  + Henryk Żywczok w 2 rocz. śmierci i + Noel T’sas w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Grzegorz Suchodolski

18.00  + Irena Halama w 1 rocz. śmierci oraz Bronisław Halama w 21 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  17 marca 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  6.30  + Anna Batog

  8.00  + Karolina i Stanisław Komędera

  9.30  + Antonina i Józef Tokarz oraz Łucja i Michał Wrońscy

11.00  + Antonina i Edward Wachnik

12.30  + Maria Hańderek w 13 rocz. śmierci 

15.15   GORZKIE  ŻALE

16.00   + Zenon Dębowski w 13 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny

 






Intencje mszalne 04.03.2019 – 10.03.2019

 

Poniedziałek 04 marca 2019  

 

  8.00  + Emilia Talik

18.00  + Kazimierz Stanisławski z żoną i rodzicami

18.00  + Stanisław Dobrowolski

 

Wtorek  05 marca 2019    

 

  8.00  + Emilia Zarzecka  

18.00  + Wiktoria Wawrzuta

18.00  + Aniela Górecka

 

Środa 06 marca 2019    ŚRODA POPIELCOWA  

 

  8.00  + Gertruda Szulc i Janusz Mizera

  9.30  + Andrzej Zennegg  

17.00  + Katarzyna i Franciszek Talik

18.00  + Stanisław Brutkowski

18.00  + Antoni Broda

 

Czwartek 07 marca 2019    

 

  8.00  + Wojciech Karolak

  8.00  + Kazimierz Socha

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla Jakuba

18.00  + Julia, Eugeniusz, Czesław Pawlik, Tomasz Kempys, Józef Pysz

 

Piątek 08 marca 2019    

 

  8.00  + Władysława /ona/ Gowin

  8.00  + Helena Trynda

18.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Teresy z ok. urodzin

18.00  + Weronika Hamerlik

 

Sobota 09 marca 2019   

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny

  8.00  + Jan Feret

  8.00  + Andrzej Górka

18.00  + Alicja, Stefan i Jacek Cuglewski

 

NIEDZIELA  10 marca 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  + Władysława, Kazimierz, Czesław Zoń

  9.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Miry

11.00  O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Św. dla Malwiny Szarek z ok. 18 rocz. urodzin

12.30  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Pawełka Bosek z ok. 1 rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla rodziny Bosek

15.15   GORZKIE  ŻALE

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Amelki z ok. 10 rocz. urodzin i z ok. imienin

16.00  + Leokadia Pióro w 1 rocz. śmierci 






Intencje mszalne 25.02.2019 – 03.03.2019

 

Poniedziałek 25 luty 2019  

 

  8.00  + Marianna Piotrowska

18.00  + Maria w rocz. śmierci i Adam Lindert

18.00  + Krystyna Juras

 

Wtorek  26 luty 2019    

 

  8.00  + Alfreda Pawlik

18.00  + Alfred Byra w 3 rocz. śmierci

18.00  + Grzegorz Zgud

 

Środa 27 luty 2019  

 

  8.00  + Krzysztof Rogala w 2 rocz. śmierci

  8.00  + Ryszard Wielgosz

18.00  + Jakub Gądko w 4 rocz. śmierci

18.00  + Weronika Maciejna

 

Czwartek 28 luty 2019    

 

  8.00  + Józef, Regina, Antoni

  8.00  + Izabela Nagi

18.00  + Roman z żoną, rodzicami i dziećmi

18.00  + Ksawera Chrobot

 

Piątek 01 marca 2019     I  PIĄTEK  MIESIĄCA

 

  8.00  W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Andrzej Zębala

17.00  + Helena Pszczółka

18.00 + Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Barbara Tomasik, Stanisław Dobrowolski, Eryk Miranowicz, Michał Bednarz, Weronika Maciejna, Franciszek-Ryszard Pliżga, Barbara Płonka, Maria Stasicka, Władysława Gowin, Jan Ferfecki, Józef Klimczak, Grzegorz Suchodolski, Weronika Hamerlik, Kazimierz Socha, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Maria Hawryłeczko, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Genowefa Szkucik, Władysław Hutyra, Wiktoria Wawrzuta, Krzysztof Kraus, Antoni Broda, Mieczysław Wiesner, Aleksandra Seemann, Gertruda Czader, Wiesław Sordyl, Nina Oleksiak, Helena Świętojańska, Bernadeta Marcinkiewicz Jan Koźbiał, Alfreda Pawlik, Ryszard Wielgosz, Piotr Batkowski, Wojciech Karolak, Grzegorz Zgud, Emilia Talik,  

