Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Wspólnoty


W naszej parafii działa kilka grup formacyjnych.

AKCJA KATOLICKA
Kościelnym asystentem jest ks. prob. kan. Władysław Droździk . Spotykania organizowane są dwa razy w miesiącu w pierwszą i trzecią środę miesiąca.

GRUPA CHARYTATYWNA
Opiekunem. ks. prob. kan. Władysław Droździk. Celem Caritas parafii jest niesienie pomocy ubogim i potrzebujacym. Posiłki i odzież wydawana jest w każdy czwartek o godzinie 10.00.

DOMOWY KOŚCIÓŁ
Opiekunem. ks. mgr Przemysław Kramarz. Ruch szczególną uwagę zwraca na duchowość małżeńską, wspiera zdrowe relacje w rodzinie oparte na modlitwie, życiu sakramentalnym i dawaniu codziennego świadectwa.

OAZA MŁODZIEŻOWA
Opiekunem. ks. mgr Tomasz Wojtyła. Spotkania odbywają się w piątki. Ruch gromadzi młodzież na mszy św. modlitewnych spotkaniach oraz szkole śpiewu. Dodatkowo organizowane są rekolekcyje, wycieczki, ogniska, itp.  

SCHOLA
 Grupa młodzieżowa zapewniająca oprawę muzyczną na dziecięcej mszy św. Dziewczyny realizują się w śpiewie a chłopcy, przy grze na instrumentach muzycznych.

RYCERSTWO św. MICHAŁA ARCHANIOŁA
Opiekunem. ks. mgr Przemysław Kramarz. Ideą Rycerstwa jest walka z Szatanem zródłem zła. Spotkania mają miejsce w każdą pierwszą niedzielę miesiąca - rozpoczynają się Mszą Świętą, po której następuje modlitewna adoracja eucharystyczna.

MINISTRANCI
Opiekunem. ks. mgr Przemysław Kramarz. Służba liturgiczna dzięki bliskości ołtarza przybliża wiernym żywe znaki obecności Chrystusa.
Wykonanie i utrzymanie
Grupa Szarka.
Copyright (c) 2010 by Parafia
św. Małgorzaty w Kamienicy,
stat4u