Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Ministranci

Służba liturgiczna Ołtarza skupia młodych, chcących być bliżej tego, co dzieje się przy Ołtarzu. Służąc przyczyniają się do tego, aby liturgia była piękna; równocześnie niosą żywe znaki obecności Chrystusa we wspólnocie. Chłopcy będący ministrantami sami stają się znakami dla ludzi. Uświetniają liturgię, czytają fragmenty Pisma Świętego, służąc podczas Eucharystii, dzwonkami oznajmiając przyjście Chrystusa. Bycie ministrantem nie kończy się za progiem kościoła. Każdy z nas ma za zadanie wnosić Chrystusa do swojego środowiska.

Jeśli chcesz być jednym z nas, jeżeli chcesz poznać bliżej Chrystusa, wspólnie z nami cieszyć się Jego obecnością – przyjdź do zakrystii i zapisz się. Nigdy nie jest za późno by zostać ministrantem. Spotkania odbywają się w poniedziałki o 18.30 – po wcześniejszej zapowiedzi. Opiekunem grupy jest ks. Tomasz Wojtyła
Wykonanie i utrzymanie
Grupa Szarka.
Copyright (c) 2010 by Parafia
św. Małgorzaty w Kamienicy,
stat4u