19.15 + Helena z rodzicami i dziećmi

 

Sobota 02 marca 2019    I SOBOTA MIESIĄCA

 

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00   O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

  8.00  + Andrzej Boczar

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

 

NIEDZIELA  03 marca 2019                                       

 

  6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jadwigi z okazji 54 rocz. ur.

  9.30  + Ludwik Faruga w 13 rocz. śmierci i rodzice z obu stron

11.00  + Przemysław Fink w 6 rocz. śmierci

12.30  + Władysława Gowin

15.30    NIESZPORY

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła i duchowe owoce Rycerstwa

16.00  +  Władysław Gȍttlich






Intencje mszalne 18.02.2019 –24.02.2019

 

Poniedziałek 18 luty 2019  

 

 

  8.00  + Maria Klemens

18.00  + Mariusz Tomiczek z okazji urodzin

18.00  + Tadeusz Pietruczuk

 

Wtorek  19 luty 2019    

 

 

  8.00  + Józefa Jarecka

18.00  + Weronika i Karol Maciejny

 

Środa 20 luty 2019  

 

 

  8.00  + Emilia Kulińska

18.00  + Tadeusz Paluch w 10 rocz. śmierci

18.00  + Jan Ferfecki

 

Czwartek 21 luty 2019    

 

 

  8.00  + Jan Ferfecki

  8.00  + Bronisława Talik

18.00  + Czesław Nowak w 2 rocz. śmierci

 

Piątek 22 luty 2019    

 

 

  8.00  + Maria Hawryłeczko

  8.00  + Maria Klemens

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

 

Sobota 23 luty 2019   

 

 

  8.00  + Leokadia i Bronisław Zacharejko z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Jan Koźbiał

  8.00  + Henryk Gleindek

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Ani z okazji 18 rocz. urodzin

 

NIEDZIELA  24 luty 2019                                       

 

 

   6.30  + Franciszek Hanus

  6.30  + Franciszek – Ryszard Pliżga

  8.00   ZA  PARAFIAN

  9.30  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii i Kazimierza z okazji 45 rocz. ślubu

11.00  + Antonina i Edward Wachnik   /Roczek: MICHALINA ŚWIĘCH/

12.30  + Aleksandra i Władysław Seemann

15.30    NIESZPORY

16.00  + Krystyna Dziawgo w 1 rocz. śmierci

16.00  + Piotr Batkowski






Intencje mszalne 11.02.2019 –17.02.2019

 

Poniedziałek 11 luty 2019  

 

 

  8.00  + Wiktoria z mężem, rodzicami i dziećmi

18.00  + Wiesław Cholewa w rocz. śmierci

 

Wtorek  12 luty 2019    

 

 

  8.00  + Helena Świętojańska

18.00  + Maria Stasicka

 

Środa 13 luty 2019  

 

 

  8.00  + Nina Oleksiak

18.00  + Józef Tomiczek

18.00  + Wiesław Sordyl

 

Czwartek 14 luty 2019    

 

 

  8.00  + Genowefa Szkucik

  8.00  + Bernadeta Marcinkiewicz

18.00  + Barbara Płonka

 

Piątek 15 luty 2019    

 

 

  8.00  + Helena i Henryk Kamiński

  8.00  + Józef Klimczak

18.00  + Helena Moskal

 

Sobota 16 luty 2019   

 

 

  8.00  + Julia z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Grzegorz Suchodolski

18.00  + Alojzy Buchtyar

 

NIEDZIELA  17 luty 2019                                       

 

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

 8.00  + Aleksandra i Stanisław Owczarz oraz Tatiana, Jan i Teodor Olejnik

  9.30  + Władysława Gowin

11.00  Dziękczynno – błagalna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny i Mariana z okazji 51 rocz. ślubu

12.30  + Wojciech Wójcik w 22 rocz. śmierci

15.30    NIESZPORY

16.00  + Danuta Narożna w 8 rocz. śmierci z rodziną





Intencje mszalne 04.02.2019 –10.02.2019

 

