Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Rycerstwo św. Michała Archanioła

    W diecezji bielsko-żywieckiej od 1996 roku działa grupa modlitewna, która nosi nazwę RYCERSTWO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA. Patronem Rycerstwa jest Święty Michał Archanioł.     Idea rycerstwa wiąże się z podstawowym zadaniem jakim jest walka ze złem i Szatanem jako jego źródłem. Celem Rycerstwa jest wynagrodzenie Bogu za grzechy ludzkości, wypraszanie nawrócenia grzesznikom oraz oddalanie wszelkiego zła i zagrożeń od Polski, Kościoła Katolickiego i całego świata. Rycerze św. Michała Archanioła przybliżają tematykę i współpracę z Aniołami przez rozpowszechnianie czasopisma „Któż jak Bóg". Ponadto wspierają modlitwą i postem posługę jaką    w diecezji pełni ks. dr Franciszek Płonka - egzorcysta. Rycerze św. Michała Archanioła swoją postawą i modlitwą starają się przyczyniać do budowania Królestwa Bożego na ziemi we współpracy  z Aniołami pod sztandarem św. Michała Archanioła.

    Spotkania w naszej parafii mają miejsce w każdą pierwszą niedzielę miesiąca -rozpoczynają się Mszą Świętą, po której następuje modlitewna adoracja eucharystyczna. Parafialnym opiekunem grupy jest ks.Przemysław Kramarz
Wykonanie i utrzymanie
Grupa Szarka.
Copyright (c) 2010 by Parafia
św. Małgorzaty w Kamienicy,
stat4u