Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Oaza Rodzin

Ruch Światło-Życie "Oaza Rodzin", w ramach którego działa Ruch Domowy Kościół, jest ruchem ewangelicznym, inspirowanym przez soborową odnowę Kościoła. Ruch Domowy Kościół zwraca szczególną uwagę na duchowość małżeńską, czyli na komunię wraz ze współmałżonkiem. Domowy Kościół dąży do odnowy małżeństwa i rodziny poprzez: życie słowem Bożym, życie modlitwą, stałe życie sakramentalne, dawanie świadectwa, służbę we wspólnocie Kościoła. Członkowie Ruchu podejmują zobowiązania, które stopniowo wdrażają w swoje życie. Są nimi: modlitwa małżeńska          i rodzinna, modlitwa osobista, czytanie Pisma Św., dialog małżeński, reguła życia, uczestnictwo          w rekolekcjach. Ruch "Światło-Życie" - Domowy Kościół w naszej parafii powstał i działa od 1992 roku. Ruchem opiekuje się w parafii ks.Przemysław Kramarz


Wykonanie i utrzymanie
Grupa Szarka.
Copyright (c) 2010 by Parafia
św. Małgorzaty w Kamienicy,
stat4u