Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Akcja Katolicka

Powołany został 4.10.1997 r. przez Ks. Biskupa Ordynariusza i jednocześnie powołanych zostało pierwszych zwyczajnych 12 członków. Asystentem kościelnym został Ks. prob. kan. Władysław Droździk, a prezesem pani Maria Baczyńska. Członkowie Akcji Katolickiej spotykają się dwa razy       w miesiącu w pierwszą i trzecią środę miesiąca. Podstawowym celem tych spotkań jest pogłębienie formacji chrześcijańskiej, pogłębienie wiary.


Wykonanie i utrzymanie
Grupa Szarka.
Copyright (c) 2010 by Parafia
św. Małgorzaty w Kamienicy,
stat4u