Poniedziałek 04 luty 2019  

 

 

  8.00  + Maria z mężem, rodzicami i rodzeństwem

18.00  + Józef Pieczak

18.00  + Zbigniew Faruga

 

Wtorek  05 luty 2019    

 

 

  8.00  + Emilia Zarzecka

18.00  + Janusz Mysior

18.00  + Franciszek – Ryszard Pliżga

 

Środa 06 luty 2019  

 

 

  8.00  + Gertruda Czader

  8.00  + Maria i Leopold Łukasiewicz

18.00  + Mieczysław Wiesner

18.00  + Marian Helit

 

Czwartek 07 luty 2019    

 

 

  8.00  + Aleksandra i Władysław Seemann

  8.00  + Władysław Gȍttlich

18.00  + Władysław Żydek w 5 rocz. śmierci

18.00  + Renata Hatt

 

Piątek 08 luty 2019    

 

 

  8.00  + Anna Kwiatkowska

  8.00  + Władysław Hutyra

  8.00  + Krzysztof Kraus

18.00  + Wiktoria Wawrzyta

 

Sobota 09 luty 2019   

 

 

  8.00  + Marianna Patykiewicz

  8.00  + Antoni Broda

  8.00  + Stanisław Brutkowski

18.00  + Aleksander Pryszcz

 

NIEDZIELA  10 luty 2019                                       

 

 

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Krystian Młynarski w 1 rocz. śmierci

  9.30  + Hanna i Józef Stuglik

11.00  + Anna i Rygobert Babiarz

12.30  + Halina i Szczepan Łukaszek /ROCZEK: Błażej Niewiadomy/

15.30    NIESZPORY

16.00  + Anna Szarek w 1 rocz. śmierci

16.00  + Andrzej Zennegg





Intencje mszalne 28.01.2019 – 03.02.2019

Poniedziałek 28 stycznia 2019  

 

  8.00  + Józef Talik

18.00  + Zuzanna i Stanisław Sułek z rodzicami z obu stron

18.00  + Weronika Maciejna

Wtorek  29 stycznia 2019    

 

  8.00  + Maria i Wojciech oraz Edward Warzecha

18.00  + Kazimierz Socha

18.00  + Stanisława Kos

Środa 30 stycznia 2019  

 

  8.00  + Marianna Patykiewicz

  8.00  + Cecylia Byrska

18.00  + Cecylia Blachura

18.00  + Józefa Jarecka

Czwartek 31 stycznia 2019    

 

  8.00  + Zbigniew Konopka w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Józef Talik

18.00  + Wanda z rodzicami i bratem

18.00  + Paweł Gmachowski w 1 rocz. śmierci

Piątek 01 luty 2019    

 

  8.00  W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Andrzej Górka

17.00  ++ Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00+Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Ryszard Drzewiecki, Wiesław Cholewa, Zbigniew Faruga, Ryszard Gutkowski, Sebastian Barut, Piotr Misik, Krystyna Meisner Andrzej Zębala, Barbara Tomasik, Ksawera Chrobot, Małgorzata Goryl, Izabela Nagi, Renata Hatt, Stanisław Dobrowolski, Eryk Miranowicz, Andrzej Zennegg, Emilia Kulińska, Michał Bednarz, Weronika Maciejna, Władysław Maruszewski, Franciszek-Ryszard Pliżga, Barbara Płonka, Kazimierz Betlej, Maria Łukasiewicz, Maria Stasicka, Władysława Gowin, Jan Ferfecki, Józef Klimczak, Grzegorz Suchodolski, Kazimierz Socha, Weronika Hamerlik, Stanisława Kos, Mariusz Tomiczek, Maria Hawryłeczko, Stanisław Brutkowski, Aniela Górecka, Genowefa Szkucik, Władysław Hutyra, Wiktoria Wawrzuta, Anna Kwiatkowska, Krzysztof Kraus, Antoni Broda,

19.15 + Leonard Witek

Sobota 02 luty 2019   

 

  8.00  + Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny