Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Cmentarz

Prowadzimy inwentaryzację grobów na naszym parafialnym cmentarzu. Wszystkie groby, w których pochówek był po 2000 roku traktowane są jako opłacone. Natomiast na grobach sprzed tej daty, wolnych miejscach i grobach pustych, które nie zostaną opłacone pojawi się informacja – naklejka. Prosimy, aby zainteresowane osoby zgłosiły się do kancelarii w najbliższym czasie: najlepiej we wtorek w g. od 9.00 do 11.oo lub w środę od g. 17.oo do 19.oo

Administrator cmentarza Tomasz Cendrowski 696 034 907 
Wykonanie i utrzymanie
Grupa Szarka.
Copyright (c) 2010 by Parafia
św. Małgorzaty w Kamienicy,
stat4u