Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Grupa Charytatywna

Organizacja Caritasu w parafii powstała w 1990 roku w Białą Niedzielę w święto Miłosierdzia Bożego. Caritas parafii to zespół ludzi dobrej woli, który przyjął na siebie zadanie uzewnętrznienia wiary wspólnoty parafialnej. Celem jest zorganizowana działalność kościelna na rzecz potrzebujących, ubogich, osób starszych i znajdujących się w trudnych warunkach życiowych. Opiekunem jest ks. Prob. Kan. Władysław Droździk.

   

Wykonanie i utrzymanie
Grupa Szarka.
Copyright (c) 2010 by Parafia
św. Małgorzaty w Kamienicy,
stat4u